Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie przyznaję, ładnie ogarnęli, bo pierwsze trailery nie napawały optymizmem, no ale walka dalej wygląda strasznie drętwawo :/ 

Niektórzy z przedpiśców nie mają obaw w kwestiach erpegowych "no bo to przeca Obsidian!". Ja taki spokojny nie jestem, wszak Outer Worlds było pod tym względem po prostu be-zna-dzie-jne!

Nie przekonali mnie krótko mówiąc tą najnowszą prezentacją.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Piszesz tak jakbyś nie znał stylu Euzebiusza

 

Może wyjść z tego pierwsza ładna gra Obsidianu od nie pamiętam kiedy

KCxHg54.gif

 

Ich gry 2D od zawsze są bardzo ładne, mają bardzo stylowy design. Z 3D do tej pory było rzeczywiście dużo gorzej, Outer Worlds był brzydki, NV nawet na swoje czasy też był brzydki :)

 

Tutaj będzie minimum poprawnie, czuć klimat UE5 i ten specyficzny styl, skały, woda itp. niektórzy to też nazywają "generycznym" ale niestety mają też trochę racji:). 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Obsidian to po prostu solidne studio. Ich dwie ostatnie gry (The Outer Worlds i Pentiment) mnie nie porwały ale bawiłem się nieźle, dałbym im takie 7-8/10. Tutaj oczekuje że będzie i  podobnie i bedzie to solidnego rpga 8/10, z niezłą grafiką, ciekawą fabułą i kompanami, drewnianą walką i nieoczywistymi wyborami moralnymi bez jasnego podzialu na tych dobrych i złych

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Liczę, że walka będzie dopieszczona, natomiast na projekt patrzę z umiarkowanym entuzjazmem, bo nieco rozminąłem się z trzema ostatnimi grami Obsidianu - Outer Worlds mnie zmęczyło, Pillarsy II były przyjemne i tylko przyjemne, a Pentiment mieszał świetne motywy ze średnimi fragmentami. Niemniej jednak mam cichą nadzieję, że Obsidian nie martwiąc się przesadnie o budżet i czas na dopieszczenie gry wyda coś bardzo konkretnego.

Odnośnik do komentarza

Z Obsidianem mam ten problem, że robi gry bardzo dobre momentami, ale nie potrafi się wspiąć na wybitność. Zawsze poziom niżej niż kiedyś Bioware, a teraz Larian. I chociaż nie wątpię, że Avowed będzie dobre, tak nie mam też, niestety, wątpliwości, że nie będzie to tytuł 9+/10. Pytanie, czy Xbox potrzebuje kolejnej gry 8/10? 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie ogrywam Banishers. Mimo, że czuć w niej braki budżetowe, to bawię się świetnie.  Jeśli Obsidian dostarczy grę chociaż na takim poziomie, bez upierdliwych bugów w dniu premiery, to będę zadowolony :) 

Tylko trochę szkoda, że artstyle  bardziej przypomina rpgi Lariana ( lub The Outer Worlds), niż obydwie części PoE...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...