Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Rozi napisał:

Po to, żeby Sutek mógł poznać wierzenia i cele Abby. Pewnie mu stanął nawet.

 

U4 było bardzo super.

 

 

Nudne gameplayowo. Z paletami na kółkach. Powolne momenty zabiły tą grę. Powolne momenty pasują do TLOU, bo przynajmniej eksploracja jest fajna, bo dowiadujemy się więcej o fabule i zbieramy zasoby.

 

Dwie najbardziej udane i kompletne gry tego studia to U2 i TLOU. W U4 i TLOU2 coś nie pykło.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, suteq napisał:

No akurat uważam, że ta scena była kompletnie z dupy. 

 

Sorry blantman, ale podobały ci się ostatnie Asasyny więc ciężko brać twoje zdanie na poważnie. :lapka: 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 


to był żart żebyś się zaraz znowu nie zagotował :) 
 

 

spoko nie wziąłem do siebie mi się żadne uncharted tak bardzo nie podobały (aby nazwać je mesjaszami) może poza u2.. A tu zadziałało to że u1 było tak (pipi)owe w porównaniu z u2 :D (cos jak ac 2 to nie super gra ale w porównaniu z ac1 to niebo a ziemia).  Nie mój rodzaj gry. i nie rozumiałem podniety ale doceniałem walory techniczne każdej części i z przyjemnością je kończyłem.  Nie lubię za bardzo strzelanek korytarzowych dlatego i gameplay uncharted, call of duty czy doom mi nie pasował. W Last of us pasuje mi vibe survivala ze skradaniem. To ten gameplay który do mnie przemawia. A strzelanki tylko te z coop mogę ogrywać bo coop dodaje +2 czy 3 do oceny a tu wiemy o jakie serie mi chodzi :fsg:

 

A co do fabuły to jeszcze tu wrócę ot tak zauważyłem wychwalanie u4 i myslałem że wrzuce kijek w szprychy. Na razie wole za duzo nie przeczytać bo zakończenia jeszcze nie znam :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Andżej napisał:

jeden z najbardziej cringeowych momentow w ogole, para dziewczyn z dzieckiem, patrzcie jakie to slodkie i ze tak tez mozna i ze powinno sie. lepsza zabawa niz bydzie ojcem i matka konserwy yebane, nazisci mordercy xd

szczerze to jakby tak się skończyła gra to wyszłoby lepiej niż ten późniejszy rozdział, który i tak chuya rozwiązuje bo wracamy do punktu wyjścia tylko Ellie nie ma już nikogo XD

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Andżej napisał:

jeden z najbardziej cringeowych momentow w ogole, para dziewczyn z dzieckiem, patrzcie jakie to slodkie i ze tak tez mozna i ze powinno sie. lepsza zabawa niz bydzie ojcem i matka konserwy yebane, nazisci mordercy xd

Part 3 bedzie sie rozgrywalo juz w czasach kiedy ludzkosc dochodzi do siebie, pojawiaja sie pierwsze miasteczka. Sterowac bedziemy murzynem i przyzwolone bedzie lupienie sklepow zeby zachowac charakter gry.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mejm napisał:

Transgender child? xDDDD Tak jest w grze czy to tylko tytul filmiku?

Tak jest w grze. Była baba, a jest chłop bo tak czuje i się ogolił na łyso. 

 

5 minut temu, teddy napisał:

No fat geralt ma już swój fanbase nawet xD ludzie chcą z nim spinoffa

 

xDDDD złoto

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy czy zrobią jakieś dlc  z tym murzynem z wlf czy istnieje tam tylko dla beki i żeby zostać zastrzelonym. W sumie w tamtym momencie w końcu zostało potwierdzone że Abby to yebany świr  :) zacząć zabijać swoich ziomków z którymi się wyciska na siłce bo 2 dni wcześniej poznało się trans chinolka i w sumie to tyle? Muszę czekać aż obrońcy tlou dojdą do tego momentu i mi to wytłumaczą 

Edytowane przez Pupcio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...