Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Jakim napisał:

No, to jestem ciekaw teraz tego IQ

 

Nie widzę absolutnie żadnej poprawy. Nadal straszna kupa w trybie wydajności. Chyba będę musiał grać w 30 klatkach bo nie doczekam się poprawy.

 

EDIT: Chyba jednak jest mała poprawa. Po prostu miałem checkpointa w bardzo niekorzystnie wyglądającym miejscu (dużo czerwonego syfu, który w trybie 60fps wygląda okropnie). Odpaliłem początek gry i migotanie jest faktycznie mniejsze.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Mnie też to irytowało strasznie, później coraz mniej wraz z graniem a jeszcze innym razem jak wjechał filmik na enginie to prawie bełta puściłem.
Generalnie raz to bije po oczach raz nie.
Zależy chyba od scenerii i od tego jak dynamiczna rozdzialka zjedzie?
To mówicie że dziś był patch?
Fajnie bo akurat dziś mam wiecej czasu pograć.


EDIT
Chyba jednak bez zmian.



7fbf8b458ae648019064cf7542b8b8b0.jpg

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie jest.
Jakbym grał w jakimś slowmo.
Generalnie dziś znów pograłem i może i jest lepiej.
W sensie widać że jest low res na dalszych obiektach ale nie ma już tego migotania a przynajmniej dziś jakoś mi się nie rzuciło w oczy .
Trochę polatalem, porobiłem wyzwania łowieckie.
Niby fajnie ale trochę taki kotlet, te same bronie, te same maszyny.
Może dalej będzie ciekawiej.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Dla mnie nie jest.
Jakbym grał w jakimś slowmo.
Generalnie dziś znów pograłem i może i jest lepiej.
W sensie widać że jest low res na dalszych obiektach ale nie ma już tego migotania a przynajmniej dziś jakoś mi się nie rzuciło w oczy .
Trochę polatalem, porobiłem wyzwania łowieckie.
Niby fajnie ale trochę taki kotlet, te same bronie, te same maszyny.
Może dalej będzie ciekawiej.
 

Jaka inna gra według Ciebie wygląda lepiej niż FW? Gdzie jest porównywalnie dobrze zrobiona poruszjąca się roślinność, piasek, woda? Bez spiny, osobiście mam sporą tolerancję na migotania i low res na dalszym planie i pewnie nawet tego nie zauważam zazwyczaj. 

 

Jest kilka nowych broni, a stare (których zastąpić się nie da bo jak wymyślisz łuk na nowo) mają różne tryby strzału. To samo z maszynami - jest kilka nowych, to nadal ten sam świat/kontynent, więc trudno byłoby usprawiedliwić wymianę całego bestiariusza. Zmian jest na tyle dużo, że kotletem bym tego nie nazwał. 

Edytowane przez kiseki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Schranz1985 napisał:

te same bronie, te same maszyny

Nowych maszyn jest tyle samo co starych (albo nawet i więcej, w zależności jak policzysz niektóre), jak dla mnie pod tym względem dali mocno radę. Podobnie z broniami, nowości jak dyskomioty czy oszczepy, plus więcej żywiołów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio trafiłem na Cauldron gdzie...

Spoiler

tworzone są Tallnecki.

Przyznam szczerze, że bardzo mi się spodobał, dużo więcej elementów platformowych było do ogarnięcia + jeszcze był stosunkowo długi. :D

A dzisiaj rano wykonywałem przysługę gdzie miałem pomóc znaleźć dzieciaka na pustyni, po czym trafiłem na Thunderjawa i Stormbirda naraz. :obama: Walka z nimi w burzy piaskowej praktycznie roz*ierdoliła mi czachę. :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2022 o 02:00, Square napisał:

Wszystko to co jest tam wypisane w statach, misje, aktywności, znajdźki, legendarne przedmioty i zeskanowane wszystkie maszyny. Napadu Maszyn nie trzeba kończyć.

100% na razie dalej nie da się wbić, najwięcej na chwilę obecną to 99,08%.

Mógłbyś wysłać skrina ze swoimi statami? Chciałbym zobaczyć ile i czego mi jeszcze brakuje  :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Kurde brakuje mi 2 przysług (mam nadzieję, że na necie będzie dokładna lista z lokalizacjami)i co dziwne 2 kontraktów na złom (wydawało mi się, że zrobiłem wszystko, dostałem za to nawet trofka, gdzie teraz tego szukać??

Edit : sprawdziłem sobie w menu Misje i mam ukończone 18 kontraktów na złom, a w statystykach pokazane jest tylko 15 :/)

 

A o co chodzi z zeskanowaniem siedlisk maszyn ? Trzeba po prostu odwiedzić każde?

Edytowane przez niunias101
Odnośnik do komentarza

Tak, bo mam 5 strojów i brakuje mi jeszcze tylko jednego, który muszę kupić, ale brakuje mi jednej części.

 

Edit: nie wiem o co kaman, ale teraz uruchomiłem grę po raz kolejny i pokazuje mi już 17 kontraktów na złom. Przedziwna sprawa. Pozostają mi jeszcze tylko 2 przysługi, jeden strój oraz 26 maszyn do przeskanowania.

Edytowane przez niunias101
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...