Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ASX napisał:

Ja jednak liczę że będzie lepiej niż w czasach Xboxa 360, który co prawda miał fajny start z Mass Effectem, PGR czy Fable, ale potem zaczęło się serwowanie Halo Gearsow i Forzy aż do porzygu do spółki z naciskiem na Kinecta, na którego miałem wyjebane. 

Moim zdaniem ta generacja spokojnie przebije pod względem gier, ich jakości jak i podejściem do klienta czasy Xboxa 360. 

 

Przy takiej ilości studiów inaczej być nie może, ale chyba dopiero w 3 lata po premierze sprzętu dowiemy się faktycznie na co stać studia 1st party zielonych. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Przy takiej ilości studiów inaczej być nie może, ale chyba dopiero w 3 lata po premierze sprzętu dowiemy się faktycznie na co stać studia 1st party zielonych. 

Nie chcę nic mówić, ale słyszę to od początku poprzedniej generacji. Cały czas, że to nie ich rok i za maks dwa lata zaleją rynek grami, a jedyne co widzę, to to, że MS kupuje kolejne studia, które nic nie wydają poza Gearsami, Forzą i Halo. No kurwa. Nawet w EA coś się zaczyna dziać, że z pierdololo o śmierci gier SP sami zaczynają je klepać.

Przecież z tym podejściem, to po przejęciu AB najpierw usłyszymy, że to wspaniały dzień dla graczy, później zapowiedzi niezapowiedzianych gier, następnie będzie restrukturyzacja AB, bo już teraz są tam problemy z protestami pracowników więc nie będzie czasu na robienie gier, a na końcu po trzech latach wydadzą kolejne CoD zrobione tym razem przez sześć zespołów, bo trzy to za mało jak teraz:reggie: Jak ich gry wejdą w całości do GP, to nie wydadzą już nic innowacyjnego, tylko będą leżeć pępkiem do góry jak Blizzard po sukcesie WoW. Abonament i jazda na nostalgii oraz sentymencie:facepalm: Ewentualnie jakiś zrobiony na odpierdol remake jak Warcraft3.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Wywiad z babką z Obsidian chwilowo mnie uspokoił (oczywiście jeśli nie sciemnia). A mianowicie, że nie celują w Skyrima i wielki otwarty świat. Tylko mniejszy jak Outer Worlds, oraz skupienie się na fabule oraz towarzyszach.

Jeśli będzie jakiś fajny system wyborów i dialogów to spoko. Gry od Obsidian lubię więc czekam (tak jak lubiłem gierki Arkane hehe). 

Jeszcze spokojnie z rok będą sobie dłubać nad tym 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, drozdu7 napisał:

Wywiad z babką z Obsidian chwilowo mnie uspokoił (oczywiście jeśli nie sciemnia). A mianowicie, że nie celują w Skyrima i wielki otwarty świat. Tylko mniejszy jak Outer Worlds, oraz skupienie się na fabule oraz towarzyszach.

Jeśli będzie jakiś fajny system wyborów i dialogów to spoko. Gry od Obsidian lubię więc czekam (tak jak lubiłem gierki Arkane hehe). 

Jeszcze spokojnie z rok będą sobie dłubać nad tym 

Outer Worlds był dla mnie tragiczny, więc to żadne pocieszenie. Byleby nie było tego żenującego humoru.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jez Corden kilka miesięcy napisał artykuł czym będzie Avowed i patrząc na to jak trafnie opisał styl graficzny, to wg  jego informacji Avowed będzie właśnie takim Outer Worlds w klimacie fantasy. Nie będzie to jakiś rozbudowany rpg z olbrzymim otwartym światem jak Skyrim, skala i struktura lokacji oraz gameplay będą przypominać najbardziej Outer Worlds. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...