Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

No kurva ten ostatni to jakaś masarka. Tym bardziej że nie da się obiec większości lokacji bo goscie kładą mnie na 2 hity. Pomijam już ile razy spadłem bo te kładki to takie małe solidne + ciemno jak w dupie. Ehhh ale boss wczoraj pierwszy padł z 5-1 i jade dalej. Najlepsze jest że chce ogarnać 3-3 i nie mogę bo za słaby jestem na koksów którzy są przywoływani i kładą mnie na 2-3 hity. 

Do tego skapnąłem się że nie zebrałem na ng soulsbrandt i muszę pod koniec tam wrócić. Będzie smiesznie na ng+ prać goscia tanka z takim hp. 

@giger_andrus jaki masz sl?

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.12.2020 o 16:05, mozi napisał:

To z tym 85 lvl szykuj się na mlocke w późniejszych lvl XD

Juz duzo nie brakuje. Na Flamerurkerze jestem. Gram online z pomagierami na bossow.  No i calego 4 archstona nie musze robic.

 Tylko to:

  • 1-3: Penetrator
  • 2-1: Armor Spider
  • 2-3: Dragon God
  • 3-3: Old Monk
  • 5-3: Maiden Astraea

Spidera tluklem dzis w pojedynke 3h. 

Poszlo. 

Wiezienie tez juz za mna. 

 

Ogolnie malo ludzi zostawia znaki przy bossach. Przy spiderze i w wiezieniu lipa. W gornej latrii od razu pojawil sie znak. 

Wiecej najazdow mam. 

1 przejscie offline robilem. 

 

Ps

Ciekawe ile z poison cloud bede czekal az F. rurker padnie. Hehe

 

 

Edit

 

Kuzwa za ja tego na dzien dobry nie obczailem. Hehe. Przed bossem ( czy gdziekolwiek indziej) mozna zrobic sava do chmury i po porazce wczytywac w kolko. Jpr easy mode. 

 

Bylo tak wczesniej w gierkach od frome? 

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dobra. Czy da się zrobić ustawkę invadea? Mam taki problem ze

Spoiler

Robię quest mephistopheles. Mam PBCT i przez przypadek zajebałem yurie. Jestem teraz w dupie bo nie ogarnę achieva za pierscionki bez tego questa a oznaczało by to kolejne ng tym razem ++. 

Pomyślałem że ustawka invadea pomogla by mi wrócic do pwct. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mozi napisał:

Dobra. Czy da się zrobić ustawkę invadea? Mam taki problem ze

  Pokaż ukrytą zawartość

Robię quest mephistopheles. Mam PBCT i przez przypadek zajebałem yurie. Jestem teraz w dupie bo nie ogarnę achieva za pierscionki bez tego questa a oznaczało by to kolejne ng tym razem ++. 

Pomyślałem że ustawka invadea pomogla by mi wrócic do pwct. 


Możesz się ustawić z każdym chętnym, który posiada Red Eye Stone. Invade na hasło, różnica w SL nie powinna mieć znaczenia. 

Odnośnik do komentarza

Mam 110 lvl. Chce Ci się @giger_andruspobawić? Jesteś pewien że to zadziala? Piszą na necie że trzeba być w human form i zaciukać najedzcce. Mam teraz neutrala a potrzebuje pure white żeby dostać ringa. (Pewnie z 5 razy bym musiał wygrać co przy koksach który Robia invadey jest prawie nie możliwe.) Wtedy bym zrobil tylko ng++ na resztę czarow i finalnie mephistopheles quest. 

 

Odnośnik do komentarza

IMG_20210102_181800.thumb.jpg.f991b4cbc42f35aa56899ef1b77cb6b3.jpg

 

I platynka wpadła :)

 

1 przejście offline i solo, drugie z kombinacjami sevów i pomagierami do bossów aby szybciej. Czas ok 60h.

Bez ustawek pierścieniowych i pvp :)

 

@mozi

Ja rowniez nie mam red eye stone.

A jak polaczymy sie na haslo to jak dam invade to nie polaczy mnie do ciebie? 

Jak cos to jutro zrobie final bossa i bad ending po red eye stone. 

Napisze ci. 

IMG_20210102_181850.jpg

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@sajmon34musisz mieć red eye Stone z tego co czytałem i dać znak na początku levelu. Wtedy wszystkim z zakresu Twój sl +-10% pojawi się summon sign aby wciągnąć Cię jako black phantom do swijego świata. Wtedy dajesz się zabić i mi wzrasta CT i gra muzyka.@giger_andrus dobrze mówię? 

Chyba że tak jak sajomon napisałeś można zrobić invade na pass ale nie znalazłem takiej opcji. Ja mam ustawione hasło berserk na PvP. Nie wiem jak to zrobić do końca. W body form byłem w 1-1 na sl 119 i gość zamiotl mną podłogę. Nie grałem nigdy w PvP więc nie Ogarniam xD

Edit można użyć black eye Stone ale nie ma 100% pewności że najedziesz mnie akurat jak masz sajomon czas możemy spróbować. Moje psnid to mozonski 

 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, giger_andrus napisał:

Ja dzisiaj uporałem się z ciężkim dla mnie momentem, więc jutro powinienem być do dyspozycji.

Spoko odezwij się na psn jak będziesz. Jutro idę do roboty więc tak optymalnie to wieczorem. 

Moje psn to mozonski. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...