Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego jak dynamiczna jest to gra z pewnością pomoże tutaj celowanie gryzioniem.

 

2 minuty temu, devilbot napisał:

Idealny rogalik na steam decka bo kto by siedział i grał w coś tak powtarzalnego na TV.

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

No co źle pisze? Hadesy nie hadesy, Rogue legacy, spelunky, returnale itp indie rogaliki najlepiej wchodzą pod kołderką.

 

Nie czułem nawet przez chwilę, że brakowało mi przenośnego grania w Returnalu. Tytuł absolutnie wyśmienity na każdej płaszczyźnie. :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oficjalnie zmiany nie są chyba nigdzie dostępne, ale może naprawili te kilka wkurzających błędów z coop.

 

Cytat

Returnal 3.000.004 Patch Notes – June 8, 2022

  • Added general stability fixes.
  • Added performance improvements.
  • Addressed game crashing bugs in Co-op.
  • Fixed multiple minor gameplay bugs in Co-op.
  • Other minor fixes.

https://updatecrazy.com/returnal-update-3-04-patch-notes-3-000-004-for-ps5/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dałem szanse ponownie gierce i kuzwa mocno siadło. Ale lamie strasznie (pierwszy w życiu roguelike). Rozkminiam powoli o co chozi z ulepszeniami i artefaktami. Jestem na razie w 1 biomie, doszedłem do bossa. I teraz pytanie bo po tym jak spotkałem pierwszy raz bossa to później dwa razy dotarłem do niego bardzo szybko. A od kilku cykli biegam po mapach i biegam i do typa dojść nie mogę. Trafiam już na takie killroomy że jest cholernie ciężko. Są jakieś skróty czy zawsze trzeba lecieć po kolei i liczyć na to że się "lepiej" roomy wylosują?

Odnośnik do komentarza

Mam też zamiar wrócić niedługo do do Returnal bo za pierwszym razem mi się podobało ale się odbiłem.  Z tego co czytałem temat i przeszedłem za pierwszym razem to trzeba mieć fart bo te lokacje są losowo one się mieszają i sam czasem na luzaku dobiegałem do bossa, a czasem trafiałem na taki pokój zniszczenia i mnie lali, ale jednak trzeba mieć trochę pobiegane żeby mieć jakąś lepszą broń na bossa.

 

Odnośnik do komentarza

@LiŚciu zależy jak się pokoje wylosują. Wejście do bossa możesz mieć od razu na początku, a może się też zdarzyć, że trzeba przejść cały biom. Niekiedy ten pokój będzie przy przejściu do innego biomu, więc sprawdzaj drzwi z kółkiem też.

 

Skróty też są, ale to później dopiero.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tez jestem w 1 biomie. Bylem juz ze 3 razy u tego bossa, Phrike, czy jak mu tam, i do polowy sciagnalem mu zycie w 3 fazie, ale mnie jakims laserem unicestwil.

 

Nastepnym razem juz go poloze.

 

Calkiem spoko dzialaja te losowe elementy, chociaz czuc powtarzalnosc lokacji.

 

Ale gra wciaga jak Hades.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...