Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2020 o 19:07, Dan86PL napisał:

Potwierdzam. Dla mnie też kupa. Może z czasem zmienię zdanie, ale pierwsze wrażenia słabo jak dla mnie.

Wiecie co zrobiłem? Zainstalowałem sobie DIRT 2 z 2009 na PC i powiem z ręką na sercu. DIRT 2 na PC z 2009 roku daje mi dużo więcej frajdy a i graficznie jak dla mnie jest dużo lepiej! Ludzie gra z 2009 roku podoba mi się graficznie lepiej niż z 2020... O czym my tu mówimy??

Ale tak jak napisałeś wszystko pstrokate, różowe, fioletowe... W DIRT 2 jak jadę po szutrze to widzę szuter tutaj widzę brązowy dywan...

 

maxresdefault.jpg

 

633ab0ed-be5f-4873-8b4d-5d54aae402ca

 

 

też się zastanawiałem czy może mnie nostalgia oszukuje i pamięć zawodzi, ale grając w DIRT5 byłem przekonany że starsze części jak 2 i 3 wyglądały lepiej. Ciesze się że nie tylko ja tak miałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Powie mi ktoś co to są za gównopojazdy z eventów typu Sprint i jak się tym steruje? Gierka jest masakrycznie prosta ale tych eventów za cholerę nie mogę ogarnąć.

Spróbuj kontrole trakcji włączyć na minimum albo medium, tez mi chwile zeszło żeby zrozumiec jak tym gownem jezdzic.

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności tej gry to jest jak dla mnie jakaś pomyłka (bo nie da się go zmieniac, nie?). 

 

Duża część moich wyścigów jest emocjonująca przez mniej więcej kilka-kilkanaście sekund, do pierwszego zakrętu. :D Później przepycham się na prowadzenie i już go nie tracę, bo wystarczy do tego minimum skupienia. 

 

Wcześniej grałem dużo w Dirt Rally 1 i 2 (jak ktoś nie miał przyjemności, to niech sobie wyobrazi samochodowe Soulsy ;) ), więc po zwykłym Dircie spodziewałem się czegoś prostszego, to oczywiste, ale nie aż tak. 

 

A więc w świecie Dirta mamy teraz Rally, które jest bardzo trudne, i zwykłego Dirta, który jest śmiesznie łatwy. Przydałoby się coś pośrodku. :D 

 

Mimo wszystko przeszedłem całą ścieżkę kariery w piątce, bo na PS5 gra wygląda jak dla mnie bardzo ładnie i niektórymi klasami pojazdów (tylnonapędówki stare na przykład) jeździ się bokami bardzo przyjemnie. No i wyścigi są krótkie - w sam raz, żeby odpalić na pół godzinki, przejechać się parę razy, pooglądać widoczki i tyle. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LeifErikson napisał:

na PS5 gra wygląda jak dla mnie bardzo ładnie 

 

To musi być spora przepaść między wersją na XSX, bo tam gra wygląda fatalnie. Nawet D4 na poprzedniej generacji (nie wspominając już o Dirt Rally)w wielu aspektach wyglądał lepiej niż piątka na XSX. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2021 o 14:52, Michał102 napisał:

 

To musi być spora przepaść między wersją na XSX, bo tam gra wygląda fatalnie. Nawet D4 na poprzedniej generacji (nie wspominając już o Dirt Rally)w wielu aspektach wyglądał lepiej niż piątka na XSX. 

 

Chyba na jutube widziałeś te gry. Bo D4 to wielka kupa na XSX a Dirt 5 wygląda naprawdę elegancko przy tym.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2021 o 11:39, Colin napisał:

https://dirtgame.com/dirt5/news/dirt-5-uproar-pack-update

 

dzisiaj ma wyjść pierwszy duży dodatek do gry. w płatnej wersji autka i osiągnięcia/trofea, w darmowej tylko skórki i pierdoły do placu zabaw. cena jakieś 55-60 zeta.

 

Jakoś miesiąc temu wyszedł już pierwszy dodatek m.in. z Porsche Taycanem, teraz dorzucili do niego osiągnięcia/trofea przy okazji premiery drugiego. Czekam na jakąś promkę na season pass i chyba wezmę :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i nie jest to taki kupsztal jak poczatkowo myślałem. Sypie głowę popiołem. Niezła gierka żeby odpalić na 3-4 wyścigi i wyłączyć. Niektóre miejscówki tez robią wrażenie, szczególnie w nocy. Dopiero po kilkunastu zawodach zauważyłem, że jest zmienny cykl dnia i warunków. Za to plus mimo że oskryptowane. Gierka na 7, cieszę się jednak że jej nie kupiłem na premierę bo za pełna cenę to byłoby 5 na 10 ;)

Odnośnik do komentarza

Też już trochę pograłem i w sumie jest lepiej niż wrażenia po pierwszych 2 czy 3 wyścigach. Podstawowa kwestia to wyłączenie wspomagaczy w opcjach, bo defaultowo są wlączone... 95% eventów to bułka z masłem. Jedyne, które są trudniejsze (wyraźnie trudniejsze) jak dla mnie to te, gdzie ścigamy się dużymi pickupami które mają po 800-900 koni i napęd na tył. Ai trochę tu jakby oszukuje bo nie raz na prostej jadąc takim samym autem AI wyraźnie mi odchodziło.

Model jazdy i fizyka ok ale.. zarówno Driveclub jak i Dirt 2 miały przyjemniejszy.

Graficznie też nierówno. Niektóre trasy potrafią wyglądać bardzo ładnie a inne bardzo przeciętnie, wręcz gorzej niż we wspomnianym starusieńkim Dirt 2 czy 3.. 

Koniec końców gra dobra, fajna do "popykania" kilka wyścigów dziennie. Niestety nic wybitnego. Takie 7/10.

Dobrze, że za darmo :turned: (przez sytuację ze świąt jakby ktoś nie wiedział ;) )

 

E: Bym zapomniał...

Powiedzieć, że AI w tej grze jest chu***e to obraza dla ch**a.. Nie przypomninam sobie kiedy w jakiejś grze widziałem tak upośledzone AI, które w ogóle nie zwraca uwagi na pojazd gracza.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...