Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli mają klepnietą następna grę, to myślę że jeśli ktoś faktycznie martwi się o los Ninja Theory albo jeśli komuś zależy żeby wychodziły jeszcze takie intensywne singlowe gry z większym budzetem, których coraz mniej na rynku, to warto wykazać wsparcie i kupić albo opłacić Game Passa (bez korzystania ze zdrapek z chrupek) dla Hellblade.

 

Jeśli w dobre singlowe gry prawie nikt nie gra, a potem studia bedą zamykane, to przynajmniej część odpowiedzialność bedą ponosić za to my, gracze.  

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Czoperrr said:

Gdzie znajdę 2 miesiące za 20 zł? Obecnie nawet miesiąc trudno znaleźć za tyle.

 

To kup w normalnej cenie. W miesiąc przejdziesz. A jak w tym wieku nie możesz sobie pozwolić na kupno miesiąca gamepassa raz na ruski rok to chyba warto przemyśleć swoje życie 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Gdzie znajdę 2 miesiące za 20 zł? Obecnie nawet miesiąc trudno znaleźć za tyle.

Nigdzie, incz se pieprzy głupoty dla samego pieprzenia. Chyba, że będziesz szukać ofert na jakieś Zimbabwe przez VPN, wtedy może coś się znajdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał(a):

Gdzie znajdę 2 miesiące za 20 zł? Obecnie nawet miesiąc trudno znaleźć za tyle.

https://www.kinguin.net/pl/category/228098/xbox-game-pass-ultimate-trial-2-months-us-xbox-one-series-x-s-windows-10-11-cd-key-only-for-new-accounts

 

+ jakiś kod znizkowy z pepper

 

tylko dla nowych kont. ustawiasz na nim konsole domowa, albo logujesz sie na obu i bzikasz.

Godzinę temu, Donatello1991 napisał(a):

O takich klientach MS marzył.

dbam o marke tak jak phil :)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bzduras napisał(a):

Z ust typa "grającego" prawie 300h w 3DMarka brzmi to co najmniej komicznie :dynia:

Lubię walić do punkcików. No co mam Ci napisać wariacie :master:

36 minut temu, Pupcio napisał(a):

Pobawi się suwaczkami pare godzin, wklei screeny bez mleka i wyłączy bo trzeba calakować tego 3dmarka :)

Chyba Ty. Ja nie muszę się bawić suwaczkami. Ja je daje w prawo.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał(a):

Nawet jeśli mają klepnietą następna grę, to myślę że jeśli ktoś faktycznie martwi się o los Ninja Theory albo jeśli komuś zależy żeby wychodziły jeszcze takie intensywne singlowe gry z większym budzetem, których coraz mniej na rynku, to warto wykazać wsparcie i kupić albo opłacić Game Passa (bez korzystania ze zdrapek z chrupek) dla Hellblade.

 

Jeśli w dobre singlowe gry prawie nikt nie gra, a potem studia bedą zamykane, to przynajmniej część odpowiedzialność bedą ponosić za to my, gracze.  

 

Zdecydowanie wesprę jak recenzje wykażą że zmiana 2 dni nagrywania animacji  walk na 62 dni wpłyną na rozbudowanie systemu walki, a gra nie będzie ordynarnym korytarzykiem, z trailerów czasami gra wygląda jakby polegała na naciskaniu tylko strzałki do przodu.

 

Jedynka rozgrzebana do połowy, może wtedy skończę.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja tez zawsze kupuje normalne GPU bo mi sie nie chce bawic w cebule (tzn nie musze po prostu) tylko kurde jedynka nie miala nic a nic za co warto zaplacic specjalnie. Hellblade porusza trudny temat choroby psychicznej ale czy to jest jakis game changer? No nie byl w jedynce. Senua slyszala glosy (swietny efekt na sluchawkach) ale tak naprawde cala reszta byla mocno na 6/10.

 

Mialem nadzieje ze mocno rozbuduja i ulepsza game play. Graficzka moze niszczyc ale jak srodowisko bedzie sterylne to tez mi to nie zrobi roboty - pamietam ten mega zawod jak odpalilem Infamous SS na PS4 i po pierwszym wrazeniu entuzjazm opadl jak sie okazalo ze nawet kaluze sa betonowe :/ 

 

Trzymam kciuki za te gre, ale wsparcie dla wsparcia nie ma racji bytu. Ja nie chce wiecej gier na 6.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...