Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wypowiadam się ze wszystkie recenzje, ale z tego co czytałem to z minusów przewija się że to tryb kariery to nic specjalnego, brakuje niektórych trybów z poprzednich odsłon, nie wszystkim też przypadł system zdobywania doświadczenia i levelowania auta. Do tego widziałem krytykę AI przeciwników, ale są też recenzje które ją chwalą, więc sam nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Miałem oczekiwania większe jeżeli chodzi o oprawę 

Zapowiedzi naprawdę wyglądały super i aktualna gra nie przypomina nic co pokazywali na zajawkach.

Sama gierka widać że szału nie robi w porównaniu do starszych odsłon 

Coś im nie pyklo

Ot dobra scigalka ale Forza powinna być lepsza 

 

Forza-Motorsport-temp.jpg

maxresdefault.jpg

WCCFforzamotorsport84.jpg

Odnośnik do komentarza

Na pierwszy rzut oka to nawet można FM(8) trochę porównać do do FM5, gdzie też brakowało zawartości, natomiast tutaj mamy trochę lepszą sytuację pod względem przyszłych aktualizacji, na pewno dostaniemy dużo więcej kontentu. Dla mnie to jest największy minus, bo liczyłem na jeszcze większą różnorodność torów niż w 7, do tego fikcyjne tory w stylu Pragi, Rio, Dubaju. O resztę się nie martwię.

 

A propos grafiki to pamiętam jak oglądałem pokaz PS5 i GT7 i wtedy grafika nie wyglądała na przełom. Przy Forzie liczyłem na mocny skok jakościowy ze względu na to, że jest tylko wersja na nową generację, gdzie GT7 wyszło też na PS4. A wcale nie czuję takiego efektu wow. Dotatkowo w zestawieniu z GT7 Forza wydaje się wyprana z kolorów, aczkolwiek tak chyba przegięli w drugą stronę.

 

Ale sam model jazdy na pewno dowiezie, ale to sprawdzę dopiero 10. Myślałem nad tym pakietem premium, ale chyba nie warto.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Homelander napisał:

Polotu, feelingu, ogólnie pojętej radochy z grania. Nie piszę o mechanikach, bo nie czuję się kompetentny w tym zakresie

 

Jak wrażenia z premiery FM? Dużo masz już godzin?

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Homelander napisał:

 

Polotu, feelingu, ogólnie pojętej radochy z grania. Nie piszę o mechanikach, bo nie czuję się kompetentny w tym zakresie

Co Ty brałeś? Kariera w GT7 jak i cała gra to jeden wielki meh. Na razie zagrałem w Forza kilka wyścigów i bije GT na głowę. 

 

Audio mistrzostwo świata. Grafika nie wyrywa z butów. Jeździ się dużo lepiej niż w Forza 7.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Homelander napisał:

 

Polotu, feelingu, ogólnie pojętej radochy z grania. Nie piszę o mechanikach, bo nie czuję się kompetentny w tym zakresie


Jaki feeling? GT to pudełko na kiju. Tam nie żadnego feelingu. Klimatu motoryzacji, otoczki, historii nie można odmówić. 
FM tutaj odpada, ale samo ściganie w FM lepiej siedzi dla mnie.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, iluck85 said:


Jaki feeling? GT to pudełko na kiju. Tam nie żadnego feelingu. Klimatu motoryzacji, otoczki, historii nie można odmówić. 
FM tutaj odpada, ale samo ściganie w FM lepiej siedzi dla mnie.

 

Dokładnie o tym pisałem. 

24 minutes ago, krzysiek923 said:

Homelander czuje po prostu sentyment/nostalgię, której nie ma do Forzy.

 

A jest wręcz przeciwnie, bo do Forzy mam spory sentyment. Ściągałem i jarałem się demem na pierwszego Xboxa, a dwójkę nawet kupiłem day1 kolekcjonerkę :)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Szymek napisał:

No bo każdy liczył na doyebana graficzke. Może będzie na pc.

Dźwięk już wymieniłem że kozak.

Teraz mam wyscig na Lagunie Seca i o panie :obama: Pierwszy raz ten tor widzę tak odzworowany. Czuć różnice w nachyleniu zakrętów. 

Pytam bez zlosliwosci. Warto było dać za premium czy gdybys wiedział to poczekałby na gp wersję?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...