Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nawet jeśli nie gotowe, to się robią. Od samego początku wiadomo, że to koniec z wypluwaniem nowej gry co 2 lata i to będzie platforma do dalszego rozwoju (i dobrze). Dzięki temu jest szansa, że te zmiany w fizyce, dodatkowych ficzerach to nie będzie tylko kosmetyka klejona na szybko co 2 lata.

 

Jak będzie ciśnienie, to może też zaczną powoli wywalać stare modele aut.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Może to wyjdzie na dobre, bo Forzy 5 6 i 7 to był jednak powolny zjazd imho od genialnej 3 i 4. Jak kariera dowiezie, będą cotygodniowe fajne wyzwania, żeby nowe tory i auta miały sens i dobry multiplayer to może lepiej. Chociaż po sobie widzę, że system zagraj 2h tygodniowo, bo ominą Cię unikalne auta/nagrody jest uzależniający i nawet jak nie mam ochoty, to odpalam FH5 w każdy weekend zrobić playlistę :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Tu też ciekawy punkt widzenia i być może wyjaśnia, dlaczego dopiero na materiale youtubera zobaczyliśmy obrót kierownicy o 180 stopni - w trakcie wyścigu przy pokonywanie zakrętów praktycznie nigdy tego nie zobaczymy. Wygląda, że kierownica obraca się zdecydowanie za mało w stosunku do kąta zakrętu i dlatego nawet w ostrym zakręcie kierownica osiąga tyle ile wcześniej czyli niecałe 90 stopni. Wiem pierdoła ktoś powie, albo chuj z tym gram na innej kamerze, ale trochę z immersji wybija. Każdy kto chociaż raz po torze czymś jechał wie, że trzeba się zdecydowanie bardziej namachać kierownicą. No ale ocenimy w pełnej wersji, trochę mi to wygląda na feature dodany, żeby się nie czepiali, a nawet w najostrzejszym nawrocie o 180 stopni kierka nie obróci się dalej niż 90 stopni, chociaż chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza

Tylko ze tutaj jest porównanie innych tras i tez wydaje mi się ze filmik z FM jest podczas gry na padzie ale mogę się mylić. Filmik SuperGT na kierownicy pokazał ze obsługa kier jest lepsza niż w poprzednich częściach, ale i tak wymaga to dobrego ustawienia bo np. Na defaultowych mało czuć FF jak przejeżdżasz po kerbach.
 

Natomiast co do obrotu kierownicy to ja się nie obawiam, bo już w FH5 w którym update dorzucili opcje gdzie możesz ustawić Wheel rotation na maksymalnie 900 stopni. Odkad to dodali to FH5 na kierownicy jest O WIELE przyjemniejsze i rzeczywiście trzeba się namachać. Zapewne w FM będzie podobnie

 

nadal jednak karny kutas za 360 stopni animacji, nawet głupi The Crew ma to zrobione dobrze (wraz z przekładaniem rak) a to gra bardziej arcade niż Forza Horizon. Zapewne te 360 stopni wystarczy na 95% zakrętów ale wciąż… dobrze ze jest tez dodatkowa kamera z deski bo rzadko która gra wyścigowa to ma jednak.

Odnośnik do komentarza

https://in.ign.com/forza-motorsport-2005/194701/interview/how-forza-motorsport-evolved-into-a-racing-platform-for-the-future

 

Quote

“In November, with our first big update, Yas Marina is going to be coming into the game,” reveals Greenawalt. “It’s going to come in just as Chris described. Free, and it’s going to come into career seamlessly; if you started playing the day after it came in, you’d never even know it was never there.”

Quote

The team confirms another unrevealed track is due in December, and reiterated that the Nurburgring Nordschleife is still coming into the game in “spring”, but “that’s just the tip of the iceberg.”

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, krzysiek923 said:

i co, zaczynasz karierę, trochę już grasz, za chwilę wychodzi nowa trasa i jak chcesz ją w karierze, to od nowa zaczynasz? a później kolejna trasa i znowu od nowa? jak tak to będzie wyglądać, to chuyowo

 

:reggie: No oczywiście że nie, po prostu nowe trasy beda wpasowywane w dany etap kariery. 

Odnośnik do komentarza

no pytam, bo nie wiem jak to wygląda w forzie. w takiej fifie zaczynasz grać, a jak wychodzi aktualizacja składów ORAZ statystyk, to zawodnikom się te statystyki w locie nie aktualizują, tylko zostają takie, jak podczas rozpoczęcia sezonu, co jest irytujące, jak wychodzą live update'y i nigdy nie jest odpowiednia pora, żeby zacząć

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że w praktyce kariera i eventy wyjdą tak jak je promują, bo chciałbym coś porządnego po zawodzie z GT7. Póki co, wygląda to obiecująco i nieważna jest dla mnie grafika, HDR y i inne szmery, jeśli mięsko nie dostarczy. Liczę na tą grę i mam nadzieję, że tego nie spieprzą.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...