Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ryse dostał taką a nie inną ocenę bo przez całą grę robi się jedno proste combo bo to co miało cieszyć na kinnectie przeportowali na pada bez rozbudowy walki 

 

Order też ma w pełni zasłużone oceny, gra bez bossów, z chyba dwoma typami przeciwników przez całą grę i fatalną ekipą bohaterów 

 

Oceny hellblade2 bardzo dobre, akurat przyznam rację Vezyrowi że w tej wojence konsolowej jakby to dziś wychodziło na PS5 to by były spusty, a teraz klapy piszą że ok może spoko gierka ale można się rozejść 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

trzeba rozgrzewać maszyny, słyszałem, że 4090 się poci w 4k i jest stutering UE5 xD. 

Yyyyyyyy. Miał być Mesjasz graficzny a jest kapsztyl z pasami i ograniczeniem do 60 fps. 4K wszystko na max, bez dlss i stałe 60 klatek. Stuter akurat nie ma.

 

Wygląda dobrze, ale no nie jest to nawet top 3 gierek graficznie.

 

Audio na słuchawkach za to kosmos, jeszcze lepiej niż 1.

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał(a):

nie przypominam sobie nikogo kto spodziewał się po Hellblade 2 mejszasza. Już nie piszmy historii na nowo 

Nie no, początkowo hajp był naprawdę duży i wielu ludzi spodziewało się, że gra zostanie mocno rozbudowana. MS to nie przeszkadzało. Dopiero dość niedawno zaczęli temperować oczekiwania i mówić, że to w sumie jedynka z lepszą walką.

Odnośnik do komentarza

Ja już kilka lat temu już pisałem że to będzie gierka o podobnej skali jak jedynka, bo robi ją stosunkowo niewielka liczba osób w porównaniu do studiów AAA. Nie była to żadna tajemnica, Ninja Theory dosyć otwarcie się o tym wypowiadało. 

Odnośnik do komentarza

Spodziewaliśmy się ocen 8 i są 8, natomiast przejrzałem na szybko recenzje i bardzo mało piszą o tym jak gra działa, no na szczęści już premiera, więc każdy sam potestuje :D

4 minuty temu, PiPoLiNiO napisał(a):

Yyyyyyyy. Miał być Mesjasz graficzny a jest kapsztyl z pasami i ograniczeniem do 60 fps. 4K wszystko na max, bez dlss i stałe 60 klatek. Stuter akurat nie ma.

 

Wygląda dobrze, ale no nie jest to nawet top 3 gierek graficznie.

 

Audio na słuchawkach za to kosmos, jeszcze lepiej niż 1.

pasy masz, jak nie ma ultrawide :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, kłócita się o cyferki to wpierdolę się bez pardonu w tę dyskusję bo nikt jeszcze nie wrzucił.

 

  

1 minutę temu, yaczes napisał(a):

ze exy na xboxa beda co najwyzej mediocre, poniewaz nie moga byc dobre.

83 na meta to jest średniak? Tak bez wojenek pytam, bo ostatnim razem jak pewna gra zebrała 82 na meta to było tłumaczenie, że recenzenci skrzywdzili i chuja się znają. Nie dalej jak miesiąc temu, jak pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Cytat
The sequel is a lesser game than its predecessor. There are fewer combat mechanics in play, removing the melee button and directional attacks and replacing them with nothing. Perspective puzzles to make background details match rune symbols return, unevolved from the 2017 model. The scale of the puzzles are also smaller, as the game's level design has shrunk. The former game had larger areas with vertical structures. This game's level design is mostly a straight line, with a few small puzzle areas to break up the pacing.

Big oof.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Dobra, kłócita się o cyferki to wpierdolę się bez pardonu w tę dyskusję bo nikt jeszcze nie wrzucił.

 

  

83 na meta to jest średniak? Tak bez wojenek pytam, bo ostatnim razem jak pewna gra zebrała 82 na meta to było tłumaczenie, że recenzenci skrzywdzili i chuja się znają. Nie dalej jak miesiąc temu, jak pamiętam.

Jakie 83?

image.png.a7c34c0574824374bb60fca4c5d1ae2f.png

 

 

Najgorsze sa te zarzuty ze to jest bardziej until dawn niz gra akcji, nie wiadomo kiedy walczysz a kiedy leci animacja.

Znaczy ja wiem, ale pryszczate redaktorki nie wiedza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...