Skocz do zawartości

Ghostrunner


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zabrałem się w końcu za tą grę, jest wszystko ok, ale nie czaję tych fikołków podczas automatycznego zapisu gry, nie wiem czemu nie zapisuje mi tam gdzie kończę dany etap, tylko muszę powtarzać dwa pokoje wstecz? Zabiera mi to dużo czasu, wiecie może w którym momencie jest ten prawdziwy zapis żebym mógł bez obaw wyjść z gry?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.09.2022 o 02:25, Rotevil napisał:

Zabrałem się w końcu za tą grę, jest wszystko ok, ale nie czaję tych fikołków podczas automatycznego zapisu gry, nie wiem czemu nie zapisuje mi tam gdzie kończę dany etap, tylko muszę powtarzać dwa pokoje wstecz? Zabiera mi to dużo czasu, wiecie może w którym momencie jest ten prawdziwy zapis żebym mógł bez obaw wyjść z gry?


Najbezpieczniej wyjść po przejściu poziomu, niestety checkpointy na levelach nie są równoznaczne z zapisem stanu gry. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Legancka giera, ale tak jak Bigby pisał ostatni level to przegiecie pały. Ze 20 minut probowalem przejsc tę sekwencje gdzie sie odbija od poruszajacych sie scian. Nosz kurwa nie wiem od czego to zalezało, że czasem dolatywem, a czasem nie. Nawet dash nie pomagał, bo potem traciłem momentum. Calaczek wpadł, czekam na część drugą. Dziwne, ze taki maly ruch w temacie, bo dawali to w plusie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2022 o 23:54, 20inchDT napisał:

Legancka giera, ale tak jak Bigby pisał ostatni level to przegiecie pały. Ze 20 minut probowalem przejsc tę sekwencje gdzie sie odbija od poruszajacych sie scian. Nosz kurwa nie wiem od czego to zalezało, że czasem dolatywem, a czasem nie. Nawet dash nie pomagał, bo potem traciłem momentum. Calaczek wpadł, czekam na część drugą. Dziwne, ze taki maly ruch w temacie, bo dawali to w plusie.

Te poruszające się ściany to faktycznie przegięcie było ale po za tym, mimo tego że od takiego Mirror's edge się odbiłem, grało mi się bardzo dobrze. Gra sama w sobie nie jest trudna, trzeba tylko znaleźć najlepszy dla siebie sposób przejścia danej lokacji z przeciwnikami. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...