Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, XM. said:

Zrobił ktoś z was już s+ na pro?

 

Ja będę robić to dopiero jak maksymalnie ułatwię sobie drogę do S+ Więc zanim zacznę PRO muszę 

  • Skończyć Hardcore na S+ żeby zdobyć kurzą czapkę, (redukcja odnoszonych obrażeń w trakcie przechodzenia PRO dla S+)
  • Skończyć Professional na S żeby zdobyć Zbroję dla Ashley. (dużo to pomoże podczas przechodzenia na PRO dla S+)
  • I zastosuję też wszystkie dostępne sztuczki do ominięcia najbardziej upierdliwych momentów. Wiem że w dzwon z pistoletu nie trafię ale sztuczka ze snajperką jak tylko ją dostanę będę stosować. 
  • Zainwestuję w kuszę i wybuchające bełty bo to jest po prosty masakryczne ułatwienie jak szybko można pozbyć się Mendeza, pierwszego i pozostałych dwóch Garrador
  • Złote jajo zostawię na Salazara
  • Zamierzam grać nieczysto :spicy:

Dopiero tak uzbrojony zamierzam biec po S+ na PRO. Za to dostanę Handcannon i kocie uszy, których i tak już raczej nie wykorzystam, chyba że grając po raz ostatni na Assisted po to aby przejść grę, nie kupując niczego u Merchanta i nie używając itemów leczących. Tego przejścia raczej nie da się połączyć z przejdź grę tylko nożem bo z pewnością oberwie się tutaj kilka razy więc leczenie wchodzi jak najbardziej w grę. :dunno:

 

Zajebiste kombinowanie, kocham tę grę. Za jakiś rok albo dwa, kupię po taniości wersję na PS4 i skończę na Prosiaku to jeszcze raz, powracając do tego niesamowitego gameplay'u. :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, XM. napisał:

Coooooooooooo

 

Akurat sprzedałem a mam teraz loakcje przed Salazarem xD

 

Btw. Wczytałem się mocniej w Twittera i SW podobno robi Team od RE3 :) OTWIERAM PACZKE CHIPSOW I CZEKAM NA JEBANIE

A to spoko bo re3 było super i długości większego dlc właśnie więc podołają:gigabeta:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, wet_willy said:

I zadnej sztuczki z trafieniem dzwonu nie zastosujesz bo ani RPG ani Snajperki w przejsciu na S+ mial nie bedziesz 

 

Podobno kilku graczy trafiło z pistoletem ale nie wierzę w to dopóki nie zobaczę, więc już wiem że szkoda tam czasu marnować i amunicji i lepiej przeczekać biegając bezpieczna ścieżka :dunno:

34 minutes ago, XM. said:

Coooooooooooo

 

Akurat sprzedałem a mam teraz loakcje przed Salazarem xD

 

Btw. Wczytałem się mocniej w Twittera i SW podobno robi Team od RE3 :) OTWIERAM PACZKE CHIPSOW I CZEKAM NA JEBANIE

 

Drugie złote jest w skrzyni, w jego sali tronowej w ale ta odblokuje się dopiero po jego pokonaniu. Można tam wrócić i rzucić kurzym jajem w jego obraz gdy jedna z dwóch kur, które tam są zniesie jajo. :pawel:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Btw. Wczytałem się mocniej w Twittera i SW podobno robi Team od RE3 :) OTWIERAM PACZKE CHIPSOW I CZEKAM NA JEBANIE

Nie powiem, że straciłem zainteresowanie, ale zapał opadł mi o jakieś 90%. Nie rozumiem dlaczego Capcom nie da im po prostu do zrobienia jakiegoś spinoffa zamiast angażować ich w projekty wykraczające poza ich kompetencje. 

 

Odnośnik do komentarza

Dopiero co ponownie skończyłem RE3 (a Remake 2 lata temu) i długość gry jest bardzo podobna, tylko że w remake'u nie ma bardzo charakterystycznych miejscówek które były w oryginale 

Spoiler

(wieża zegarowa, park, dead factory)

a za to dali bardziej standardowe lokacje (rozbudowane kanały, labirynt, laboratorium). Pod względem ilości miejscówek jest bardzo podobnie tylko że są inne (no i jest mniej backtrackingu). Odnośnie Nemesisa 

Spoiler

to w oryginale pojawiał się 'losowo' przez 70% gry a później już tylko jako walka z bossem a w remake'u na odwrót. Parę razy wyskoczy z zaskoczenia (najczęściej w tym samym miejscu) a później już tylko jako boss fight, ale te boss fighty były lepsze niż w oryginale

Sam RE3R to nadal bardzo dobra gra ale boli wycięcie charakterystycznych elementów oryginału (wybory, losowość przeciwników i przedmiotów, tryb Mercenaries, lokacje) więc warto ograć i oryginał i remake. A gdyby to wszystko zostało dodane do remake'u to była by gra 10/10.

Odnośnik do komentarza

Misja: Kocie uszka rozpoczęta. Lecę pod żadnych Czikago, czapeczek, zbroi, ani trików z przenikaniem przez drzwi, więc jest grubo. Doszedłem do water roomu, na blacie trochę ponad 2 godziny i 3 wykorzystane save'y. Dopiero teraz naprawdę doceniłem based snajperkę i to jak ładnie kopie bossów po solidnym dopakowaniu :tokar:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...