Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Douglas Costa właśnie trafił na wypożyczenie do Bayernu. Jak kupię go teraz z kartą Juventus to mi taka zostanie czy się zmieni? Bo gram w serie a, i kurde lewa pomoc to zawsze on u mnie emoji2357.pngemoji2357.pngemoji2357.png

Nie zmieni się, wyjdą nowe karty z Bayernu, a te z Juve zostaną. Ten z Juve może później więcej kosztować, bo już nie będzie wypadał z paczek, za to ten z Bayernu nie musi bo kart będzie dużo.

 

Na Xboxie po zmianie regionu na Nową Zelandię można już grać (nie dotyczy wersji standardowej).

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Hudini1969 said:

Witam. Jesli ktoś chętny do kooperacji (zaliczania zadań współpracy) na PLAYSTATION to zapraszam. Gram ok. godz. 21-24 , czasem dłużej.  Mój Nick PS : Hudini1969

 

Mogę wieczorami pograć po 22

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

jak co roku wyczyściłem wszystkie możliwe SBC, skutek? 

 

bez wielkich trafów, IF Theo Hernandez, 2x OTW Ake, Neuer, Gnabry, Rodri, Diego Carlos, Kounde, 2x discard IFy = ale 500k na koncie wbite także solidnie 

 

z rozpędu wziąłem się jeszcze za OTW Thiago Silve i OTW Diogo Iote, no i patrzę na te OTW, ten Bale kusi :] (ale Havertz za tydzień to jest pewniak na IFy więc się waham jeszcze)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Umnie akurat slabo z paczkami, no ale zycie

 

zamiast oszczędzać to wy(pipi)alem coinsy w taki oto Meta zespol

 

OCHlgYn.png

 

Meta Gomez z Thiago Silva (w paczce dostalem i gral juz prawie kazdy mecz) blokuja prawie wszystkie strzaly

Allan i Sissoko obaj meta, kontroluja srodek boiska az milo, szybki Meta Sterling i Adama katują bocznych obrońców

a potem tylko na zwinnego Meta Martiala albo szybkiego Meta Rodrigo żeby zakończyć akcje

 

 

A takie cos mi EA zapodaje......wtf

 

https://twitter.com/S4rgioM/status/1315337978462515200?s=20

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

spacer.png

 

jednak poszedłem w Garetha, liczę że odpali z 2x IFy chociaż :p ale najlepiej w tym teamie hula Rodrigo, jest tak przegięty że to nawet nie jest śmieszne. swoją drogą miałem przez chwilę De Gea - odwzorowali go idealnie bo ma słaby handling i puszcza placki między nogami itp. także wyleciał z hukiem :p teraz tylko dokupić Fabinho i Saint Maximina i można coś pograć 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...