Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki @giger_andrus za pomoc. Chwila moment i temat ogarnięty. Jakby ktoś potrzebował to osoba która chce mieć Pwct musi zobaczyc red sign od ustawionego gracza. My musimy być body form osoba stawiajaca red sign w soul form inaczej to nie zadziala. Zciagamy gracza do swojego świata kill i tyle. Można w sumie fajnie się pobawić w fight Club i dowolnie zmieniać ct wedle potrzeby. 

 

Godzinę temu, cotek napisał:

Oglądałem Distortiona na żywo z tym otwieraniem drzwi xD Ciągle miałem nadzieję na jakiś itemek ukazujący następną grę BluePointów :D

Miało się nadzieję na odblokowanie brakujacego archstone ale lipa wyszła. Wg mnie nie warto zachodu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

giger_andrus

 

Gratki :)

 

Dla mnie tez piekna gierka. Zreszta jak wszystkie soulsy. W ds graficzka i 60fps robi dużą tobote. 

Osobiscie najtrudniejsze dla mnie soulsy. Platynka w sekiro szybciej wpadla. W ds jak sie czlowiek wjebal w pure black to przejebane (pozdrowienia dla czerwonych troli z bagien -  gnijcie skurwysyny) 

 

Siadlem teraz do Days Gone i jakos takie dziwne wszystko :)

 

Pozdrawiam wszystkich soulslajkowiczow. 

 

@mozi na jakim jestes etapie? 

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@sajmon34 brakuje mi questa mephista do kompletu pierścieni i w sumie paru czarow (u frieke dma radę teraz a yuria braknie mi penetrator i Maiden duszy). I tak skończy się na ng+++ chyba że ogarnę to teraz a czary na nowej postaci. Ng +++ to coś czuję że muszę wrócić do pure white znowu bo na pure black to nie dla mnie. Sam nie wiem. 

 

Odnośnik do komentarza

Pany. Co to za miejscowka? 

Ogladalem strima jakiegos skosnookiego. To nie jest ta miejscowka z Dragon God. 

Bylo w huj itemkow przed dragonem. Jakies schody. Dragon go zajebal i wrocil do nexusa. Koniec strima. 

Na szybko fonem screeny udalo sie zrobic. 

 

Edit. 

Kuzwa jak sie uda zaciukac 1 bossa (po ktorym jak sie zginie to przenosi do nexusa) to przenosi do tej miejscowki. Tu juz sie nie ma szans (chyba) Heh

Screenshot_20210106_125622_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210106_125543_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20210106_131240_com.google.android.youtube.jpg

Edytowane przez sajmon34
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort

Ktos mial problem z otrzymaniem od monumental ally ring(friend ring)? Mam pure white character tendency poatac powtarza tylko ta sama linie dialogowa a pierscienia nie ma. Jestem na 99% pewny ze na poczatku gdy pyta czy zaakceptuje questa odpowidzialem tak

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Xehanort napisał:

Ktos mial problem z otrzymaniem od monumental ally ring(friend ring)? Mam pure white character tendency poatac powtarza tylko ta sama linie dialogowa a pierscienia nie ma. Jestem na 99% pewny ze na poczatku gdy pyta czy zaakceptuje questa odpowidzialem tak


A jesteś pewny, że masz PW (lecą iskierki) ?

Odnośnik do komentarza

Moze byc tez tak ze nie gadales z Monumentalem przez cala gierke tylko z poczatku. 

No i mam nadzieje ze nie zostawiles gadki z nim (*nią - dz Mejm) na sam koniec po ostatnim bossie przed zejsciem pod nexus? 

 

Jak w nexusie masz dziure to wtedy lipa z otrzymaniem pierscionka. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Monumental to ona :wujaszek:

No dobra dupa faktycznie można ja uznać za ostrą laskę:

205970-monumental-article_m-2.jpg

 

Edit - sorki zapomniałem że to ta wersja for Mejm exclusive:

 

maxresdefault.jpg

Czekaj skąd to to wziałeś:

https://demonssouls.wiki.fextralife.com/The+Monumental

Wg wiki to on:

After defeating the first boss in Boletarian Palace, you must talk to him and unlock the other 4 archstones before the Maiden in Black will give level upgrades.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...