Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gierka taka sobie, przyjemna, ale niestety nie ma nic wspólnego z collinem, a oszukiwałem się że jednak coś tam jeszcze w tej serii zostało.

Gra odrzuciła mnie przede wszystkim otoczką, forzę opuściłem przez infantylny i nachalny klimat cool festiwalu, tutaj mamy to samo z jeszcze gorszym radiem w tle, cały czas mina skwaszona w menu. Tym bardziej czekam na muzykę symfoniczną  i powagę w GT7, tam pewnie gra mnie odrzuci po 3 posiedzeniach :D

No i niestety jestem głupkiem, podobnie jak w Tony Hawku, nie mogę zauważyć tych 120 fps, albo robię coś źle, albo po prostu mi wszystko jedno czy jest 60 czy 120.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat Dirta 5 w sumie oceniam pozytywnie. Akurat nie przepadam za Dirtem Rally (ogólnie rajdowe simy to nie moja bajka) więc luźny i arcadeowy styl (ale w sensowy sposób, ze stosunkowo realistycznym ale dosyć prostym i przyjemnym modelem jazdy) jak najbardziej mi podszedł.

Co prawda wolałbym więcej normalnych aut drogowych do wyboru, zamiast prawie samych rajdówek itp ale i tak jest spoko. Jak dla mnie z Dirtów lepszy był tylko Dirt 2.

 

Prawdę mówiąc bawiłem się tu nawet lepiej niż np. z FH5 (chociaż tam to może efekt znudzenia, bo niedługo przed FH5 grałem w FH4 i ogólnie trochę przejedzenia open worldami).

 

Co do poziomu trudności to jest banalny, za wyjątkiem kilku eventów tymi terenówkami o mocy ok 800 koni. Tam AI jest zaskakująco szybkie.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Coraz bardziej wkurwiają mnie obecne gry wyścigowe. Niestety jest to kolejna gra która nie zapamiętuje/zapisuje naszych rekordów jak się gra offline. Myślałem że w końcu znalazłem wyścigi w których co jakiś czas będę mógł "powalczyć" o lepsze wyniki. Driveclub olałem bo serwery zdechły i rekordy poszły się jebać. Będę musiał sprawdzić Wipeout czy tam w offline wszystko jest ok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...