Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mozi napisał:

Czy mi się wydaje czy magia jest w chuy op tutaj? Soul Arrow praktycznie bazowe statsy i zmasakrowałem metal spidera. 

No i levele jakieś takie na ten moment prostsze. Praktycznie nie można się zgubić. 

 

Firestorm = ognisty armagedon na wszystkim

 

Pamietaj ze to jest ich pierwsza gra w takim stylu, stad level design nie stoi jeszcze na takim samym poziomie co ich pozniejsze gry. Mimo wszystko, 3-1 (nie wiem czy juz byles) to moim zdaniem dalej jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w gierkach wideo ever.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja całkiem niedawno przeszedłem demons souls po raz pierwszy w życiu. Strenght build z dragons tooth, super mi się takimi brońmi gra w soulsy.
I mimo tego , że wcześniej trochę grałem w dark souls 1 i 2 a bloodborne przeszedłem to nie miałem problemu ze sterowaniem.
Miałem tylko jeden problem: im dalej tym łatwiej. Szedłem w grze po kolei światami i może dlatego końcówka była dla mnie łatwa. Ale i tak dla mnie gra jest wspaniała.

A co do remake to graficzka super, ale zmiana designu postaci mi się nie podoba. Flamelurker w oryginale jest czymś unikatowym a w remake wygląda jak generyczny ogniowy demon.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mejm napisał:

No jak tam demonsy mozi? Skonczone, olane czy utknales na szkieletorach?

 

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

@mozi Podpinam się pod pytanie bo sam niedługo skończę Reach i chyba zabieram się za tą gierkę. 

Jadę z tamtem. Flamelurker dostał łomot dzisiaj rano. Gry z tej serii nie odpuszcze nie ma opcji. Czuć niestety czasem problem z hitboxami ( i tak niebo lepiej niż ds2), no i ogólnie jest taka surowa ta gra ale klimat ma zaa(pipi)isty. W emu czasem dzwiek się kaszani ale nie przeszkadza mi to. 

Dawkuje sobie bo boję się że zaraz koniec więc się bawie. 

Odnośnik do komentarza

No (pipi)a nie mam skąd wytrzasnąć sharp chunki i widzę po wiki że tylko crystal lizard albo goście z kilofami. Fajnie że to się da ogarnać bez 3h latania tam i z powrotem. Najlepsze jest że chciałem zrobić sobie sharp estoca +5 ale trzeba wyfarmić najrzadszy item w grze XD Do tego mele build to jest straszny handicap bo wszystko potem wali do nas na dystans. 

Wogóle te crystal lizard znikaja i dupa zbita. Nie ma jak w darkach że restart gry i jest znowu. Chyba pod tym względem BB ma najlepszy system. 

Fajnie jest obserwować jak z tej gry ewoluowało to do Dark soulsów. Czuć że sprzęt był za słaby na takie fajne zapętlenie świata gry jak w DS. 

@Ukukuki grasz?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mozi napisał:

Wogóle te crystal lizard znikaja i dupa zbita.


No Lizardy w Demonach są przerypane. Z tego co kojarzę to jest miejsce w Stofang Tunelu, gdzie są 3 jaszczurki w jednym miejscu (w jakimś dole chyba), które są zbugowane, jak się zaciuka dwie z nich i zrestaruje się grę, to pojawią się ponownie 3. Mogę się troszkę mylić, ale było coś takiego. Popatrz na YT :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, cotek napisał:


No Lizardy w Demonach są przerypane. Z tego co kojarzę to jest miejsce w Stofang Tunelu, gdzie są 3 jaszczurki w jednym miejscu (w jakimś dole chyba), które są zbugowane, jak się zaciuka dwie z nich i zrestaruje się grę, to pojawią się ponownie 3. Mogę się troszkę mylić, ale było coś takiego. Popatrz na YT :)

No właśnie po zajechaniu bossa zresetowały się i nie zabiłem żadnej XD Teraz nie ma ani 1. Nie chce się bawić w glitche trudno jest jak jest. Mam thiefs ring który baaardzo pomaga ale i tak nie zawsze hitboxy "załapią". 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mozi napisał:

No (pipi)a nie mam skąd wytrzasnąć sharp chunki i widzę po wiki że tylko crystal lizard albo goście z kilofami. Fajnie że to się da ogarnać bez 3h latania tam i z powrotem. Najlepsze jest że chciałem zrobić sobie sharp estoca +5 ale trzeba wyfarmić najrzadszy item w grze XD Do tego mele build to jest straszny handicap bo wszystko potem wali do nas na dystans. 

Wogóle te crystal lizard znikaja i dupa zbita. Nie ma jak w darkach że restart gry i jest znowu. Chyba pod tym względem BB ma najlepszy system. 

Fajnie jest obserwować jak z tej gry ewoluowało to do Dark soulsów. Czuć że sprzęt był za słaby na takie fajne zapętlenie świata gry jak w DS. 

@Ukukuki grasz?

 

Próbowałem gdzieś iso znaleźć na stronce ale kiepsko więc muszę skierować się na torrenty xd 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...