Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Schranz1985 napisał:

A zinvadowal was ktoś? Bo ja już w połowie gry i nigdy.


Duża część graczy w ogóle nie gra w Body Form, a tylko będąc w BF możesz być invade'owany, najlepszymi miejscówkami na to są: komnata po Penetratorze (lokacja 1-4), popularne miejsce do PvP, w NG zwykle w granicach SL55-80, w NG+, porządne PvP to SL120-125, ludzie mają już bardzo konkretne buildy wtedy, jak ktoś ma niższy SL, to warto pokręcić się po 2-2 w BF.

Odnośnik do komentarza

No i udało się:D 30h i 41 minut :D Kurde ostatnio zabiłem tego jednego fantoma na początku wyspy burz. Dzisiaj wchodzę, patrzę i mam pure white, no to idę na ścieżkę rytualną. Cała śćieżka i dwóch bossów za pierwszym razem:D Jestem z siebie dumny. Można z czystym sumienie zabierać się za CP2077:D Pozdro.

Odnośnik do komentarza

No i przeszedłem, grałem pierwszy raz, zajęło to nieco ponad 30 godzin. Bawiłem się świetnie, stare dobre Soulsy w nieco innym wydaniu niż byłem przyzwyczajony przez inne części. Poziom trudności zdecydowanie mniejszy, były to najprostsze soulsy w jakie przyszło mi grać, nigdzie się nie zaciąłem, nie było żadnych problemów w żadnej z miejscówek, bossy prościzna. Na minus zmagania z wagą niesionych itemów, dobrze że odeszli od tego pomysłu w następnych częściach. Ogólnie jeszcze mi mało, łowcą platyn nie jestem (do tej pory miałem tylko 2- Bloodborne i Skyrim), ale z racji że nie trzeba farmić i chętnie przejdę grę po raz drugi, postanowiłem zrobić trzecią platynę w życiu. Poza tym i tak nie ma dla mnie nic ciekawego wśród gierek w tej chwili, jeśli chodzi o nową generację, więc chętnie spędzę z grą dodatkowe kilka(naście) godzin. 

I teraz pytanie dla tych, co już wbili trofkę: 

Spoiler

zrobiłem save przed walką z bossem z 1.4, więc robię teraz w jednym przejściu pure white character tendency, później pure black żeby zebrać wszystkie ringi, idę na ng+, ratuję wszystkich i kupuję wszystkie cuda, później save scam lub trzecie przejście i kupuję czary, zgadza się? Czy coś pominąłem?

 

Odnośnik do komentarza

Item burden był problematyczny w oryginale bo nie miałeś opcji przenoszenia do schowka w dowolnym momencie. Ale tutaj ? Żaden minus. Nawet nie musisz mieć ze sobą kamieni kiedy idziesz do kowala.
Poziom trudności warto ocenić całościowo, kiedy zrobisz na przykład wszystkie eventy PBWT. Wpada tam kilka fantomów, którzy mogą sprawić kłopot a i same noobki są mocniejsze i jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza

Idzie coraz lepiej. Już 6 bossów pokonanych. Nie są tak trudni jak w Nioh (gralem tylko w ten souls like) - zazwyczaj padaja mi za 2-4 razem. Najwiekszy problem sprawil mi Pancerny Pajak, ale wrocilem do tej lokacji pozniej mocniejszy i potem z latwizna pokonalem go z dystansu kusza. 

 

Gram rycerzem, ale widze, ze magia odgrywa tu wazna role i jej braki u rycerza daja o sobie znac. Poki co mam tylko czar na dodawanie zdrowia i leczenie trucizny.

 

Jesli chodzi o miejscowki, to napatrzec sie nie da. Po RDR 2 Demons Souls jest dla mnie druga gra, ktora ostatnio pamietam, grzie widoki mozna ogladac bez konca.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, giger_andrus napisał:

Poziom trudności warto ocenić całościowo, kiedy zrobisz na przykład wszystkie eventy PBWT. Wpada tam kilka fantomów, którzy mogą sprawić kłopot a i same noobki są mocniejsze i jest ich więcej.

Juz chyba PBWT wszystko zrobilem i trzeba przyznać, że były momenty, np

Spoiler

ritual path.

No i walka z 

Spoiler

Old King Doran, którego musialem cheesowac

12 godzin temu, giger_andrus napisał:

Item burden był problematyczny w oryginale bo nie miałeś opcji przenoszenia do schowka w dowolnym momencie. Ale tutaj ? Żaden minus. Nawet nie musisz mieć ze sobą kamieni kiedy idziesz do kowala.

To w takim razie cieszę się, że nie trzymali się oryginału we wszystkich aspektach. 

Odnośnik do komentarza

Ja kończę właśnie dms.
25h a to i tak sporo farmilem dusz, upgrajdowalem bronię itd.
Ogólnie gra dużo łatwiejsza niż jak ją pamiętałem z ps3.
Serio flamelurkera gliczowalem, gargulca waliłem przez mgle itd.
A na ps5? na mientko porobieni.
Niestety muszę oddać porzyczone ps5, platynę kiedyś tam dobiję.
Ogólnie wszystko tip top grafa fpsy loadingi, wszystko dopieszczone.
Grało się super jednak to już nie to samo co 1 raz ogrywać.
Brakowało mi tej tajemnicy, tej niewiadomej co będzie za następnym zakrętem czy mgła.
Moja ocena 9/10 .
Pvp wogole nie grałem....

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...