Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba o to chodzi, żeby pracować w teamie, w którym wszyscy są zgodni, co do fabuły, postaci. Skoro nam - w większości - nie chce się w to grać, to co w takim razie czuli developerzy, którzy musieli pracować nad czymś, co i im się w założeniach nie podobało? Może nie tylko nadgodziny były powodem toksycznego środowiska (według plotek), czy odejście niektórych osób, a niezgodność, co do tego, w którym kierunku studio ma zmierzać. Prawdziwego przywódcę poznaje się po tym, że bierze, to co najlepsze od każdego w teamie, zamiast pchać na chama swoją, jedyną, słuszną wizję. Ależ jestem zły. Mnie tanim szokowaniem nie kupią.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Robię nowągrę+

Idąc Ellie nie zwracałem potrzebnej uwagi na zabijanych Wilków, nie zdawałem sobie sprawy  z "drugiej strony medalu".

Scenariusz to arcydzieło.

 

Joel to przemytnik, negatywny charakter, który wiele lat po stracie córki, wbrew woli podejmuje się przemycenia Ellie. Obserwujemy jego przemianę, gdy wraca w nim ojcostwo/człowieczeństwo, co ma tragiczne dla świata konsekwencje - w ostatnim momencie zabija lekarza i ucieka z Ellie, wirus wygrywa, świat dalej w chaosie.

 

No i się okazuje że zabity Świetlik miał córkę Abby, która wpada w ządzę zemsty. Jest żolnierzem WLF, zbiera ekipę, szuka sladów mordercy ojca. Co ważne, motywacje są jasne, cel ustalony, stara sie nie czynić postronnych ofiar. Jest odwrotnością Ellie.

Zbiegiem okoliczności odnajduje chama, ubija kijem, zamyka rozdział.

No niestety dzieje się to na oczach Ellie. Nie znała przyczyny, a jedynie skutek. Ponownie mamy temat zemsty, toksycznej, bezsensownej, mnożącej jedynie kolejne ofiary.

Ellie idzie do celu po trupach, kosztem zarówno obcych jak i najbliższych. Prawda dotarła do niej dosłownie w ostatnim momencie. Liczyłem na jej smierć, zostało tylko pocieszenie że została zupełnie z niczym.

 

Relacje Abby-Owen-Mel, historia Lva, kolejne mistrzowskie wątki.

 

11/10.

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zdrowywariat napisał:

Chyba o to chodzi, żeby pracować w teamie, w którym wszyscy są zgodni, co do fabuły, postaci. Skoro nam - w większości - nie chce się w to grać, to co w takim razie czuli developerzy, którzy musieli pracować nad czymś, co i im się w założeniach nie podobało? 

 

Pracownicy to jedno, ale ja się serio pytam jakim cudem te wszystkie recenzje rzucają 10 na prawo i lewo, skoro użytkownicy i niezależni Youtuberzy w recenzjach mówią jak jest naprawdę. Gdzie te wszystkie media? Serio kosztem lojalki czy cholera wie co trzeba było odyebać taką szopkę? Co to w ogóle za recenzja, gdzie dostało się milion obostrzeń o czym nie można mówić i pisać?

Edytowane przez Shago
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Szczerze - mi się podobało U4. Trochę miało dziwnych momentów, ale było bardzo dobre.

 

Nie wiem czy nie jest tak, że 2 nie spodoba się głównie osobą, które uwielbiał jedynkę z uwagi na postacie.

Jeśli ktoś lubi szokowanie (nawet tanie) i w sumie postacie go mało obchodziły, nie "zżył" się z nimi to może nie jest źle?

Jak ktoś przymknie oko na niekonsekwencje to może nie jest tak źle.

 

Sam nie wiem jakbym do tego poszedł jakby nie zobaczył leaków. 

Na pewno bym gierkę kupił.

Ale wiedząc, że nie cierpię zakończeń, które są mega negatywne to raczej by mnie to odrzuciło.

Plus zmiana perspektywy na Abby pewnie by mnie odrzuciła.

 

No i tak jak pisze @Shago - jakim cudem to ma na meta 95 i tyle jest 10/10?

Nie wiem co tu zadziałało - cenzura? Lojalki? Może to, że zobaczyli, że jest lgbt, więc to musi być dobre? Wewnętrzne hajpowanie? Już też poza oceną, mało kto mówił, że po prostu fabułą może się nie podobać. Nie że zła, ale po prostu - że może nie podpasować.

 

Ktoś porównał do Last Jedi - podobny poziom żenady.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shago napisał:

 

Pracownicy to jedno, ale ja się serio pytam jakim cudem te wszystkie recenzje rzucają 10 na prawo i lewo, skoro użytkownicy i niezależni Youtuberzy w recenzjach mówią jak jest naprawdę. Gdzie te wszystkie media? Serio kosztem lojalki czy cholera wie co trzeba było odyebać taką szopkę? Co to w ogóle za recenzja, gdzie dostało się milion obostrzeń o czym nie można mówić i pisać?

 

Nie mam już reakcji. Moim zdaniem to największy wałek w historii. I mój największy zawód. Myślę, że Neil to jakiś narcystyczny pojep, który nie liczy się ze zdaniem innych, dlatego gdy zaczął przejmować kontrolę nad ND niektórzy się zawinęli, na przykład Amy i Bruce. Myślę nawet, że Bruce nie chciał tworzyć sequela, a nowe IP, wierzę że nie chciał tego ruszać. I jeszcze ta Anita, którą Neil się zachwyca, a może owinęła go wokół palca, więc łykał jej durne pomysły bez popity. Nie wiem, czy w ogóle skończę drugą część. Chcę zapomnieć, jak najszybciej, jak gdyby nigdy nie powstała. Dziwię się, że niektórzy się podniecają fabułą, tak tak kwestia gustu, jepać taki gust.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Nie mam już reakcji. Moim zdaniem to największy wałek w historii. I mój największy zawód. Myślę, że Neil to jakiś narcystyczny pojep, który nie liczy się ze zdaniem innych, dlatego gdy zaczął przejmować kontrolę nad ND niektórzy się zawinęli, na przykład Amy i Bruce. Myślę nawet, że Bruce nie chciał tworzyć sequela, a nowe IP, wierzę że nie chciał tego ruszać. I jeszcze ta Anita, którą Neil się zachwyca, a może owinęła go wokół palca, więc łykał jej durne pomysły bez popity. Nie wiem, czy w ogóle skończę drugą część. Chcę zapomnieć, jak najszybciej, jak gdyby nigdy nie powstała. Dziwię się, że niektórzy się podniecają fabułą, tak tak kwestia gustu, jepać taki gust.

Patrzac po jego ostatnich tweetach to wydaje sie strasznym narcyzo bufonem. No i kazda osoba ktora traktuje sarkesian inaczej niz mema nie powinna byc brana na powaznie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Najlepsze Uncharted.

Nadal mi nikt nie wyjasnil po co byla ta cringowa scena ruchanska.

Po to, żeby Sutek mógł poznać wierzenia i cele Abby. Pewnie mu stanął nawet.

 

U4 było bardzo super.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Po to, żeby Sutek mógł poznać wierzenia i cele Abby. Pewnie mu stanął nawet.

No akurat uważam, że ta scena była kompletnie z dupy. 

 

7 minut temu, blantman napisał:

nie było 

Sorry blantman, ale podobały ci się ostatnie Asasyny więc ciężko brać twoje zdanie na poważnie. :lapka: 

 



to był żart żebyś się zaraz znowu nie zagotował :) 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...