Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci mocna matura, ale dorzucę jeszcze rekomendowane rolle na broniach z czym latać (jak już wrzucałem to sorry, na szybko sprawdziłem kilka ostatnich stron i nie widziałem).

Trait w nawiasach jako zastępstwo dla pierwszego traitu (bo są trzy w tej grupie), dla pozostałych oznacza, że też daje radę (bo i tak mamy zawsze jeden z dwóch). W niektórych przypadkach może być i nawet lepsze jak np. combo Wyrzut i Naładowany Strzał na Pistolecie, czy Lepka Premia i Wzbierająca Eksplozja na Pirobombach, które są lepsze przeciwko pojedynczym przeciwnikom z dużą ilością zdrowia, a Race i Pomocnicze są lepsze na grupy przeciwników. Lista jest w oparciu o dopakowane traity, więc np. przy niskim poziomie inny trait może być lepszy, np. na Paszczomiocie Wybuchowe Splunięcie będzie lepsze niż Szybki Spluwacz na poziomie pierwszym.

 

Kolejność taka jak w bazie danych.

Cytat

Usprawniony Pistolet M8

  • Rakiety Naprowadzane (Rykoszet)
  • Przeszywanie (Wyrzut)
  • Odłamki (Naładowany Strzał)
  • Ząbkowane Pociski

Karabin Tachiomatyczny

  • Trafienie Krytyczne
  • Większy Kaliber (Rosnące Tempo)
  • Pijawkowe Naboje
  • Przyspieszenie

Paszczomiot

  • Ciężki Pocisk (Wąska Paszcza)
  • Szybki Spluwacz
  • Krytyczne Oszołomienie (Chłodny Powiew)
  • Przeszywające Splunięcie (Kwasowe Chmury)

Wyrzutnia Pirobomb

  • Usprawniona Komora
  • Race Tropiące (Lepka Premia)
  • Pociski Anty-grawitacyjne
  • Pomocnicze Pociski (Wzbierająca Eksplozja)

Dyskownica

  • Wyczerpane Dyski (Adrenalinowe Dyski)
  • Bliźniacze Dyski
  • Zmiana Celu
  • Negujące Dyski

Rzutnik Termogeniczny

  • Rakiety Krytyczne
  • Replikacja Trafień
  • Automatyczność
  • Termitowe Rakiety

Miotacz Elektroprętów (jedyna broń, gdzie traity poza drugą grupą nie mają większego znaczenia, bo są po prostu słabe i nie pasują za bardzo do tej broni)

  •  
  • Usprawniona Komora (Dobicie)
  •  
  •  

Zgniły Pluj

  • Trwała Zgnilizna
  • Wybuchowe Gnicie
  • Żrące Gnicie
  • Portalowe Gnicie (Gnijące Pnącze)

Pustkostrzał

  • Fale
  • Ząbkowane Pociski (Odłamki)
  • Portalowa Wiązka
  • Portalowa Wieżyczka

Nosiciel Bólu

  • Oszołomienie (Czwarty Odłamek)
  • Rosnące Odłamki
  • Wybuchowe Odłamki
  • Kradzież Obrażeń
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Uff już myślałem, że może jakiś kompromitujący mnie filmik z wczorajszego coopa. Znaczy kompromitujący messera :yao:
Jestem pod wrażeniem jak fajnie się gra we dwóch, skalowanie poziomu trudności wydaje się spoko przynajmniej na początek. 
Szkoda, że zerwało połączenie w B3 i tutaj ciekawostka: jak zostałem sam w grze to nagle biłem wszystko co się rusza praktycznie na hita i w jednym pomieszczeniu nabiłem adrenalinę od 1 do 4 O.o

Odnośnik do komentarza

Brak kompromitacji wczoraj, randomowe śmierci się nie liczą. A zabijałeś szybko, bo miałeś broń z odblokowanymi/dopakowanymi traitami. W coop też wszystko ginie błyskawicznie jak ma się dobre bronie, taki Nosiciel Bólu z Rosnącymi/Wybychowymi to nie ma znaczenia czy solo czy coop. Jak polecimy drugi akt to od początku będziesz wszystko niszczył, bo zaczyna się od lvl15 z trzema traitami na broni, a jak jeszcze wpadną jako drugi poziom, a potem trzeci to już w ogóle.

Pierwsze przejście gry jest wymagające, bo ma się mało rzeczy odblokowanych, potem jest tylko łatwiej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

od dawna nie musisz dawać konsoli w uśpienie, wciskasz opcje i masz tam "zawieś cykl"

i możesz iść grać w coś innego

Ale mogę wyłączyć konsolę? Chodzi o to czy da się wrócić do runu np po 2 dniach wyłączając konsolę, a tego się chyba nie da :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mario10 napisał:

Boli mnie serce jak zostawiam konsolę w uśpieniu, że tak niepotrzebnie zjada prąd :cebula:

Nie polecam, w czwartek tak zrobiłem, jak zresztą zawsze przy tej grze. Okazało się, że konsola w stanie uśpienia postanowiła ściągnąć nowy fw i go zainstalować, co oczywiście skutkowało automatycznym restem konsoli, jak i gry. Fajnie, byłem w 3 biomie, dobrze dopakowany, dziękuję Sony :rotfl:

 

No ale teraz mam przyciągnie i się zwiedzi niedostępne lokacje we wcześniejszych biomach. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...