Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, MEVEK napisał:

Pamiętałbym :nyam2:

 

A tak powaznie, masz taki żeton to podziel sie ?

Poczekaj do 2025 to może Ci dropnie XD

Weź parę rund do grubasa w tunelach musi dropnac nie ma siły. 

Jak nie dasz rady puść pw zaloguje się i dropne Ci monetę jak się da bo mam na pewno. 

Dobra mam monetę. Jak chcesz to dawaj na pw 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Poczekaj do 2025 to może Ci dropnie XD

Weź parę rund do grubasa w tunelach musi dropnac nie ma siły. 

Jak nie dasz rady puść pw zaloguje się i dropne Ci monetę jak się da bo mam na pewno. 

Dobra mam monetę. Jak chcesz to dawaj na pw 

Daj mi chwile bi vr podlaczam. Bedziesz jeszcze dzis?

Odnośnik do komentarza

ja walczylem z grubasem w 2-2 chyba z 40 minut.

 

zalozylem providental ring i wpadlo po chyba 5.

 

potem cos zje.balem (zabilem black phantoma przez to, ze spadl i nie zmienilo mi to CT)

 

wgralem sejwa z chmury i znow musialem farmic monete.

 

30 minut meczenia sie z grubasem i nic. mowie "a jo providental ring". wpadlo po kilku minutach.

 

 

zaloz to gowno i idz do grubasa 2-2. podnies winde i jak go zabijesz to skacz w dziure, zaoszczedzisz troche czasu.

 

mi wpadlo 2 razy w ciagu jednego dnia. w luck nie wpakowalem nawet jednego punktu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Chyba wiem czemu nie chce gra mi dropnac monety, podobnie jak i innych rzadkich kamieni. Mam za niski poziom szczescia. Nigdy mie pakowalem w to dusz. Byc moze to jest przyczyna? Ponoc minimalny to 12ty.

E tam. Rozbierasz sie do majteczek i grubas zaraz rzuci monetke :) To stary zbok :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MEVEK napisał:

Chyba wiem czemu nie chce gra mi dropnac monety, podobnie jak i innych rzadkich kamieni. Mam za niski poziom szczescia. Nigdy mie pakowalem w to dusz. Byc moze to jest przyczyna? Ponoc minimalny to 12ty.


To może wydłużyć czas farmy ale nieznacznie.
Też nie pakowałem w tą statystykę NIC.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, giger_andrus napisał:

To się nazywa From-karma.
Biłeś wieśniaków na 120lvl to teraz nie dostaniesz złotej monety.
U mnie poleciała w pierwszym przejściu, tak samo Pure Bladestone.

Dokladnie mialem tak samo. A teraz przez 2 przejscia nic. I tak musze leciec 3 zeby zabic jednego bossa pod trofeum. 

Odnośnik do komentarza

Spoko nie ma problemu. Mimo plot twistu ze zamiast dropnac użyłem jej to poszło raz dwa. 

Na przyszłość jak użyjecie item a nie chcieliscie to szybko zamknac grę i nie zdarzy nawet szybkie ps5 zapisać XD

3 godziny temu, maho1805 napisał:

Jakie wybrać zakończenie żeby otrzymać dusze Maiden? po prostu ją zabić czy jak?

 

ja Pier... zabiłem ją i nic tylko dusza pradawnego to jak to zrobić?! w necie piszą ze wystarczy ją zabić.. no chyba nie :(

No chyba nie bo trzeba pozwolić jej uspic starego krzaka

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kurka. Zostalo mi ubicie smoczka tymi piescmi i wyglada na to ze mam za slaba sile by ich uzyc. Na filmiku wyraznie widac ze mam lvl sily 35ty a one wymagaja tylko 19lvl. Mimo to mam wzmianke o tym ze posiadam zbyt niski poziom w efekcie nie zadaje zadnych obrazen temuogromnemu przydalowi. Sprobuje podlevelowac do 40.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...