Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mecenas napisał:

Mam takie pytanko bo w zasadzie jestem na NG++++ i nie dorobiłem się Pure White Tendency Character żeby dostać  pierscionek , a chce zrobić już platynę.Trzeba ubić wszystkich tych czerwonych phantomów ? czyly  w 1 podejsciu przejscia jednego ? Czyli światy pure white/balck?

Zależy jakie masz teraz. Żeby z pure black przejść na pure white to trzeba przejść 2 czy nawet 3 x całość i dojechać wszystkich. Ja zrobiłem to raz i dzięki. Phantomy są tak dokoksowane ze juz na ng+ to był kosmos. Nie wiem jak to ogarnąć na ng++++ale będzie śmiesznie. Prosciej zrób tak jak ja i Sylwan. Ustaw się z kimś kto da się zkilowac i wpadnie Ci Pwct po 5 minutach. Chyba że lubisz wyzwania (dam w Spoiler) 

Spoiler

Jak ogarniesz parrowanie to dasz sobie radę bo oni Cię biorą na hita a mają po kilka k hp. Bez tego to praktycznie nie wykonalne. Np jak zrzucisz miralde w przepaść to nie zmienia to character Tendency. 

 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

Mam ochotę na te piękne 60 ks, ale nie grałem w żadne Soulsy, a jak czytam to co piszecie to deko nie mieście się to w głowie prostego platformówkowca. Chociaż obecność Pana:mevek:daje cień szans, że może dam radę.

Weź sie pan bujaj. Trochę gier w zżyciu przeszedłem, oplatytnowalem, wiec żaden DS reputacji nie będzie mi poniewierał :lapka: 

Odnośnik do komentarza

@balon graj nie czaj się XD

A tak serio to jest najbardziej przystępna część jeśli chodzi o konstrukcje świata. Co do samych mechanik to już nie do Końca ale poczytaj trochę o World tendency i character Tendency zanim zaczniesz i wg mnie nie natkniesz się na spoilery a będziesz z grubsza wiedzial o co chodzi i sg mnie unikniesz frustracji. 

Można też zrobic blind run jak zrobilem na emulatorze i to jeszcze melee buildem. No ale wiedziałem czego się po from software spodziewać. 

Natomiast nie dziwię się że ktoś się odbija jak wybierze rycerzyka z tarcza i gra sobie od tak. No może być wtedy trudno. Ale na początek wybierz klasę Royality będą czary od razu i nie będzie tragedii. 

 

I nie ma co się ludzic. Gra jest trudna. Oczywiście na standardy forumka to wszystko jest proste ale to już wiesz 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, mozi napisał:

Grasz w body form? 

 

No a jest wybór? Pokonam bossa odzyskuję formę i znowy za jakiś czas gram duchem xd Nie chce szczerze mówiąc czytać poradników przy pierwszym przejściu. Pewnie za 2-3 lata będę chciał sobie odświeżyć tytuł to wtedy może podejdę do tego inaczej. W gierkach tego studia najfajniejsze jest odkrywanie wszystkiego na własną rękę. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ukukuki napisał:

 

No a jest wybór? 

Grać w soul form :)

Spoko ja doczytałem bo mechanika nie jest Ci na pewno obca ale nie jest to wogole wyjasnione i do tego ma wpływ na przebieg rozrywki czego nie było w późniejszych częściach. Jak zaczynaelm to wlazlem na wiki i przejrzałem new Player help. Tam są tylko postawowe informacje. Ale to już co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mozi napisał:

Zależy jakie masz teraz. Żeby z pure black przejść na pure white to trzeba przejść 2 czy nawet 3 x całość i dojechać wszystkich. Ja zrobiłem to raz i dzięki. Phantomy są tak dokoksowane ze juz na ng+ to był kosmos. Nie wiem jak to ogarnąć na ng++++ale będzie śmiesznie. Prosciej zrób tak jak ja i Sylwan. Ustaw się z kimś kto da się zkilowac i wpadnie Ci Pwct po 5 minutach. Chyba że lubisz wyzwania (dam w Spoiler) 

  Ukryj zawartość

Jak ogarniesz parrowanie to dasz sobie radę bo oni Cię biorą na hita a mają po kilka k hp. Bez tego to praktycznie nie wykonalne. Np jak zrzucisz miralde w przepaść to nie zmienia to character Tendency. 

 

Mam na charakter chyba +1 do neutral.Przechodziłem gre juz 3 raz i juz za drugim raz chciałem ten pierscionek.Przeszedłemgre 3 raz wykanczając wszystkich phantomów ze świata pure white.Teraz wkroczyłem do pure black,wykończyłem Miralde pryszc, za to Satsuki gruby skurwiel taktyki trzabyło sie nauczyć .Zostało Selen Vinland ,Scivir, Lord Rydell.Zgłupłem ,ale licze ,że po pokananiu  tego wyświetli się PW.

piu.png

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

@Mecenas

 

Tak jak mozi pisze - pure white osiagniesz najszybciej jak przechodzisz gre w formie duszy. 

Nie wolno ci zabijac npcow a po ubiciu bossa robisz samobuja w nexusie. 

Teraz jak chcesz wyjsc z black to najszybciej ustawka. Inaczej pizda blada bo musisz wygrywac z najazdami w grze online. Kazda przegrana znowu cie bedzie ciagla do black. 

Przeczytaj jakis wstep do poradnika czy cus. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Najlepiej farmić przyprawę na Mind Flayerach (tych Cthulhu latarnikach) w trzecim świecie - Tower of Latria. Najszybciej to zrobisz wykorzystując 4ty kamień, po pokonaniu Old Monka. Zaraz przy nim na korytarzu błąka się fantom, który atakuje graczy wchodzących po schodach po 3-3 (zatem bazowo jest odwrócony do nas plecami).
Jeżeli użyjesz providential ring, to zwiększysz skuteczność wypadania przedmiotów z przeciwników - będzie ich więcej, albo będą lepsze i generalnie częściej coś ci da pokonany oponent.

Pamiętaj też, że jeżeli bawisz się magią warto korzystać z Crescent Falchion +1. :drag: Znajdziesz go przy czarnym szkieletorze w 4-1. Kapitalny oręż, z którym możesz latać zasadniczo przez całą grę. W początkowych godzinach zabawy kroi niezwykle mocno, dodatkowo regeneruje manę. :potter:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...