Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, iDAK said:

na obecną chwile nie ma wparcia, ale testuje na wersji edu.

 

Najwyższy poziom avatara to śmiech na sali. Objeżdżam go jak chce, a to  dopiero drugie moje podejscie do serii forza na padzie.

A tak ogólnie to jeździ sie super :)

 

Naprawdę jesteś w stanie dogonić AI, na 8 poziomie w 5 okrążen startujac z drugiej połowy stawki? :obama: Szacun. Bo pojechać takie AI startując z początku to nie taki extra wyczyn. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartg napisał:

 

Naprawdę jesteś w stanie dogonić AI, na 8 poziomie w 5 okrążen startujac z drugiej połowy stawki? :obama: Szacun. Bo pojechać takie AI startując z początku to nie taki extra wyczyn. 

 

W 5 okrążeń nie ma szans aby wygrać wyścig na 8 poziomie startując z drugiej połowy stawki szczególnie na takim krótkim torze jak LRP (jednym z moich ulubionych z simów iRacing czy rFactor). 

AI jest mało agresywny na pierwszym okrążeniu nawet na najwyższym poziomie przez co jestem w stanie wyprzedzić na pierwszym kółku nawet 5-6 botów. Potem jak się stawka rozjedzie to AI notuje całkiem przyzwoite czasy.

Ale oczekiwałem że poziom 8 to będzie jakiś master level. A tu spokojnie nawet taki noob na padzie jak ja może go objechać :P 

 

Edytowane przez iDAK
Odnośnik do komentarza

Pod względem zawartości to tskie GT sport po aktualizacjach, prosta kariera, rivals i online. Treningi w karierze lubię i z chęcią je robię, szkoda, że nie ma kwalifikacji jak w online, tylko sami sobie wybieramy miejsce, trochę bez sensu. Na duży plus online, bo w końcu ma to sens i ludzie jeżdżą fair, do tego jest fajnie wykonany, jest trening, kwalifikacje w 3 okrążeniach i sam wyścig, gdzie trzeba ustalić sobie strategie pod względem paliwa czy opon. Bardzo mi się to podoba i bardzo fajnie się gra.

Osobiście gram na padzie i to co najważniejsze, jest zrobione bardzo dobrze, czyli sterowanie. GT 7 porzuciłem bardzo szybko z uwagi na kiepskie wyścigi, jakieś to tskie zawsze wydawało mi się sztywne i powolne, sam nie wiem jak to opisać. W forzie od razu czuje lepszą dynamikę, przez co chce mi się robić kolejne wyścigi, to czuć od razu i za to duży plus. Szkoda, że Microsoft nie wyrobił się z tym rzekomym nowym padem na premierę, bo haptyka robiłaby tutaj robotę, choć i tak świetnie ogarnęli pada.

Ogólnie jest bardzo fajnie i dla mnie w końcu fajna forza motorsport, ale można czuć się zawiedzionym zawartością, zwłaszcza, że robili grę tyle lat.

Grafika nierówna, raz lepiej, raz gorzej, żadna nowa jakość, już horizon 5 bardziej mi się podoba. Na plus dynamiczne warunki pogodowe ( mgła, deszcz) i dźwięki, świst wiatru piękna sprawa

O ile nie lubię tego stwierdzenia "idealna gra pod gamepass", bo jest to zwykle trochę gadanie o niczym i niesłusznie krzywdzące, tak tutaj można trochę przyznać racji, stworzyli gaasa, płatnego 100%, no chyba że abo i będą to chcieli rozwijać, oby tylko sprawnie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bartg napisał:

 

Trochę nie do końca zasłużonego moim zdaniem, ale znowu sami sobie winni bo obiecywali mesjasza, a to mesjasz nie jest. Świetny racer, ale nie rewolucja poniekąd zapowiadana.

Dobrze powiedziane

Moje odczucia po kilkunastu godzinach: 

  • zdania nie zmieniłem, a tylko bardziej się utwierdziłem: świetny model jazdy na padzie, moim zdaniem lepszy niż w GT7
  • niektóre modele samochodów wydają mi się wyraźnie "niższej jakości" / "mniej dokładne"
  • grafika miejscami dosyć nierówna, ale ogólnie mi się podoba (XSX)
  • kolory: gdy odpaliłem ten sam tor / auto w GT7 i porównywałem na żywo to Forza ma "jaśniejszą?" / "wyblakłą?" paletę kolorów, a może to GT7 ma zbyt duże nasycenie barw?
  • puchary są spoko, mam nadzieje że dojdzie więcej z czasem
  • treningi mi osobiście pasują: fakt, znam te tory więc teoretycznie, po co ale gdy robie inne puchary to inne auto i z przyjemnością robię te kilka kółek
  • tory: liczę na więcej, uważam że jest ich zbyt mało na start

Podsumowując: jest trochę braków, ale nie czuje się zawiedziony i co najważniejsze, jest cały czas to uczucie "jeszcze jednego" wyścigu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To jest mgła na trasie po prostu. Gra w normalnym słonecznym dniu wygląda rewelacja. Wszystko jest jak należy. Jedyny zarzut jaki mam to monotematyczne trasy. Ewidentnie brakuje w tym aspekcie. Oby dodali jak najszybciej.

 

Gaming tech o hdr. Jeden z najlepszych hdr w grach.

 

https://youtu.be/skkYzlhyHEo?si=E8dRhE-mOIFXZCJ7

Edytowane przez Donatello1991
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Forza na PC i na XSX. I pierwszy raz od dawna widzę tak małą różnicę. W ogóle RT ultra na PC to takie trochę meh, do tego w pip błędów typu jakieś plamy przy wycieraczkach na deszczu. 

 

Ogólnie po kilku dniach wychodzi mocno malutka liczba torów i robi się nudno. Brak klasyków to serio jest niezłe wykolejenie turn10. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

W ogóle RT ultra na PC to takie trochę meh, do tego w pip błędów typu jakieś plamy przy wycieraczkach na deszczu. 

 

 

To nie są błędy RT, odbicia na jezdni w deszczu to SSRy i jak wycieraczki się na nie nakładają to się robią smugi, bo tak działają SSR. Jakby dali RT na jezdnię to by tego nie było.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, tjery napisał:

 

To nie są błędy RT, odbicia na jezdni w deszczu to SSRy i jak wycieraczki się na nie nakładają to się robią smugi, bo tak działają SSR. Jakby dali RT na jezdnię to by tego nie było.

Mogą sobie być nawet DDRy:) Na konsoli tego nie ma i wygląda lepiej. Ogólnie liczyłem na zmasakrowanie gałek na PC, a to wygląda po prostu dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...