Skocz do zawartości

Hitman 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

W hitmanie była już taka lokacja tj. rezydencja,  byli nawet strażnicy pubierani coś a la angielscy myśliwi. 

A oczywiście nie było tam takiego scenariusza, no ale w sumie jest to tło bo rozumiem, że my i tak mamy kogoś tam wyeliminować, niekoniecznie zabójcę. 

Swoją drogą najlepsza lokacja ever dla mnie to była taka rzeźnia przerobiona na dyskotekę. Na górze czekał pewien jegomość jak z seven. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Najtmer napisał:

ciekawe czy ten Hitman jakkolwiek sie zamknie w calosc, czy bedzie to taki dobry tasiemiec? pytanie z punktu widzenia kogos, kto by chcial na koncu kupic to w pelnym pakiecie.

To ostatnia część trylogii spinająca wszystko w jedną całość. Możliwe, że wyjdzie po czasie jakaś edycja ze wszystkimi kampaniami i poziomami.

 

Swoją drogą nie wrzucałem tego tu jeszcze ale VR w tej grze zapowiada się naprawdę zacnie. Te urywki gameplayu powodują, że mam ochotę VR kupić. Tylko co, dla samego Hitmana? W którym to tak naprawdę jest ficzer a nie podstawa rozgrywki?

 

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Shankor napisał:

Znając życie będzie wersja GOLD lub GOTY. Już teraz wiadomo, że można ograć etapy z 1 i 2, więc dla niemających poprzednich odsłon będzie jak znalazł. Plus remaster na PS5 oraz XSX.

Żeby ograć etapy z poprzednich odsłon trzeba będzie mieć raczej poprzednie osłony, które trójka będzie musiała wykryć, chyba że coś przegapiłem?

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio postanowiłem się zająć Hitmanem, miałem tylko drugą część, po przejsciu tutoriala gra proponuje żeby zacząć historię od pierwszej cześci, tak też zrobiłem, dokupiłem "podstawkę" która jest chyba? podciągnięta pod poziom dwójki (jakkolwiek to brzmi) i w menu w fabule rozgrywa się kolejno jedynkę i dwójkę, rozumiem że w przyszłości kupujac trojkę a posiadając wczesniej 1 i 2 to będzie wszystko spięte w całośc w jednej grze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...