Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie migocze już tak ale z analiz wynika że jest większe rozmycie niska rozdzielczość i mniej się roślinność buja.
Nawet dziś oglądałem jakiś filmik o paczu 1.11.
Ilość detali widoczki i ogólny design świata robi wrażenie.
Jest spoko 40h nabite ale nie mam czegoś takiego że wracam z pracy i chciałbym odrazu odpalić i grać albo że myślę w pracy gdzie dalej ruszę itd jak to było np. w eldenku.
Dziś z godzinkę może pograłem, zdobyłem sprzęt do nurkowania, myślę że to pewnie z połową gry.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zacząłem grać, na razie jestem na tutorialu, więc o samej grze nic na razie nie napiszę. Fanem jedynki nie byłem, ale dwójce dam szansę. Miałem kupić Eldena, ale trafiła mi się okazja - 150 zł za nówkę w folii :)

 

W każdym razie jeśli chodzi o tryby graficzne, to będę musiał przyzwyczaić się do tych 30 fpsów - nie wiem jak u Was, ale u mnie między tymi dwoma trybami graficznymi jest ogromna różnica - przy 60 fps wszystko jest mega rozmyte, tekstury niskiej jakości i trochę się to prezentuje jak gra z PS4. 

W trybie wydajności gra jest (wizualnie) prawdziwym next genem, naprawdę robią wrażenie te wszystkie detale, oświetlenie i wysoka rozdzielczość.

 

Bardzo liczę, że zostanie dodany ten tryb 40 fpsów jak w Ratchecie, ale pewnie do tego czasu ukończę już grę - coś wiadomo na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rtooj napisał:

Przyzwyczaisz się bardzo szybko do 30, jedynie nie włączaj np. returnala między sesjami, bo będzie Ci się wydawało że Aloyka skacze w slo-mo ;]

Ja jestem w szoku, jak bardzo nie odczuwam tych 30 grając już w nią ok. 130h.

No właśnie rano podczas instalacji Horizona grałem sobie jeszcze w Returnala i teraz czuję się jakbym grał w slow motion :D

Na pewno jest to kwestia przyzwyczajenia, więc chwilę się przemęczę. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Rtooj napisał:

Przyzwyczaisz się bardzo szybko do 30, jedynie nie włączaj np. returnala między sesjami, bo będzie Ci się wydawało że Aloyka skacze w slo-mo ;]

Ja jestem w szoku, jak bardzo nie odczuwam tych 30 grając już w nią ok. 130h.

130h? Nice.

 

Teraz także ogrywam rdr 2 i w tej grze w ogóle nie idźcie tego odczuć.

Przed premierą aloy 2 pisałem, że będzie się donrze grało w 30 fps I tak jest.

Odnośnik do komentarza

130h a jeszcze przede mną:

- minigra

- arena

- wyścigi, jednak 3 mi zostały

- upgrade broni i zbroi

- i co najlepsze, zwiedzanie świata, w tej grze po prostu można się zakochać, ciągle sa momenty że ciężko uwierzyć że to się dzieje naprawdę na sprzęcie za 2300, cała dżungla szaleje na wietrze, wiatr, deszcz, światło które przebija się przez liście, wycieczki pterodaktylem w nocy po zburzonym oceanie, spacer plażą po ruinach, zastanawianie się czy w tych kilkudziesięciu budynkach stojących w wodzie na wschodzie nie ma czegoś ukrytego, walki z robotami które zawsze są inne. Nawet jeszcze na poważnie nie pobawiłem się wieloma brońmi, np. kanistry, łuk wojownika miałem raz w łapie.

I to wszystko cały czas jest skondensowane i sprawia radość.

Dla mnie osobiście gra bez wad, nawet bym chciał by zamiast dlc robili już trzecią część. Jedyna rzecz do zmiany: walka pod wodą, przynajmniej ciosy z ukrycia, i jakieś fajniejsze stroje, bo za dużo tych zabudowanych kogutów jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pewnie było już 100 razy ale co tam.

 

Btw: Arena mi się nie podoba, na Hard zbyt trudna, ten płetwal z dwoma krokodylami tak rzucali mną jak szmatą że rzuciłem pada i nie mam ochoty na więcej, ani tu finezji ani zabawy, pewnie trzeba najpierw dużego unieruchomić ale ani nie ma broni by mu zniszczyć sikawki ani miejsca by uciec. I jeszcze płacić trzeba jak ja mam 45 na koncie ostatnio.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jak pomyliłeś maskę której części trzeba było zebrać z kombinezonem to zdecydowanie odpuść grę ;]

Jesteś jakoś w połowie fabularnie. Pędem skończysz w ok. 15h, normalnie z 30-40.

 

Jakieś pomysły co do DLC?

- zdobycie

Spoiler

Hefajstosa

?

Byłoby wspaniale gdyby zrobili to już tylko pod PS5 i pokazali czego można się spodziewać po trójce.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Ja odstawiłem gierkę po 40h i nie za bardzo mam wenę wracać.
Jestem trochę po tym jak się dostaję kombinezon do nurkowania.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

U mnie też poszła do żyda, nie dotrwałem do końca. Straszna wydmuszka. Świat piękny, ale postacie i zadania poboczne to jakiś dramat. Eksploracja też nie zachęca, pytajniki to głównie kwiaty i te ściany do wysadzenia, a za nimi gówno. A mogłem brać Eldena na premierę.

  • Lubię! 1
  • WTF 1
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, ludzie kochają np. Zeldę BOTW a tam postacie prawie nic sobą nie przedstawiają poza kilkoma humorystycznymi scenkami, a czasami podróże kilkunastominutowe kończą się ładnym widokiem. A i tak gra miażdzy klimatem i mechaniką. Ja np. kupiłem Eldena na premierę, sprawdziłem 6h i było dla mnie jasne co idzie pierwsze.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...