Skocz do zawartości

Tenet


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie no co ja mogę powiedzieć, Kraków miastem kultury i ludzie nawet w czasie epidemii chodzą do kina. A zważywszy na ograniczoną liczbę dostępnych foteli i dosłownie dwa seanse dziennie w normalnych godzinach, to efekt był jaki był. Jeśli się nie zna danej sali, to podgląd dostępny na stronce kina może zmylić, więc tutaj była akurat moja wtopa. No także jakby nie pewne subiektywne czynniki, to raczej bez problemu bym wykupił coś lepszego, co nie zmienia faktu, że przez jakieś dwa tygodnie sprawdzania stanu zapełnienia w interesujących porach, sale były mocno obładowane.

 

6 godzin temu, Luqat napisał:

Pewnie pani przy kasie (...)

 

>2020

>kupowanie biletu w kasie

 

Co ta Polska C.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem i generalnie podobało mi się. Oczywiście nie jest to najlepszy film Nolana.

Główny minus jak dla mnie to akcja zapie.ralajaca jak gazela. Ciągłe przeskoki i mało informacji dot.bohaterow i fabuły. Z tego też powodu ciężko ogarnąć co dzieje się kiedy. 

Mnie ten motyw z odwracaniem czasu zaskoczył, było to świeże jak dla mnie. W dodatku jest to świetnie zrealizowane, ta finałowa bitwa wow

Przejdę do meritum, pomimo że Nolan czesto fiksuje nt jakiegoś pomysłu i cierpią na tym inne rzeczy, to jednak dalej będę bronił go jesli chodzi o realizację. Minimum efektow cgi, w czasach gdzie co chwilę wychodzą odbijane jak od kalki superhero movie za 200mln w większości robione na kompie. 

Dla mnie takie 7/10

Ps. Pierwszy raz korzystałem z apki Chilli na tv, jakość obrazu naprawdę dobra co wpłynęło napewno na odbiór filmu 

 

 

Edytowane przez drozdu7
Odnośnik do komentarza

Też przebrnąłem przez to cudo i szczerze nie jest to zły film tylko trochę w mojej ocenie przekombinowany. Wyjaśnienie całego mechanizmu zajęło 2 minuty i jak sam pomysł jest ok to nie ratują tego filmu głupotki i słaba gra aktorska. Patison to jak Cię mogę  ale główny bohater to już w ogóle niech się zajmie czymś innym. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Nie moze byc gorsze od WW84.

A to nie wiem, nie oglądałem jeszcze.

 

Przez moment myślałem, że Hubie ratuje Halloween jest najgorszą szmirą 2020, ale potem sobie przypominałem, że Tenent był robiony na poważnie i od początku do końca jako "Dzieło", więc jednak nie

 

Ta gra Denzela Jr xDD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Luqat napisał:

 

Jak już marudzisz, to chociaż nie pier.dol głupot, ok?

 

 

 

 

 

 

Tak, wiem że można normalnie przeklinać, ale wolę tak.

Sam pierdolisz. 

 

Tak przehajpowanego gowna w życiu nie widziałem. I do teraz nie wiem, czy przypadkiem nie był to eksperyment społeczny typu - wciskamy jajco i stulejarze z automatu mają iść do kina i się zachwycać.

 

Adam Sandler w Hubiem ratuje Helołin zagrał milion razy lepiej niż Denzel Jr. I nie to, że była rola życia Sandlera (który swoją drogą jest całkiem dobrym aktorem), a to, że był to dramatycznie słaby i żenujący występ. ALE i tak lepszy niż główna rola w Tenet. 

 

Mimo przewijania ten koszmar ciągnął mi się w nieskończoność, ale toleruje Nolana więc dałem mu szansę i obejrzałem ten 2-godzinny festiwal gadających głów i pifpaf od tyłu, który kosztował z miliard xD

 

No i nie, ten film nie byłby ciekawszy w IMAXIE, a puszczony od tyłu jest tak samo płytki i idiotyczny

 

 

PS. To raczej logiczne, że nie wolałbym mieć covida i leżeć 2 tygodnie w łóżku niż to oglądać, ale na pewno wolałbym przez 3 godziny gapić się w pustą ścianę niż powtarzać seans Tenent 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mozi napisał:

Po co tyle emocji. Film wszyscy zasaali z neta a sracie się jakby to był cp2077 kupiony w preoderze na FAT ps4. 

 

Chyba jednak nie wszyscy, bo ja też byłem w kinie, więc chyba nie ma co uogólniać. Poza tym nikt się nie sra o film, a przynajmniej ja, bo o co innego chodziło w mojej odpowiedzi, co zresztą później napisałem, ale chyba niektórzy dalej nie załapali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Luqat napisał:

 

Chyba jednak nie wszyscy, bo ja też byłem w kinie, więc chyba nie ma co uogólniać. Poza tym nikt się nie sra o film, a przynajmniej ja, bo o co innego chodziło w mojej odpowiedzi, co zresztą później napisałem, ale chyba niektórzy dalej nie załapali.

Dobrze ale jesteś pewnie wsrod paru %. Ja kupiłem bilet do kina ale nie mogłem iść więc się 'dozlozylem' do wyniku filmu ale tak czy inaczej nie ma co się rozwodzić. Film jest jaki jest. 

 

Screenshot_20201230_113833_com.google.android.gms.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...