Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Colin napisał:

materiał był bardzo obiecujący. mam nadzieję że wrócą po prostu do zabawy różnymi trybami i ściganiem się ciekawymi autami zamiast robić z tego znowu pseudo-rajdówkę jak D4. będzie grane day one...w gamepassie :Coolface:

Zgadzam się.  Dirt Rally i Dirt jak Forza Motorsport i Forza Horizon 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kalten80 napisał:

W pierwszej chwili byłem zawiedziony i w sumie dalej jestem. Rozumiem jednak, że wydawanie dwóch serii rajdowych może nie być opłacalne i dlatego "zwykły" Dirt musi się zmienić. Poczekam aż wyjdzie i pojawią się jakieś opinie. Może kiedyś zagram. 

 

Codemasters mają teraz dwa oddzielne studia, jedno robi arcade'owego Dirt 5, drugie pracuje nad Dirt Rally 3. Moim zdaniem to dobrze, niż żeby mieli znów robić jakąś hybrydę jak Dirt 4, ani nie był to do końca arcade, ani symulator.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dirt 5 na PC to ponoć totalna padaka optymalizacyjna. W takich momentach docenia się, że XSX i XSS osiągają nawet 120 fpsów.

 

Cytat

Performance-wise, the only GPU that was able to run the game with 60fps at 1920x1080 was the RTX2080Ti. The NVIDIA GTX980Ti, despite having 6GB of VRAM, was hitting VRAM limitations even at 1080p. So yeah, don’t expect to be playing this game on Ultra settings with GPUs that have less than 8GB of VRAM. As for 4K/Ultra High, our RTX2080Ti was nowhere close to a 60fps experience.

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/dirt-5-pc-performance-analysis/

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pierwsze wrażenie to straszna kupa :) Wszystko pstrokate, różowe, fioletowe. Model jazdy BARDZO uproszczony. Może jak wjadą jakieś emocjonujące wyścigi to bedzie ok. Jedyne co sie synowi podobaja to te playgrounds, pewnie z czasem sam zacznie tam coś tworzyć. Właściwie to gra jest skierowana do takich ogórków wyscigowych którzy oczekują, żeby było przystępnie i efektownie. 

Odnośnik do komentarza

A mi się gra bardzo podoba. Na XSX w 4K i z HDR wygląda naprawdę pięknie. Co chwila przerywam wyścig i robię screeny. Oprawa graficzna jak dla mnie jest bardzo dobra. A taki pstrokaty styl, to mi się kojarzy z Dirt 2. Tam był podobny klimat, mniej "poważny".

 

4Gdb7Df.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam grono grającychw Dirt 5. Ja gram w niego drugi dzień (na PS5). Problem polega ma tym, że kilka razy wywaliło mnie z gry. Za którymś razem gdy uruchomiłem grę pojawiło się info że plik zapisu został uszkodzony. Miałem 28 Lvl o około 700tyś$. No i gram od początku. Kolejna sprawa z trofeami. Aktualnie posiadam 1.200.000$ a trofi za 1.000.000$ nie wpadło. Trofi za 30tyś punków w Gymkhana nie wpadło a miałem 32tyś. punktów. Dopiero gdy drugi raz przekroczyłem 30tyś. punktów wpadło trpohy. Też macie podobne problemy? Wydaje mi się że problem dotyczy gry na PS5 bo niektóre trophy ma nadal 0.0% graczy natomiast na PS4 już wiele osób ma platynę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...