Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, niunias101 napisał:

Miałem kilkutygniową przerwę w Returnalu z powodu nadmiaru pracy przy jednoczesnym braku czasu :)

 

Mam szybkie pytanie czy warto wrzucać eter w Cthonos czy lepiej zachować go na dalsze biomy ? Ja nadal jeszcze jestem w pierwszym, ale dotarłem już w końcu do bossa).

W sumie to na co najlepiej ten eter zużywać?

 

Patrząc na to, że praktycznie cały czas się powtarza biomy, to w sumie na co masz ochotę w danej chwili. Ja tak robiłem. Nigdy go specjalnie nie zbierałem po coś konkretnego. Także śmiało możesz na Cthonos.

Odnośnik do komentarza

15 sztuk Eteru to największa cena za nowe przedmioty w Cthonos. Po wykupieniu wszystkiego, maszyna była nieaktywna, ale w patchu 3.0 z jakichś powodów można dalej zapłacić 15 sztuk za jakiś przedmiot, co może być średnio opłacalne. Jak już odblokuje się wszystko to wtedy Eter do oczyszczania przedmiotów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałem w wieży absolutnie najmocniejszą wersję rakietnicy, ale że właśnie grałem na robienie traitow. (replikacja trafień na 3) i miałem niski mnożnik i swoją drogą, mało zdrowia to za długo nim nie powalczyłem. Ale rozpierdziel robił naprawdę fajny. Druga sprawa, że nie bardzo umiem nim jednak walczyć. Wolę pirobomby, dyskownice i nosiciela. 

183c7384e1896-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rtooj napisał:

Rzutnik i pręty najmniej dobra broń do wieży. Mam to samo,  w zasadzie dopiero zacznę grać  na punkty, bo ciągle tylko skupiałem się na szukaniu broni.

Pirobomby z pociskami pomocniczymi, szybkostrzelnością, wielkim magazynkiem, nic więcej chyba nie potrzeba by lecieć jak w masło.

Plus forsujące doładowanie i wrogowie z osłonką też są odsyłani w niebyt :D Ostatnio coś mi rzadko jednak wpadał ten artefakt a połączony z dyskownicą ze zmianą celu to po prostu bajka. Non stop łamiesz osłony. 

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze że nadal najgorszym przeciwnikiem są nietoperki, mogą być dwie ośmiornice i jakoś idzie, ale nietoperze potrafią zepsuć krew.

Jaki alternatywny lubicie najbardziej?

Ja zdecydowanie granaty i tą ładowaną kulę śmierci, śmieszne jest jak przeciwnik jeszcze się "rodzi" i nawet nie wie co go unicestwiło po pojawieniu się :D

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rtooj napisał:

Najśmieszniejsze że nadal najgorszym przeciwnikiem są nietoperki, mogą być dwie ośmiornice i jakoś idzie, ale nietoperze potrafią zepsuć krew.

Jaki alternatywny lubicie najbardziej?

Ja zdecydowanie granaty i tą ładowaną kulę śmierci, śmieszne jest jak przeciwnik jeszcze się "rodzi" i nawet nie wie co go unicestwiło po pojawieniu się :D

Zdecydowanie zwiastun zagłady i wiązka pustki w moim przypadku. Prądownica z nietoperków robi super pasztet, więc jak Ci się trafi ten alt to używaj na nich :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...