Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sylvan Wielki napisał:

Dokładnie. Najlepiej farmić przyprawę na Mind Flayerach (tych Cthulhu latarnikach) w trzecim świecie - Tower of Latria. Najszybciej to zrobisz wykorzystując 4ty kamień, po pokonaniu Old Monka. Zaraz przy nim na korytarzu błąka się fantom, który atakuje graczy wchodzących po schodach po 3-3 (zatem bazowo jest odwrócony do nas plecami).
Jeżeli użyjesz providential ring, to zwiększysz skuteczność wypadania przedmiotów z przeciwników - będzie ich więcej, albo będą lepsze i generalnie częściej coś ci da pokonany oponent.

Pamiętaj też, że jeżeli bawisz się magią warto korzystać z Crescent Falchion +1. :drag: Znajdziesz go przy czarnym szkieletorze w 4-1. Kapitalny oręż, z którym możesz latać zasadniczo przez całą grę. W początkowych godzinach zabawy kroi niezwykle mocno, dodatkowo regeneruje manę. :potter:

Jestes wielki :hi:

 

3 godziny temu, sajmon34 napisał:

Fresh spice, old spice. 

Mozna znaleźć mozna kupowac bez limitu :)

Old spice :Coolface:

Odnośnik do komentarza

:hi:

Teraz ona ma zmienione nazewnictwo bodaj na aged spice. Mniejsza z tym. Jeżeli nie chce ci się farmić, a masz nieco dusz, zawsze możesz kupić u sprzedawców.
Once Royal Mistress sprzedaje ją w wiezieniu (Prosin of Hope, 3-1 Tower of Latria), bądź jak zakolegujesz się z Patches po akcji w 4-2, ale on sprzedaje słabsze toniki.

Odnośnik do komentarza

W Dark Souls łatwiej było z decyzją gdzie obecnie mam iśc. Tutaj sam sobie wybieram poziom i w połowie lipa bo dalej się nie da xD

 

No bez poradnika ciężko jest, na razie idę tam gdzie nie ginę. Kuźnie bardzo fajna stylistycznie lokalizacja. Pierwszy raz widzę takie klimaty w serii. 

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy dalej się nie da? Jedyny blok to mgła po Tower Knight.
A tak to masz kompletną dowolność przechodzenia leveli.
Wszystko się da, zwłaszcza że tu nie ma flaszek jak w DS że teraz masz 2 a później 5( co jest istotne w kontekście leczenia)
Przyzwoita broń i jedziesz, szmaty też nie mają wielkiego znaczenia.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No to jest na razie jedyna ściana którą spotkałem. Mam niecałe 6h to nie wiem jak to wygląda później. 

 

No brak limitu środków leczacych i odnawiających manę daje mega komfort grania. w DS te butelki trzeba było dzielić na leczenie i manę i czasem była już spina bo dochodzisz poraz pierwszy do bossa z dwoma butelkami. Samo odkrywanie ognisk było czasem na styk. A tutaj pierwszych 3 bossów padło za pierwszym razem. Chociaż zanim poznałem ich ruchy to sporo trawy mi poszło. Z butelkami na pewno by się to nie udało. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w tej grze trudnej jest dotrzeć do bossa niż go zatłuc. Zonaczysz w 4 archstone o co chodzi po 1 bossie :)

Ale to jest właśnie fajne że przy odrobinie samozaparcia można zaczac od razu od np 5 świata. Tylko jak już pisałem to jest tak pomyślane zeby 'skakac' po archstoneach i dzięki temu wzmazniwc postać. Ale co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, izon napisał:

Co będzie najlepsze dla nooba na początek: mag? Szlachcic?

Uzywanie magii i klasa royalty. Ale to jest easy mode. Ja gralem pierwszy raz rycerzem i demonsy ukonczylem, takze polecam wybrac swoj styl a nie kierowac sie ta sciezka ktora pozwoli szybo gre przejsc (ale rozumiem bo zbliza sie weekend).

Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy magiem nie gram. Wkurwia mnie takie pykanie na odleglosc. W demonsach to juz z tym przesadzili. Ot latasz od jednego przeciwnika do drugiego i z dystansu pykasz bezbronne owieczki. Jedna kula ognia czy jakas strzala dusz i delikwent gryzie piach. Nawet  movesetu przeciwnika nie mozna poznac. Zwykly łuk juz wole bo pocelowac niekiedy trzeba :)

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...