Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kolos28 napisał:

Dużo ryzykujesz bo może okazać się, że bardziej polubisz ją niż Ellie. Jeśli nie chcesz ryzykować to wystaw już na OLX emoji41.png

Grałeś coś w końcu więcej niż YouTube i "widziałem scenki, czytałem przecieki", że tak się wyrywasz do dawania takich rad?

Odnośnik do komentarza

Czyli nie grałeś. Niezła dynia. Opinie sutqa, Roziego czy Pupcia można brać z czystym sumieniem na poważnie, bo przynajmniej wiedzą, o czym piszą. Ty polecasz sprzedać grę, której (pipi)a w rękach nie miałeś.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, zdrowywariat napisał:

Na mecie już 70000 ocen, a bodajże dwa dni temu było 50000. Sam chyba się zarejestruję i wlepię 0, żeby ludzie wyżej postawieni w ND się obudzili, że mają nadętego buffona za reżysera. Wracaj Bruce!

No to niezla przemiana widze. Jeszcze tydzien temu byles pierwszy do dawania 10/10. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
8 minut temu, Kolos28 napisał:

Co mi z gameplayu, który swoją drogą jest powtarzalny. Wypowiadam się na temat fabuły - widziałem tyle samo co Ty geniuszu.

No generalnie to tak jakby się wypowiadać na temat książki czy filmu na podstawie streszczenia na wikipedii. :) 

Odnośnik do komentarza
No generalnie to tak jakby się wypowiadać na temat książki czy filmu na podstawie streszczenia na wikipedii.  
Brak słów. Co takiego jest pomiędzy cutscenkami, że może dać inne spojrzenie na fabułę? Kill roomy, latanie po budynkach w poszukiwaniu ekwipunku?

Gameplay też widziałem, bo nie oglądałem tylko filmików. Kuźwa, nikt nie wypowiada się na temat samego gameplayu a o fabule się mówi. 10h cutscenek to cała fabuła.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Brak słów. Co takiego jest pomiędzy cutscenkami, że może dać inne spojrzenie na fabułę? Kill roomy, latanie po budynkach w poszukiwaniu ekwipunku?

HMMMMMMMMMMMMMM CO TAKIEGO MOŻE BYĆ PODCZAS ROZGRYWKI GDY PODRÓŻUJĄ DWIE OSOBY HMMMMMMM

 

Może dialogi między postaciami na temat aktualnych i przeszłych wydarzeń? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mejm napisał:

No to niezla przemiana widze. Jeszcze tydzien temu byles pierwszy do dawania 10/10. xD

 

Tylko krowa nie zmienia zdania. No cóż, dałem się nabrać na te wszystkie recenzje 10/10, a to chyba największy wałek w historii. Przyznaję się do błędu, nie to co niektórzy, którzy będą bronić tej niedorzecznej fabuły. Aczkolwiek sam pomysł na sequel nie był zły, tylko realizacja chooyowa.

Odnośnik do komentarza

doszedlem do santa barbara i jestem ku rva oficjalnie zmeczony ta gra. Logica bylo fajnie zobaczyc przy garazu. fabula ABSa to nieporozumienie, skopana, na sile i jakby przyspieszona. w pewnych momentach to to nawet nie wygladalo jak cos osadzonego w swiecie tlou, bardziej jak tomb raider. gameplay na poczatku fajny, potem zaczal nudzic. rozbudowane miejscowki na te chwile mecza w cholere i juz sie nie chce biegac.

 

duzo jeszcze tego zostalo ? chce odhaczyc ten masterpiece i zapomniec.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nawalone postaci, przez co żadna nie dostała wystarczającego czasu na antenie, dlatego wydają się płytkie. Z Billem przemierzyliśmy kawałek gry, był szorstki, ale i honorowy, a na koniec "grzecznie" się pożegnał, i co ważne, to że był gejem trzeba było samemu się domyślić, padł dosłownie jeden niepozorny tekst zdradzający jego orientację. Słowem zdążyliśmy go poznać i polubić. Jeśli chodzi o Abby to najpierw powinniśmy ją polubić, jeszcze przed zabiciem Joela, a nie na odwrót. Tu jest tyle błędów w scenariuszu, że głowa mała, byle wcisnąć jak najwięcej postaci, ideologi, kontrowersji, szokujących momentów itd., gdzie gra spokojnie mogłaby być na 15h, tyle co pierwsza część, gdyby Neil skupił się na tym, by miała ręce i nogi. A i jeszcze jedno, ktoś wspomniał o trzech ciążach, żaden dobry reżyser się nie powtarza.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Z żadną postacią nie ma czasu się zżyć jak w TLOU1. Tutaj w drugiej części to można jeszcze z Ellie się trzymać. Abs ze swoim cru pokemons to jest jawne piedolenie w dupę gracza odnośnie scenariusza. Manny jakiś hiszpan, co o kutasach by też chciał pomyśleć, Mel jaki to ja odważna laska z ciążą, rozyebie was serafitki. Reszta postaci to też guwno obesrane. W ogóle to druga część fabuły to szrot.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.