Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno PS5 jak i nowy Xbox mają mocno niedopracowany soft, więc takie kwiatki pojawiają się nie tylko w D5, ale też w innych grach. Zwiechy, nagłe wyłączanie konsol, samoczynne znikanie plików itp. 

Taki urok zakupu konsol na premierę, choć szczerze, to nie pamiętam by któraś z poprzednich generacji miała aż takie problemy. 

Trza czekać na updat'y i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się, ale fajnie się ściga. Z minusów nie podoba mi się muzyka, ona leci z głośników na trasie, na słuchawkach robi to często fajny efekt, ale przez to może dojść do sytuacji, że 50% trasy nie słyszymy nic i nie da się tego zmienić. Wibracje haptyczne i triggery musiałem wyłączyć, zero fajnych wrażeń, pad wibruje cały czas co tylko irytuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2020 o 19:37, Dud.ek napisał:

Pierwsze wrażenie to straszna kupa :) Wszystko pstrokate, różowe, fioletowe. Model jazdy BARDZO uproszczony. Może jak wjadą jakieś emocjonujące wyścigi to bedzie ok. Jedyne co sie synowi podobaja to te playgrounds, pewnie z czasem sam zacznie tam coś tworzyć. Właściwie to gra jest skierowana do takich ogórków wyscigowych którzy oczekują, żeby było przystępnie i efektownie. 

Potwierdzam. Dla mnie też kupa. Może z czasem zmienię zdanie, ale pierwsze wrażenia słabo jak dla mnie.

Wiecie co zrobiłem? Zainstalowałem sobie DIRT 2 z 2009 na PC i powiem z ręką na sercu. DIRT 2 na PC z 2009 roku daje mi dużo więcej frajdy a i graficznie jak dla mnie jest dużo lepiej! Ludzie gra z 2009 roku podoba mi się graficznie lepiej niż z 2020... O czym my tu mówimy??

Ale tak jak napisałeś wszystko pstrokate, różowe, fioletowe... W DIRT 2 jak jadę po szutrze to widzę szuter tutaj widzę brązowy dywan...

 

maxresdefault.jpg

 

633ab0ed-be5f-4873-8b4d-5d54aae402ca

 

 

Edytowane przez Dan86PL
Odnośnik do komentarza

Split screen. Coś co ze średniej gry może wydobyć dużo dobrej zabawy. Tak też jest w tym przypadku. Graficznie kuleje troche w nocy na wyraznie doczytującym sie oświetleniu, ale płynność i emocje rekompensują to z nawiązką. Można rozgrywać kariere, szkoda tylko, że nie można jezdzic na jakims placu zabaw razem, tylko wyścigi. 

8faf1e6b-564a-4f9b-be21-9264c3952db5.png

 

Natomiast wyścigi tych samochodów z ogromnymi spojlerami zaprojektował jakiś chory umysł. Nie ogarniam ich ani troche. Najtrudniejszy wyscig jaki kiedykolwiek jechałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja dla odmiany powiem, że wczoraj zacząłem na PS5 i gra mi się bardzo dobrze :) Przyjemny arcade, mocno przypominający mojego ukochanego Dirta 2.
 

Nie jest oczywiście idealnie - trochę brakuje dyscyplin takich jak rajdy czy trailblazer, ale w ogólnym rozrachunku IMO jest bardzo dobrze.

 

Świetne wrażenie robią warunki pogodowe. Miałem taki wyścig, gdzie zaczęło się sucho, a na końcu droga była biała. Widać, że grzebali w tym chłopaki od DriveCluba :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 16.12.2020 o 01:53, Colin napisał:

o czym tu się rozpisywać. średnia gierka robiona na szybko na lunch generacji i tyle. sam ograłem, sprzedałem i zapomniałem. z chmury też sejwa wywaliło, po całości?

No niestety, jeszcze niby 88 tras, a realnie z 5 i reszta z generatora ze zmienionym 1 zakrętem. Nawet na Hardzie gra nie stanowi żadnego wyzwania, wygląda częściej przeciętnie, chociaż ma swoje dobre momenty, model jazdy jeszcze byłby znośny, ale sama gra przez fakt, że jeździmy ciągle na tych samych trasach bardzo szybko się nudzi. W abonamencie można sprawdzić, kupować nie polecam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...