Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze co do wczorajszego meczu, bo widzę ludzi ucieszonych awansem

Wszystko ładnie i pięknie, pierwszy awans z grupy po 36 latach. Trgo Czesiowi nikt nie zabierze

Ale jak można grać w piłkę tyle lat, dostawać za to grube pieniądze i w ciągu 3 meczy oddać 4 celne strzały?

Jaki to piłkarz i sportowiec, który wychodzi na boisko i broni od startu wyniku 0:0 (mecz z Meksykiem), cieszy się z niskiej porażki (mecz z Argentyną)

Gdzie mentalność zwycięzcy i sportowa złość.

Jeżeli my nie potrafimy JEDNEJ akcji w meczu przeprowadzić, nie chcemy grać w piłkę, to jak możemy nazywać naszą kadrę piłkarzami? Dlaczego nie nazwiemy ich wybijaczami?

Jeżeli słyszę na konferencji od Cześka, że ZREALIZOWALIŚMY plan taktyczny i widzę go uchachanego od ucha do ucha, to mam wrażenie, że chyba ktoś się pomylił z ch.. na głowy.

Awans awansem, ale przedłużenie tej umowy i kolejne lata zmarnowane przez jego "wizje gry" oznaczają śmierć piłki reprezentacyjnej.

Sa drużyny nastawione na defensywę i kontry, jakieś cattanacio, ale my nie chcemy strzelić gola. My wychodzimy na boisko, żeby bronić własnej bramki.
Tak wygląda piłka nożna? Bo cały czas myślałem, że chodzi o to, żeby strzelić więcej goli, albo chociaż próbować strzelić bramkę.

Wczoraj nie było 3 podań od nogi do nogi na połowie Argentyny. I jak czytam wypowiedzi niektórych, wychwalających kunszt i wizję Pana 711, to mogę tylko pogratulować - możecie podać sobie rękę z K. Stanowskim

Równie dobrze Czesiek mógł powołać 3 bramkarzy, Lewego i 22 obrońców. Po jaką cholere bierze tyłu napastników i pomocników, jak jemu zależy tylko na obronie. On nie chce atakować. Wtedy przynajmniej Zieliński i inne Skórasie nie musiałyby się męczyć i udawać, że coś potrafią.

Narzekałem na Souse, ale przynajmniej ta piłka chodziła, były próby, walka, miliard wrzutek

Ile widzieliście tego u naszych piłkarzy na tych mistrzostwach? Ile widzieliście prób, składnych akcji, pressingu?

A nazywanie kogoś polaczkiem, bo nie potrafi się cieszyć z takiego awansu jest bzdurą. To tak jakbyś dostał (pipi) na patyku posypane delikatnie cukrem i byś się cieszył jak dziecko, że ktoś ofiarował Ci taką pyszność.

Dla mnie w obecnej formie ta kadra, a może ten trener jest do zwolnienia. Nie widziałem jeszcze nigdy tak beznadziejnej gry i braku pomysłu na grę, a oglądam piłkę od 24 lat.

I jeżeli ktoś liczy, że w niedzielę stanie się cud i zagramy inaczej, to od razu mu mówię - nie, będzie to wyglądało tak samo jak wczoraj, a może i jeszcze gorzej

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...