Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalny poziom samochodu zmniejszyli do 25 chyba, bo nie widzę żeby jakieś części odblokowywały się powyżej 25. Opony teraz na 5 poziomie są dostępne, sporo innych części też jest wcześniej.

Edit: Poziom jednak idzie wyżej niż 25.

Edytowane przez Mari4n
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie można było tak od razu?

 

Quote

1:

Exhaust

Air filter

Oil and cooling

Brakes

Chassis reinforcement and roll cage

Ballast

Wheels

2:

 tire width

3: 

Anti-roll bars

Tire compound

4:

5:

Fuel system

Springs and dampers

6:

Flywheel

Transmission

7:

Ignition

Clutch 

8:

Driveline

Rear wing

9:

Front bumper

Rear bumper

Hood

Side skirts

12: 

Aspiration upgrades and conversions

Intercooler

Weight reduction

13: 

Camshaft

14: 

Valves

15:

Displacement

Pistons and compression

20:

Wide body kit

25: 

Engine swap

Drivetrain swap

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo spoko zmiany, levelowaniem aut będzie teraz znacznie przyjemniejsze. 

 

Co do powracającego tematu oprawy, to o ile można się przyczepić to wielu modelów aut czy shaderow lakieru które wyglądają nienaturalnie, to muszę przyznać że jestem pod wrażeniem oświetlenia i całego systemu dynamicznej zmiany pory dnia i pogody. 

Nawet taki mały detal który pewnie sporo osób nie zauważy, jak chmury, które chyba są wolumetryczne i faktycznie rzucają cień na trasę, robią bardzo fajną robotę. Do tego otoczenie wygląda świetnie i jest tu ogromny skok względem poprzednich części 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Do tego otoczenie wygląda świetnie i jest tu ogromny skok względem poprzednich części 

To też zalezy od trasy i warunków. Jak ostatnio bawiłem się zmianą pory dnia/pogody, to raz trasa wyglądała spoko, a innym razem totalnie plastikowo, np w nocy. Do tego te auta w sztucznym świetle wyglądają momentami jak resoraki XD Nawet jadąc w ciągu dnia wszystko potrafi wyglądać zupełnie inaczej w pełnym słońcu i cieniu. Po tych wodotryskach na pierwszych trailerach spodziewałem się dużo lepszej oprawy, FH robiła o wiele lepsze wrażenie po odpaleniu, tutaj raczej meh 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

No zgadzam się, są momenty kiedy gra wygląda płasko i plastikowo, by chwile potem przy innej porze dni na tej samej trasie wyglądać bardzo dobrze. 

A Forza Horizon 5 jest zdecydowanie ładniejszą grą pod każdym względem. 

 

Wątpię, że oni to wyklepią, ale mogliby popracować nad rozdzielczością w trybie 60RT. Insomniac ładnie wyjaśnili 12 terafanków, więc T10 mogłoby spiąć dupę.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bartg napisał:

Ponoć w patchu na Xboxie poprawili przede wszystkim kolor czarny, głównie na samochodach, nie jest już szary :dunno:

no w patch notesach napisali że naprawili buga, który sprawiał że gra miała wypraną czerń po tym jak wchodziło się w ustawienia graficzne . Ale generalnie gra wygląda dalej tak samo. 

Cytat

Graphics [Xbox Series X|S Only]

Fixed an issue when entering and exiting the video menu in-game resulted in black levels being substantially raised, creating a “washed out” look.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Jak tam paczyk, save'y już działają? 

Chvja działa. Dalej nie działa QR, gierkę wywala do dashboardu, za każdym razem jak wyłączę projekty drivatarow, bo nie mam ochoty ścigać się z autami oklejonymi w motywy Starfielda czy south park to po odpaleniu kolejnego wyścigu muszę robić to znowu, bo gierka zapomniała co klikałem kilka minut wcześniej w opcjach. Dzisiaj jeszcze musiałem powtarzać cały turniej w kampanii, bo nie zapisało mi 2 wyścigów. Ktoś w tym Microsofcie w ogóle kontroluje co robi te ich milion studiów? Starfield działa jak gówno, Forza po 6 latach developingu to samo. Co oni tam robią to ja nie wiem.

  • Plusik 3
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MaZZeo napisał:

 

Nadal czekam na wyścigową grę idealną która by miała:

 

- karierę z Project Cars 2

- AI z PC2/Grida

- ilość aut i kategorie z FM

- grafikę i otoczkę motoryzacyjną z GT7

- model jazdy z GT7/Assetto Corsa

- model zniszczeń i kolizji jako połączenie GRIDa i FM

- multiplayer jako połączenie GT7 i FM

 

 

 

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami... a nawet ptakiem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...