Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

del

13 minut temu, wet_willy napisał:

Ja mam ciezko zeby Broken Butterfly maksowac bo Killer 7 jest pod kazdym wzgledem lepszy. Zazwyczaj uzywam tych 6 kul ktore w nim sa I go sprzedaje -_- 

Ja zrezygnowałem z killera7 bo gdzieś mi mignęło że mam mniejszą moc max niż butterfly.

No i miałem rację, killer7 nie ma dodatkowego upgrade'u, Mamy ostatecznie 40 vs 28, nie ma co komentować :D

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Shago napisał:

Ogólnie jestem trochę zaskoczony jak mało przydatne są karabiny w tej grze.

Mam identyczne odczucia. W oryginalnym RE4 zawsze miałem karabinek w ekwipunku, tutaj tylko przy pierwszym podejściu z niego korzystałem, nie wiedząc jeszcze jak bardzo nieprzydatny jest ten typ broni. Combo pistolet, shotgun, snajpa w zupełności wystarczy żeby przebić się przez grę. Plus oczywiście granaty flashowe, to się nic nie zmieniło przez 20 lat - dalej jedna z najbardziej przydatnych rzeczy w Czwóreczce. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał:

Plus oczywiście granaty flashowe, to się nic nie zmieniło przez 20 lat - dalej jedna z najbardziej przydatnych rzeczy w Czwóreczce. 

 

Kolejna "beka z typa", ale zarówno przechodząc oryginał te naście lat temu, jak i ostatnio, w wersji zremasterowanej, nie użyłem ani jednego flashbanga, bo wydawały mi się zupełnie nieprzydatne :D

Dopiero remake dość jasno przedstawił sprawę i od razu pomyślałem "kuźwa, to w oryginale pewnie też tak było" :beka:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe co za zmiany w serii od 9 :)

 

Cytat

According to leaks, the game’s working title is “Apocalypse,” and the plot will be based around the “ninth moon phase.” Further, leaks are suggesting that the game will take place in a “ghost town” in the west of America, and players will be faced with “deformed” creatures that have a mythological inspiration.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...