Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę zainstalować Demony raz jeszcze i zobaczyć ile mam dobra w ekwipunku. Po e-koleżeńsku mogę ci podarować tyle kamieni, że Fred Flintstone będzie zgrzytał zębami z zazdrości. Tylko ustalcie najpierw czy taka opcja wchodzi w grę. Jeżeli mam co najmniej jedną złotą monetę, to MEVEK też otrzyma podarunek. :good2:

Żeby nie było, że przeszkadzam w transakcji. :hi:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kalel napisał:

OPy gdzie najlepiej farmić dusze? Lokacja 5-2 tam gdzie nekromanta?

Pytanie gdzie jesteś w grze. Mi się na początku najlepiej farmilo w 1-3 na dwóch rycerzach. Później najlepiej w 4-1 na szkieletorach i plaszczkach. Ale mi jeszcze trochę gry zostało wiec tobie z tych dwóch miejsc może mało wypadać.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Czy mógłby ktoś pomóc mi z osiągnięciem białej tendencji postaci ?

Chciałbym zdobyć pierścień przyjaciela (ten co się go dostaje od monumentala). Jestem na NG+ soul level 107. Zabiłem 3 z 5 czarnych fantomów, niestety wymiękam przy kolesiu z Makoto w 4-1 (jestem zaskoczony jak mały obrażenia zadaje mag na NG+). Myślę że jest to kwestia 2 killi więc powinno pójść w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza

robie jednak platynke, aktualnie jestem na etapie eliminacji phantomow w PBWT.

 

dodatkowo musze miec 3 colorless soul, najgorsze jest to, ze mam na styk tych kamieni co zamienia w czlowieka zeby zmienic na PBWT. ale jak zabijam BP to tendencja sie podnosi i zeby ten primerval demon sie pojawil musialbym znow ja obnizyc. jaka to jest masakra :/

 

gdzie mozna to pofarmic?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ölschmitz napisał:

robie jednak platynke, aktualnie jestem na etapie eliminacji phantomow w PBWT.

 

dodatkowo musze miec 3 colorless soul, najgorsze jest to, ze mam na styk tych kamieni co zamienia w czlowieka zeby zmienic na PBWT. ale jak zabijam BP to tendencja sie podnosi i zeby ten primerval demon sie pojawil musialbym znow ja obnizyc. jaka to jest masakra :/

 

gdzie mozna to pofarmic?

Jak bedziesz mial pbwt to na bagnach na czerwonych trollach. Jest jeden blisko od ogniska bossa. Jak wyjdziesz to po prawej. Ja go zwabialem na arene walki z bossem bo dosc ciezki przeciwnik. 100% drop. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

a ten drop jest w miare ok? czy tak jak gold coin u grubasow?

 

eh, lizalem sciany, ani razu tego go.wna nie uzylem i jednak mi brakuje 4 zeby w ogole wszedzie miec tych black phantomow. plus jeszcze dozbierac na dwa primeval demony co najmniej :/

 

gra wybitna, ale te cyrki z platyna, sam nie wiem. za daleko polazlem, zeby sie teraz wycofac.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Ölschmitz napisał:

robie jednak platynke, aktualnie jestem na etapie eliminacji phantomow w PBWT.

 

dodatkowo musze miec 3 colorless soul, najgorsze jest to, ze mam na styk tych kamieni co zamienia w czlowieka zeby zmienic na PBWT. ale jak zabijam BP to tendencja sie podnosi i zeby ten primerval demon sie pojawil musialbym znow ja obnizyc. jaka to jest masakra :/

 

gdzie mozna to pofarmic?

Dwa Colorless możesz zdobyć wymieniając Golden Mask i Talisman of God u Sparkly w świecie 4-1. Jeżeli chodzi o kamienie to zabijasz te "dzidziusie" na końcu piątego świata.

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, KonDzik napisał:

Cześć,

 

Czy mógłby ktoś pomóc mi z osiągnięciem białej tendencji postaci ?

Chciałbym zdobyć pierścień przyjaciela (ten co się go dostaje od monumentala). Jestem na NG+ soul level 107. Zabiłem 3 z 5 czarnych fantomów, niestety wymiękam przy kolesiu z Makoto w 4-1 (jestem zaskoczony jak mały obrażenia zadaje mag na NG+). Myślę że jest to kwestia 2 killi więc powinno pójść w miarę szybko.

Możesz również czekać na inwazje innych graczy i zabijając ich czysta tendencja wpadnie błyskawicznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...