Skocz do zawartości

The Gunk


Rekomendowane odpowiedzi

Noooo panowie... 2.5h do premiery, a tu tylko 3 strony? No słabo, słabo. Słabiej tylko zapowiada fakt, że wciąż nie ma recenzji. Czyżby kątwa gamepassa i będzie żółtko od kogoś kogo gry mają średnią grubo ponad 80 pkt na MC? :( 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Noooo panowie... 2.5h do premiery, a tu tylko 3 strony? No słabo, słabo. Słabiej tylko zapowiada fakt, że wciąż nie ma recenzji. Czyżby kątwa gamepassa i będzie żółtko od kogoś kogo gry mają średnią grubo ponad 80 pkt na MC? :( 

Chorus świetna gra a nie ma nawet tematu własnego więc może za 2h stanie się cud.

Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszej godzinie już widziałem żółtko. Może i MS ładnie dowalił do pieca, ale te ich kolaboracje z 3rd party to praktycznie same cytryny. Dla porównania powiem tylko, że Sony zadbało o Kenę czy The Pathless.

 

Takze tego no, powodzenia tam ze Scornem. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Zagrałem prawie godzinkę, tak na pierwszy rzut oka widać że to budżetowa produkcja, ale to nie zarzut ponieważ graficznie jest całkiem nieźle stylizowana.

Pierwsze kilka minut mnie nawet zaciekawiło, lądujemy na nieznanej planecie w tle bohaterka i jej towarzyszka podróży prowadzą dialog. Kilka pierwszych kroków i przyznam że dość znośnie się to rusza i wygląda. Zostaje naprowadzony na zabawę w odkurzanie glutów i przemierzenie korytarzowej lokacji aby dalej wciągać czarną maź i od czasu do czasu coś zebrać. 

Podchodziłem jeszcze chwilę, jest trochę skakania i odrobiną zagadek środowiskowych. Pojawił się element walki, ale polegał na wsysaniu odkurzaczem i rzucaniem małych stworów.

Powiem że to dość sympatyczna gierka, ale jeżeli dalej nie ma nieco bardziej rozbudowanej rozgrywki to szczerze nie wiem czy będzie mi się chciało kontynuować. 

Przejrze jeszcze jakieś recenzje i może się dowiem czy jest coś dalej wartego uwagi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak wiecie lubię czasem wolniejsze gry nastawianie na narrację czyli tak zwane walking simy i The Gunk jest świetnym tego przykładem. Pograłem przeszło godzinę i jestem pozytywnie zaskoczony. Akurat jestem po 11 dniach bez przerwy w robocie i taka miła, spokojna gra wchodzi bardzo dobrze na  wieczorny relaksik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też na dłuższą chwilę przysiądę i sprawdzę. Mam na razie taki problem z tą grą, że Steamworld 1 i 2 praktycznie od razu wrzucały Cię w akcję i w ciągu godzinki był progres, gdzie farmiłeś zasoby aby kupić kilof który pozwoli Ci przejść jeszcze dalej. Od godziny zaś w The Gunk żmudnie odsysam maź, była też jedna nudna walka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...