Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam że będzie szajba jak z pierwszym DmS.
Mało używek i w cenie niemal nówki.
Nie wiem jak mozna pisać że wygląda średnio.
Wygląda mega, textury oświetlenie animacje no i dźwięk wbija w fotel.
No i co najważniejsze to nie benchmark, to miód w czystej postaci .


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tragedia.

 

Gra graficznie prezentuje się świetnie, to nie ulega wątpliwości, designersko są zmiany, których na razie fanem nie jestem ale ten gameplay mnie załamał. Co to było? Tam w ogóle nie było gameplayu z Soulsów. Już pomijając to, że każdy był tam na strzała ale granie w gry From tak nie wygląda i nie wyglądało w przypadku Demon's Souls. Liczę na jakąś prawdziwą rozgrywkę w najbliższym czasie a nie wyreżyserowane demo, które miało chyba zachęcić fanów gier action adventure ktorzy z Soulsami nie mieli do czynienia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Voytec napisał:

ale ten gameplay mnie załamał. Co to było? Tam w ogóle nie było gameplayu z Soulsów. Już pomijając to, że każdy był tam na strzała ale granie w gry From tak nie wygląda i nie wyglądało w przypadku Demon's Souls.

 

Przecież wiadomo, że to było dla pokazu.

Odnośnik do komentarza

No wygląda to obłędnie jak dla mnie. Czekam na surowy gameplay z HUDem, bez dziwnej kamery itp:. oby w ogóle bez dziwnej kamery to było. Może idą w jakiś taki mocny experience i po prostu to nowy styl gier na Nextgenach z uwolnioną kamerą nad graczem xD W ogóle ta postać i wrogowie wydają się wielcy na 3/4 ekranu xd

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Voytec napisał:

Tragedia.

 

Gra graficznie prezentuje się świetnie, to nie ulega wątpliwości, designersko są zmiany, których na razie fanem nie jestem ale ten gameplay mnie załamał. Co to było? Tam w ogóle nie było gameplayu z Soulsów. Już pomijając to, że każdy był tam na strzała ale granie w gry From tak nie wygląda i nie wyglądało w przypadku Demon's Souls. Liczę na jakąś prawdziwą rozgrywkę w najbliższym czasie a nie wyreżyserowane demo, które miało chyba zachęcić fanów gier action adventure ktorzy z Soulsami nie mieli do czynienia.

Zagraj jeszcze raz w oryginał początek gry przeciwnicy byli na strzała.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo, ze to byla pokazowka, nawet paskow nie bylo i pewnie infinite stamina.

 

I tak jak zauwazyl Voytec wrazenie jest czysto arcadeowe co ma zapewne zwabic niedzielniakow. Z BB bylo identycznie, ze to teraz to latwiej. Oj bedzie w grudniu wysyp DS na olx z komentarzem "gra nie dla mnie".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...