Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

No wiecie sam to czytam i myślę sobie, (pipi)a kupować nową konsolę dla "starej gry" ?
Ale później uświadamiam sobię że to rimejk jednej z moich gier wszechczasów.
Gry która zapoczątkowała moją "miłość" do serii ale i gier soulslike w ogóle.
4 platyna w demons souls? Jeszcze jak!
Czekam.



Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Raczej rozbija się o to, że nazywanie najlepszym lineupem w historii remake gry z PS3 jest troszkę nad wyraz. :reggie: Kwestię preferencji zostawiłbym na bok. Z resztą, na chwilę obecną nie wiadomo nawet czy gra pojawi się na premierę co tym bardziej stawia stwierdzenie Nemesisa w wątpliwym świetle.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

No ale przecież nic takiego kontrowersyjnego nie napisal. 

 

Nie wiem co tam takiego wyszło na premierę pierwszego playstation, ale przy okazji premierę dwójki co tam było - Ridge Racer? Trójka miała pierwszego Resistance, a czwórka Killzone Shadow Fall, lol

 

No nie wiem, jak dla mnie Nemesis może mieć rację. 

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ludwes napisał:

IMO na start nie ma co liczyć, inaczej by już wszędzie o tym trabili. 

 

Krążą plotki o jeszcze jednym evencie poświęconym PS5 przed samą premierą konsoli (w odpowiedzi na event XSS), więc jeszcze nie odkryto wszystkich kart.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bluber napisał:

Jakość > ilość 

Jak na tamte czasy? Byłeś ukontentowany.

Tekken Tag, Midnight Club, Eternal Ring, Armored Core 2, Ridge Racer V, Time Splitters, SSX, Summoner, Evergrace (pisałem dwie gry od From? Trzy xd)

 

Mierzenie tego co jest teraz, a było kiedyś jest troszkę niesprawiedliwe. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wychodzil BB to marketing sony zrobil duzo zeby przekonac niedzielniakow, ze warto kupic bo to juz nie jest takie trudne jak kiedys. Ale to bylo w sumie w 2015 wiec 2 lata po premierze i rynek juz byl napelniony jakas iloscia konsol. Teraz jak wyskocza na premiere z DeS to bardziej trafia do hardcoreowcow, ktorzy kupuja pierwsi. Ale jak znow pojdzie fama, ze zagraj bo odrestaurowane i tez latwe bo poprawione to iksde. Juz widze te ogloszenia na olx.

Odnośnik do komentarza

porównania ze startem PS2 są na wyrost bo rynek był nieporównywalnie mniejszy.

 

Godzinę temu, Nemesis napisał:

Jeśli to pojawi się na starcie to PS nie miało jeszcze takiego szpila na wejściu. Nie wiem co jest dziwnego w tym co wcześniej napisałem. Podtrzymuje to nadal.

 

oczywiście. w kategorii "tytuł startowy dla graczy" remake demons souls to absolutna waga ciężka. masa ludzi wróci z sentymentem i pewnie drugie tyle ogra po raz pierwszy (w tym i ja lol). a o reszte niezorientowanych nie trzeba sie maertwić bo i dla nich lineup coś przewiduje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...