Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież to oczywiste, że tak.

 

9 minut temu, Kafaresko napisał:

Czyli tej ostatniej partii nie da rady po finale? Ehh, kiedy new game+?

Przez ostatnią partię masz na myśli poziom mistrzowski? Ja całkowicie przegapiłem granie z nim :/ więc nie wiem co tam było dostępne.

W HZD NG+ został dodany po ok 5 miesiącach, może tutaj będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Najdłuższa aktywność do platyny to misje dla kompanów i kontrakty na złom, cała reszta wpada w zasadzie sama. Jak chcesz to w te 30 godzin zrobisz wszystko co potrzebne na Fabularnym poziomie trudności, tylko, że dla mnie zabijanie maszyn jednym strzałem nie jest satysfakcjonujące.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ze mną jest nie tak, mam 96h i 65% gry ;] czasami ginę, ale przyznam że nie potrafię przebiec przez nowe lokacje bez rozglądania się, nie po to ktoś robił te krajobrazy bym biegł do znacznika i to jeszcze na wierzchowcu.

Spodziewam się że na koniec będzie drugie tyle. Ale jutro powrót króla wiec mała przerwa po skończeniu fabuły będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na wskaźnik procentowy składa się sporo rzeczy jak wszystkie misje, warianty maszyn, znajdźki itp. Więc może szybko podskoczyć w zależności co ci zostało do zrobienia.

 

1 minutę temu, messer88 napisał:

A właśnie czy w ZD jak się ulepszało stroje to czasem nie zmieniał się ich wygląd? 

Jak kupowałeś lepsze wersje strojów to one wyglądały inaczej, tutaj jest podobnie plus każdy strój można ulepszyć.

Odnośnik do komentarza

No to mówię, że wyższe wersje w HZD wyglądały inaczej, bardziej dopakowane jak np więcej płyt maszyn. Tutaj wyższe wersję też się jakoś różnią, ale głównie z tego powodu, że mają więcej statystyk i inne skille, przez to często nie porównuje się tych samych wizualnie strojów, bo są w innej kategorii. Samo ulepszenie stroju na poziom np 3 nie ma wpływu na wygląd.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kiseki napisał:

Ile wam zajęła platyna? Na jakimś fanpejdżu koleś wrzucił czas 27 godzin, w których splatynował i mówi, że trochę krótka ta gra. 

 

Musisz brać pod uwagę, że może to być koleś z gatunku tych, co lubią koloryzować, bo takich wśród chwalących się platynami jest sporo.

Zawsze "trudność 1/10" i jakiś zaniżony czas, żeby rozdziawione buźki zgarnąć w reakcjach.

Wiadomo, że na easy i sam wątek główny, byle szybciej to da radę zmieścić się w tych ramach, ale wtedy trzeba być atencyjnym debilem, żeby pisać takie dyrdymały, skoro celowo olał połowę zawartości.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Skończyłem
 

Spoiler

Ciekawe co będzie w potencjalnym DLC?

- hefajstos runda 2 z nowymi maszynami?

- wyprawa za ocean do Quan?

- spin off i co się działo na Syriuszu?

- a może jednak Nemezis i kończymy sagę?

Frozen Wilds jednak był dosyć obszerny powierzchniowo i fabularnie.

 

68%, gra w zasadzie bez wad. Wszystkie oceny poniżej 9/10 są nieuzasadnione. No ale są wariaci którzy nawet pisali że 1 część lepsza ;]

Jeżeli tak wygląda cross-gen to kolejna.. nawet nie wiem co tu poprawić, 60/4k+brak doczytywania?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...