Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

PvP się pewnie trochę rozbója jak dostęp do konsol będzie większy. 
 

Kilka osób wbiło już platyny więc poproszę o podpowiedź jak sobie rozplanować końcówkę pierwszego przejścia, żeby później nie mieć pod górę ?

 

Mam na myśli moment po zrobieniu wszystkiego w PWWT i PBWT oraz odebraniu Ally’s Ring a przed 1-4. 
 

Ktoś pisał wcześniej o kupowaniu czarów / cudów w odpowiedniej kolejności ? Ale nie wiem w sumie po co. 

Odnośnik do komentarza

Najłatwiej, jeśli ktoś chce, bez save scummowania - pierwsze przejście jedną postacią, wszystkie eventy z PWWT i PBWT, to powinno dać PWCT i Ally ring, wymiana Pure Bladestone i Gold Coin u Sparkly the Crow, kupno wszystkich miracles (trofka), zabójstwa npc (edit: oczywiście chodzi o npc/sprzedawców ze światów, nie nexusa) i sprowadzenie do PBCT, quest dla Mephistopheles, zgarnięcie Foe's ring, wyprawa do Mausoleum i pokonanie dziadka (pierścień), razem z resztą możliwych pierścieni da to trofkę za nie, Old One -> bad ending.

Później NG i NG+ kolejną postacią, zgarnięcie wszystkich czarów, wykucie Northern Regalia, trofki za specyficzne challange'e, good ending (i tak jest potrzebne do wykupienia Soulsucker), w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza

Cos napierdolilem. 

W 5 swiecie zabilem wszystkich bossow solo w formie duszy a pomimo tego nie mam tendencji swiata pure white a co za tym idzie nie moge dostac sie po schodach w 5-1 po Istarelle (trofka za to jest)

W miejscu gdzie powinna byc drabina jej tam nie ma. 

Primeval demona rowniez nie ma na bagnach w 5-2. Dalby +3 i gitara. 

Co proponujecie? 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Ktos juz mial problem z ta drabina w 5-1

 

  • Once this ladder is unlocked, it will stay unlocked even if World Tendency changes later. The ladder might NOT appear if the world is pure white then you shift it towards black before visiting 5-1. (I had pure white and killed BP Garl and then Selen and when I visited this area afterwards, no ladder, but I did go through the nexus in between each killing and again before coming for the spear)

Kuzwa nie chce pchac sie do pb

Odnośnik do komentarza

Czesc. Mam juz praktycznie calosc DS - brakuje mi tylko krol w wierzy z ktorym jakos super mi nie idzie i tu pytanie... jaki serwer najlepiej wybrac do coop lub czy mialby ktos ochote... ps. W PS4 byla taka tablica gry mozna byla wejsc podac lokalizacje haslo i ktos pomagal a w PS5 tego nie ma czy poprostu nie udalo mi sie tego odkryc... Dzieki za odp. pozdr. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, epiotrek napisał:

Czesc. Mam juz praktycznie calosc DS - brakuje mi tylko krol w wierzy z ktorym jakos super mi nie idzie i tu pytanie... jaki serwer najlepiej wybrac do coop lub czy mialby ktos ochote... ps. W PS4 byla taka tablica gry mozna byla wejsc podac lokalizacje haslo i ktos pomagal a w PS5 tego nie ma czy poprostu nie udalo mi sie tego odkryc... Dzieki za odp. pozdr. 


Szukaj niebieskiego znaku przyzwania na ziemi przed windą do bossa. 
A jak kogoś znajdziesz do pomocy to ustawienia nazwy i hasła są w ostatniej zakładce opcji w grze. 

Odnośnik do komentarza

Jak zginiesz raz nie stanowi to problemu. Dalej będziesz miał pure white jak pokonasz ostatniego bossa.

Zastanawiam się nad platyna ale z tego co czytam Trzeba aż 3 razy przejść grę 1 postacia albo bawić się z saveami. Wpadly trofiki za online więc może się zmuszę? Mam całkiem fajny build pod magię na 1 save. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, mozi napisał:

Jak zginiesz raz nie stanowi to problemu. Dalej będziesz miał pure white jak pokonasz ostatniego bossa.

Zastanawiam się nad platyna ale z tego co czytam Trzeba aż 3 razy przejść grę 1 postacia albo bawić się z saveami. Wpadly trofiki za online więc może się zmuszę? Mam całkiem fajny build pod magię na 1 save. 


Wystarczy chyba dwa i pół gdzie tylko pierwsze przejście jest "pełne". W drugim omijasz całkowicie Archstone of the Shadowmen. Trzecie to już tylko ułamek.
Grunt to odpowiednie zarządzanie duszami bossów. Ja na przykład wydłużyłem sobie zabawę robiąc broń z duszy bossa zamiast zostawić ją do wykupienia czaru :>
Tak czy inaczej grając w miarę efektywnie, zrobisz platynę w 30-40 godzin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort
Godzinę temu, mozi napisał:

Jak zginiesz raz nie stanowi to problemu. Dalej będziesz miał pure white jak pokonasz ostatniego bossa.

Zastanawiam się nad platyna ale z tego co czytam Trzeba aż 3 razy przejść grę 1 postacia albo bawić się z saveami. Wpadly trofiki za online więc może się zmuszę? Mam całkiem fajny build pod magię na 1 save. 

Pokonalem ostatniego bossa w tower ale nie miałem pure przez ten zgon w formie człowieka. Wyczytałem ze mozna pomoc komuś pokonać bossa i wtedy będzie pure. Narazie raz pomogłem i nie widzę zmiany wiec nie wiem czy ten sposób jest legit. Napewno zabijanie graczy invaderow by pomogło ale musial bym sie z kims umowic

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza

@XehanortPobiegaj trochę w body form miedzy ogniskami w 1.3 i 1.4, co chwila praktycznie bedziesz mial jakiegos invadera

@mozi jesli wszystko dobrze zrobisz z duszami bossow, to do platyny wystarczą 2 przejscia, tylko pod koniec drugiego robisz sobie backup save'a, kupujesz wszystkie czary, później wczytujesz i kupujesz wszystkie cuda

Edytowane przez second
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2020 o 18:04, Xehanort napisał:

Czy jestem wstanie osiągnąć white world tendency jesli zabiłem ostatniego bossa w archstone of the tower queen ale zginąłem raz bedac w ludzkiej formie?

Nie

 

Jedna smierc w body wyklucza pwwt. Jedynie wygrany invade cie ratuje powtarzam WYGRANY :)

 

Ps

Ja sobie teraz na spokojne pure black eventy robie. Black phantomy. Skok poziomu trudnosci w huj odczuwalny.

Jeszcze farma pure bladestone zostala bo gold coin juz mam. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort
15 godzin temu, sajmon34 napisał:

Nie

 

Jedna smierc w body wyklucza pwwt. Jedynie wygrany invade cie ratuje powtarzam WYGRANY :)

 

Ps

Ja sobie teraz na spokojne pure black eventy robie. Black phantomy. Skok poziomu trudnosci w huj odczuwalny.

Jeszcze farma pure bladestone zostala bo gold coin juz mam. 

Ktos chętny aby zrobić mi invade'a i dać sie zabić? :D

Odnośnik do komentarza

Panowie

 

Zostal mi quest z Mephistopheles. 

Friends ring juz mam. 

Jak to teraz najlepiej rozplanowac z zakupem cudow i magii? 

Kupowac obojetnie co za dusze bossow? Czy jest jakas z gory okreslona kolejnosc? 

W poradnikach troche to namieszane jest. 

Chcialem sie poratowac savem jak da rade. 

I jak to jest z cudami i czarami gdzie potrzebne sa 2 dusze tego samego bossa? 

 

Edit

https://psnprofiles.com/guide/11225-demons-souls-trophy-guide#37-legacy-of-the-kings

 

Chyba najlepszy poradnik. Gram z nim

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...