Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Screeny wyglądają PIĘKNIE - dla mnie to next gen, oby nie bulshoty. DS to najbardziej skondensowana część pozbawiona takich gu.wno lokacji typu ruiny demonów czy zagubione Izaath z DKS1. Tendencji światów nie mogą wyciąć, bo to jedna z ciekawszych mechanik w grze. Niech tylko wywalą ten motyw z farmieniem przeklętego Pure Bladestone i będzie git.

Teraz wyobraźcie sobie Bloodborne 2 w jakości grafiki na tych screenach.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Pure Bladestone napisał:

DS to najbardziej skondensowana część pozbawiona takich gu.wno lokacji typu ruiny demonów czy zagubione Izaath z DKS1.

I część z naj(pipi)owszymi bagnami w historii serii.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

blightown było tym czym miało być - opresyjnym lochem rozbudowanym wertykalnie i horyzontalnie pełnym niespodzianek. i tak - był tam jakiś dobry miecz (Iaito), jakiś najlepszy buff w grze (power within), jakieś spoko armorki, najlepsza early opcja na farmienie dużych titanitów....paru NPCów, jeden NPC invader, szamani z toxic i wiele, wiele innych atrakcji. bardzo ciekawe miejsce, git gut...   

 

tylko klatki popsute. ale w remaster jest nawet spoko, grałem niedawno.. 

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Design demonów zdaje mi się mocno inspirowany (jak nie zerżnięty) Doomem (Vanguard, Flamelurker). Ten remake będzie raczej bardziej reinterpretacją oryginału, niż jego doskonałym odtworzeniem. Dla mnie spoko, może być trochę inaczej. Nie umniejszy to w żadnym stopniu zayebistości oryginału. Będzie grane.  

 

2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

I część z naj(pipi)owszymi bagnami w historii serii.

 

Najbardziej klimatyczne i najmniej w(pipi)iające. Jak dla mnie najlepsze w serii.

Edytowane przez japco
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście stawiam DeS za pierwszym DaS, ale ta część ma zdecydowanie najlepszy klimat i ost ze wszystkich soulsow.

Maiden Astraea :obama: mam nadzieję, że jeśli już będą niektore utwory pozmieniane to będzie też możliwość włączenia sobie po prostu og ścieżki dźwiękowej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...