Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dopaliłem wczoraj traity w pistolecie i muszę przyznać że póki się broni nie odblokuje porządnie to nie mam co komentować ich działania :D

Piękna rzeź, mały pistolecik zamienia się w gutling guna.

Czuję że dyskownica również może mi się spodobać, bo czasami jej działanie jest zastanawiająco skuteczne.

 

Nie mogę przestać grać w returnala, ciągle myślę żeby zrobić sobie rundkę po wieży, te losowe komnaty, bronie, przeciwnicy powodują że nie wiem nawet kiedy mi się to znudzi. Tak za pół roku zamawiam drugie DLC, ale tym razem płatne poproszę.

Odnośnik do komentarza

No mi dwa maki zostały i jeden glif.

Na każdą formę algosa wystarczy uzbierać zatrzymać, ze 2 gardziele i padają jak muchy. 

Szkoda, że trzeba pasożyta jakiegoś wybrać czasem, bo niekiedy żadne skutki uboczne mi nie pasują. No i skoro wieża nieskończona, to zamiast tych tarcz ochrony przed jednym uderzeniem, lepiej by się sprawdziły małe fiolki.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Donatello1991 napisał:

No i skoro wieża nieskończona, to zamiast tych tarcz ochrony przed jednym uderzeniem, lepiej by się sprawdziły małe fiolki.

Albo adrenalinowa pijawka :woot: No chyba że jest na wyższych poziomach ale do 5-18 nie znalazłem.

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

Ja jak na razie 5-18 ale teraz traity wbijam więc nie mam parcia jakoś na wynik. 

 

Ja z kolei chciałem się Was zapytać o dyskownice. Używacie tego? Jakoś ja nie mogę się do tej broni przekonać. Ma walnięcie owszem ale nawet traitow na niej nie chce mi się wbijać. Nawet nie wiem, które ewentualnie warto gdybym miał się zmusić. Jak do tej pory to mój ranking to 1 - nosiciel 2 - miotacz prętów 3 hollow ale musi byc na dobrych traitach inaczej wolę paszczomiota.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Square napisał:

Wrzucałem tutaj listę rekomendowanych rzeczy na każdej broni, polecam się zapoznać.

Znalazłem. Strona 107. Dzięki Wielkie :thumbsup: 

 

W dniu 8.07.2022 o 11:30, Square napisał:

Karabin Tachiomatyczny

  • Trafienie Krytyczne
  • Większy Kaliber (Rosnące Tempo)
  • Pijawkowe Naboje
  • Przyspieszenie

Czy dobrze rozumiem, że te 4 traity mogą wystąpić razem? Nigdy nie trafiłem pijawkowych naboi razem z krytycznym i większym kalibrem a to byłoby extra połączenie :D

Odnośnik do komentarza

U mnie często jest tak, że jak znajduję broń to ona już ma te odblokowane traity rzadko ładują mi się nowe. Poza tym ja głównie korzystam z karabinu, hollow, nosiciela bólu i na reszcie broni mam z traitami bieda z nędzą.
Ale ostatnio miałem karabin z przyspieszeniem, pijawkowe naboje drugi poziom i chyba wybuchowe pociski czy jakoś tak piękne siał zniszczenie :)

Odnośnik do komentarza

heh, o ile glify jakoś mi wpadają, tak utknąłem na ostatnim dzienniku zwiadowcy w 5 biomie - 47...

Do tego jest to dla mnie najtrudniejszy biom ze wszystkich - nie raz na speedrunie zdarzy mi się że ginę, bo wszedłem do pokoju, który akurat się zamyka. 

 

yeah, akurat przed samym snem wpadlo!

Został do wyczyszczenia ostatni biom!

 

Wspaniała gra!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...