Jump to content

The Gunk


Recommended Posts

 

Z artykułu Kotaku wynika, że gra nie trafi na inne konsole, wiec wrzucam tu. Gra twórców Steamworld, wiec ich pierwsze podejscie do 3d. Nie wyglada tak kolorowo jak Ratchet czy Psychonauts, ale wciąz prezentuje sie ciekawie. Pc, xbox one i series X.

Edited by 20inchDT
Link to comment
  • 1 year later...
23 minuty temu, Figuś napisał:

 

to legitny koleś? bo w sumie wszystko to co wstawił już wiemy, za wyjątkiem tej wrześniowej daty premiery (byłoby super gdyby miał racje)

 

Przejrzałem jego profil wygląda mi na zwykłego xboxowego fanboya, wątpie więc że ma dostęp do jakiś nieoficjalnych informacji

Link to comment

Liczyłem na soczysty gameplay, a dostałem trailer podobny pierwszemu. I ok - nie jest żle, ale oczekiwania jednak były większe, bo choć nadal pięknie sie to prezentuje, to nadal tkwimy w niewiedzy, a przypuszczam, że rozgrywkę mogli spokojne zaprezentować i omówić to i owo.

Link to comment

U mnie jest ogromny kredyt zaufania za pierwsza dwa Steamworldy które pochłonąłem z przerwami na toaletę i sen. Jeśli rozwój rodem z metroidvanii zda tutaj egzamin to jestem będę bardziej niż zadowolony. Zwłaszcza, że klimat trailera był nieco odrealniony i przywodził mi momentami na myśl Returnala. Jaram się mocno.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.