Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Mejm napisał:

No tak, ale ja sie pytam w kontekscie moziego, ktory nie gra pierwszy raz.

Właśnie gram 1 Raz Xd

Miałem czekać na remaster ale się nie oparłem. To jedyne soulsy które mi się ostaly. 

Co do rycerzyka to czyszczę wszystko więc się napatoczyl. Tak czy inaczej pozniejsze gry from na ten moment  bardziej maskakruja. Tutaj można się uleczyć, zasadzic backstaba a w ds3 pierwszy lothric knight zrobił że mnie miazgę. Tak samo gruby w alejce w bb.

 

Pytanie jak juz otworzyłem główna bramę i pewnie tam jest boss to smok który pilnuje itemow na łące już nie odleci? Trochę (pipi)nia bo wcześniej kursował między mostem a laka. 

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja też ogram na emu jak to tak dobrze działa. 

 

4 minuty temu, Ma_niek napisał:

A mnie to wkurza bo Sony posiada prawa do ip Deamona i Bloodborne i zamiast dac chlopakom wkoncu zrobic swoja gre to znowu klepia remake.A jestem pewny ze poradziliby sobie z nowa czescia takiego Deamona lub Bloodborna

 

Oczywiście ,że dadzą radę tylko jest ryzyko ,że fajni bedą zawiedzeni i będzie jazgot w necie. To nie bedą takie gry jak poprzednicy. Tworzyli je ludzie ze swoim unikalnym podejściem do tematu i dlatego mają Taki klimat czy styl rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ukukuki napisał:

To ja też ogram na emu jak to tak dobrze działa. 

Pięknie chodzi tylko pamiętaj o patchu na 60fps. Czasem jak się kompilują shadery potrafi dźwięk zaharczec ale to nie jest jakiś duży problem. Graficznie nie ma problemów i co ważne intro działa wreszcie poprawnie. 

A no i na dysku m2 loadingi trwają 2 sekundy. 

Godzinę temu, Mejm napisał:

Ale tego typa to sie raczej w pierwszych 4h gry nie bije chyba. Jest jakis cel zeby isc tam przed zdobyciem klucza do mauzolum, ktory dostajemy na samym koncu? Nie pamietam. Xp?

(pipi) dostałem 2500 dusz i 2 trawy XD

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

To jest typowe emu czy coś takiego jak było kiedyś z Wii U czyli specjalnie przygotowane wersje gry pod emulacje?

 

Po 23 lipca jak będę po egzaminie się zabieram za to bo również jest to jedyna gra z serii której nie ograłem:lapka:

Rpcs3 normalne. Musisz pobrać firmware do ps3 (z oficjalnej strony sony) i mieć obraz gry. Jak coś daj znać na pw to wrzucę Ci gdzieś na serwer. Idź wg poradników w necie jak ustawić emu ale to są w sumie 2, 3 opcje do ustawienia. Ja dałem tylko rendering resolution na 4k i vsync bo bez włączonego było straszny screen tearing. 

Kiedyś odpuściłem bo nie było 60fps i były bugi (np nie pokazywało tarczy) ale teraz jest IMO ok. 

Jest troszkę bardziej ubogo niż dark souls ale nie ma przepasci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mozi napisał:

Rpcs3 normalne. Musisz pobrać firmware do ps3 (z oficjalnej strony sony) i mieć obraz gry. Jak coś daj znać na pw to wrzucę Ci gdzieś na serwer. Idź wg poradników w necie jak ustawić emu ale to są w sumie 2, 3 opcje do ustawienia. Ja dałem tylko rendering resolution na 4k i vsync bo bez włączonego było straszny screen tearing. 

Kiedyś odpuściłem bo nie było 60fps i były bugi (np nie pokazywało tarczy) ale teraz jest IMO ok. 

Jest troszkę bardziej ubogo niż dark souls ale nie ma przepasci.

 

Ok dzięki, jak sobie nie poradzę to się odezwę pod koniec miesiąca:lapka:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mozi napisał:

Pytanie jak juz otworzyłem główna bramę i pewnie tam jest boss to smok który pilnuje itemow na łące już nie odleci? Trochę (pipi)nia bo wcześniej kursował między mostem a laka.

Jesli jestes w 1-1 (czyli lokacja do pierwszego bossa) to on tam bedzie siedzial ciagle na skarpie i nadlatywal nad mostek, po ktorym otwiera sie brama do bossa (tylko mi sie wydaje, ze to sie trigeruje od drugiej strony). Mozna lukiem zredukowac mu zycie do jakiegos poziomu i wtedy odleci i bedzie mozna zebrac itemy. Czesc itemow mozna tez zebrac w momencie jak smok robi nalot na maly mostek. Zdejmujesz cala zbroje i bron i lecisz jak smok jest nad mostkiem.

 

Jak przekroczysz 1-1 to w 1-2 on bedzie mial inne zachowanie. Ale wydaje mi sie, ze jak wrocisz do 1-1 to znow bedzie to samo co przed bossem. Stad kojarze, ze zeby pozbierac itemsy z leza to najlepiej smoka ubic w 1-2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...