Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci ze w 4k pięknie trzyma 60fps a uzycie cpu - 30% GPU - 50% więc porównywalnie z indykami. Pomyslec że jeszcze parę lat wstecz to było niegrywalne. 

Jak ja nienawidzę tych crystal lizards... Generalnie jak Ci spyerdola ilestam razy to dupa. Inna sprawa że bronie na +5 czy +10 też mają kamienie dropione tylko z lizardow. Mam nadzieję że poprawia to w remasterze. 

Odnośnik do komentarza

Można to obejść. Mianowicie jeżeli nie wyrzuci tego co się chce, bądź ucieknie, istnieje zawsze opcja wyjścia do menu i włączenia gry na nowo. Pojawią się raz jeszcze. Rzecz jasna przed wyłączeniem gry nie można stanu gry nadpisać jakąś czynnością.

W każdym razie udanej gry. Piękna przygoda. Wracając do rimejku, to w kuluarach mówi się, iż na State of Play, które rzekomo ma odbyć się niebawem, ma być pokazany fragment gry - niespełna trzy minuty rozgrywki. Byłoby cudnie. :drag::fsg:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Od niego zaczęły się w serii zabawy typu - nieduża przestrzeń, jakiś błąd i lecisz na sam dól, a jak ci mało, to dwóch bossów na raz - proszę bardzo. :whyyy:
Wracając bezpośrednio do rimejku, szkoda, że w nadchodzący czwartej jednak nie dostaniemy (najprawdopodobniej) nic z odświeżonych Demonów. :smutas:
Szkoda. W każdym razie moja kolekcja czeka na 4te pudełko.

1tvm9CO.jpg

A osiągnięcia na :platinum: nr 4. :yahoo:

omV4mbd.png

:good2:

  • Plusik 3
  • Lubię! 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Już widze koniec na horyzoncie (został mi ostatni achstone do ogarnięcia ale że to moje ulubione bagna to poszły na koniec). To co mogę od razu napisać to widać dużą róznicę w rozmiarach poziomów względem póżniejszych soulsów. Jeśli ma wyjść remaster to tak będzie trochę imo ubugo. Gra jest bardzo dobra nawet dzisiaj (jak wyszła to była genialna) i ma fajne patenty (World tendency np) ale nie wiem czy to nie za mało. Ja i tak kupię ale to nie BB XD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To prawda, DS jest chyba najkrótszym Soulsem i dość ubogim, ale ma kilka pobocznych questów, które wymagają troszkę więcej i NG+ na przykład przy chęci posiadania specjalnego miecza z tego co kojarzę. Tylko, że to @mozi, ma być Remake, a nie Remaster ;) Może coś wykombinują dodatkowego (usunięty Archstone Gigantów z oryginału ?), pusto nie będzie na pewno, detali i ciekawych particli pewnie nie zabraknie :)

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem. W sumie tylko ostatni boss chwile mnie zablokował i musiałem pokombinowac z bronią bo mój estoc +10 to chyba by go kłuł 2 h XD

Ale za to jak odpaliłem makoto (żeby nie było World tendency zmiany gdzie i co googlalem pod koniec gry bo nie ma opcji żeby się połapać chyba że przebiec przez grę jeszcze raz) to nie miał nic do gadania (podatny na bleed). 

Ogolnie fajne to było. Szczątki lore które wyłapałem - miodzio. Shrine of storms i boletarian palace szczególnie mi się podobało. 

Jakbym miał ocenić soulsy to dalej bb nie do pobicia jak dla mnie. Demony dla mnie oczko niżej niż Ds1 ale biorąc pod uwagę że były pierwsze rozumiem że są tak chwalone. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.08.2020 o 14:14, Sylvan Wielki napisał:

Od niego zaczęły się w serii zabawy typu - nieduża przestrzeń, jakiś błąd i lecisz na sam dól, a jak ci mało, to dwóch bossów na raz - proszę bardzo. :whyyy:
Wracając bezpośrednio do rimejku, szkoda, że w nadchodzący czwartej jednak nie dostaniemy (najprawdopodobniej) nic z odświeżonych Demonów. :smutas:
Szkoda. W każdym razie moja kolekcja czeka na 4te pudełko.

1tvm9CO.jpg

A osiągnięcia na :platinum: nr 4. :yahoo:

omV4mbd.png

:good2:

Nie ciąży Ci ta platyna w Dark Souls 2 na PS3? :P 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...