Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie taka sytuacja. w FC wbilem gold 2, w rivals druga liga. gwiazda druzyny - mertens. szybki, zwrotny, niezly strzal. mam tez niewymiennego griezmana wiec chyba go wstawie za dybale i na lewe skrzydlo dembele.

 

druga opcja - w zaleznosci od nagrod w czwartek - ide w bundeslige. atak griezmann lewy (dembele po lewej).

 

taktyka moze byc dla wielu zaskoczeniem, nie trafilem jeszcze na nikogo z trojka obroncow, ale gra sie fajnie. zawsze bocznych obroncow traktowalem w tej grze jak ubogich krewnych, ani dobrze nie bronia ani dobrze nie atakuja, wiec zamienilem ich odpowiednio na jednego CB i dodatkowego CDMa.

 

niestety w serie a troche sufit juz, nie ma za bardzo realnych wzmocnien (tylko ronaldo plus jakies informy, ale co to daje to +1 to nie wiem).

 

moje dwie najwieksze wady:

- nie umiem robic skilli, z tutorialem wszystko powtorze, ogarniam, potem w meczu zapominam i praktycznie jedyne co robie to gra z klepki i palowanie trojkata na napastnikow

- w obronie mam silnych gosci, ale napier,dalam L2 i nic - nonstop jakies martiale, rashfordy sie przez nich przeslizguja albo odpychaja. jezu mnie to denerwuje

65250ADC-77D8-4BF4-9F72-0A6ADC48EF0E.jpeg

Odnośnik do komentarza

Z trikulcami tez bylem w plecy ale wzialem taka strategie ze przyswajam skille pojedynczo (ucze sie go, probuje konsekwentnie wykorzystywac w roznych momentach gry az w koncu zaczyna byc naturalna reakcja) a nie caly wachlarz na raz. To sie oplaca bo jak bedziesz sytuacyjnie potrafil wykorzystywac chocby podstawy jak ball rolle czy fake shoty to juz zyskujesz sporo i przechodzisz na kolejny poziom o ktorym mowiles - zamiast klepac i czekac az ktos sie wysunie do prostopadlego to zaczniesz samemu tworzysc sytuacje wchodzac miedzy obroncami. Same te dwa trikulce ktore wymienilem nie dosc, ze potrafia zrobic szybki zwod to jeszcze daja Ci fajny strzal jesli chodzi o predkosc, zostawiasz obronce za plecami i pozostaje tylko wykonczenie :)

Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem najgorsze fut champions w historii. 13 zwyciestw, zabraklo jednego do golda, ale to najmniej istotne.

 

kazdy, doslownie kazdy mecz byl tragiczny, moze ze 3 razy trafilem na jakiegos cieniasa, ale nawet wtedy gralo sie fatalnie.

 

mialem wrazenie, jakbym gral z jakims strasznym lagiem (net mam dobry). podania X nie dzialaly, lecialy za plecy, albo mimo wcisniecia strzalu z pierwszej moj pilkarz tanczyl przez chwile obok pilki, obkrazal ja i strzelal przewracajac sie. wygrywam 2:0 a i tak jestem wsciekly. jezu, ale fatalnie sie "bawilem". wiekszosc porazek to prostu ten sam schemat - idzie akcja, podaje, przy moim od razu obronca, czysci jak profesor, podanie przez pol boiska idealnie na noge, wjazd w pole karne i stracony gol. ku.rwa belarabi zwykly zloty przepycha na luzie kulibalego i chieliniego.

 

wiadomo, ze nie, ale naprawde mialem dzis wrazenie, ze konsola sie na mnie uwziela. potrafie rozpoznac kiedy typ sie ladnie ustawia i przecina podania itd. ale dzis normalnie w polu karnym mialem wrazenie, ze obroncy czytaja mi w myslach.

 

nie mam problemu z porazkami, gram na tyle malo, ze nie mam wielkich aspiracji. ale nic tak nie wkur.wia jak przegrywasz i nie wiesz co robisz zle, albo co przeciwnik robi dobrze. trafiam na goscia, widze, ze kuma triki, wjezdza we mnie, przecina podania - no ok, jest lepszy, mama dala kase na fifa pojntsy za dobre stopnie, wychodze z meczu przy 4:0 i tyle. ale kur.wa gram z typem, ktory nic specjalnego nie robi a jego upamecano 79 gra jak wandajk to po prostu szlag trafia.

 

nie ma gorszej gry niz fifa, po prostu nie ma. no, ale jakas pileczke trzeba pograc wiec :/

Odnośnik do komentarza

rozumiem i współczuję =) ten nowy patch też nie pomógł :/  ja gram WL głównie nocną/poranną porą bo muszę mieć jak najlepsze warunki żeby delay mnie nie zniszczył

 

kilka tipów ode mnie :

1. nie graj w prime time

 

2. losuj siebie jako gospodarza - jak odpalasz matchmaking to jeśli trwa on dłużej to znaczy że będziesz gospodarzem, bo założyłeś sesję i ktoś będzie dołączał do niej, jeśli ci znajdzie gracza w sekundę to wyjdź :] profity są następujące - mniejsze opóżnienia i brak wałków z kolorowymi/czarnymi piłkami na zd.upy stadionie

 

3. to przyklejanie się do ciebie obrońców to takta constant pressure która jest OP, połączona z wysokim depth i fast buildup powoduje nieziemski pressing przez który będziesz miał problem z wyjściem z własnej połowy ; oczywiście polecam to stosować, najlepiej punktowo bo jednak odsłaniasz się dość mocno, ale jeśli twoje grajki mają wysoki stat w aggression to będą odbierać piłki hurtowo

 

4. analizuj swoje bramki, skoro tracisz je przez pace to "zamknij sklep" - takta z drop back i depth 1, nie będzie darmowych bramek jakiegoś Inakiego przynajmniej ; oczywiście to się tyczy obrony, bo jak odbierzesz piłkę to odpalasz to co lubisz

 

5. pomocnicy są zbędni :p bo najlepszą taktą jest kontra, to chyba zauważyłeś ;] czyli zostawiasz skrzydłowych z instrukcją stay forward, to samo napadziory, a reszta z tyłu odbiera piłki z instrukcją stay back ; serio sprawdzałem opcję z dominowaniem possession do poziomu 70% i nie czułem dalej żebym miał kontrolę nad meczem, bo jedna dzida na Inakiego i obrona się rozchodziła

 

robię ostatnie WL żeby się nie wypalić totalnie a potem przerwa aż do wersji nextgen tj 4.12 

Odnośnik do komentarza

uhhh Gold2 ledwo na tym lagu wczoraj :/ miałem streak z 6 meczy do przodu i nagle mi pokazuje ping 140ms i tak było przez godzinę..od razu w dupę 4 pod rząd i ostatni mecz miałem o rangę - wpuściłem od 5min loan Mbappe, gościu miał groźny skład na papierze ale ten Kylian to jest monstrum w tej grze, zdemolowałem go nim w pojedynkę, zaczął na RW, potem LW - on ma swoje własne animacje i duże przyspieszenie na 2metrach, każdy wjazd w pole karne to okazja bramkowa na pustaka dla Auby...po 3:0 gościu dał ragequit i to było na tyle 

 

sprzedaję wszystko co mam i na nextgenie będę już zbierał kasę na cel transferowy #1 czyli Kylian :banana-santa:

Odnośnik do komentarza

ku.rwa dla mnie chyba koniec gry. do pacza mialem dobry bilansik, jakies 80-10-50 (jak na mnie). po paczu sie zrownalem 99-14-92.

 

mam wrazenie, ze pilkarze mi sie ruszaja dwa razy wolniej niz rywala a pressing mnie absolutnie niszczy. ostatnia desperacka zmiana skladu i ustawienia i jak nic nie da to chyba sie zwijam.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ölschmitz napisał:

ku.rwa dla mnie chyba koniec gry. do pacza mialem dobry bilansik, jakies 80-10-50 (jak na mnie). po paczu sie zrownalem 99-14-92.

 

mam wrazenie, ze pilkarze mi sie ruszaja dwa razy wolniej niz rywala a pressing mnie absolutnie niszczy. ostatnia desperacka zmiana skladu i ustawienia i jak nic nie da to chyba sie zwijam.

Ja powiem szczerze, że to moja pierwsza Fifa od dawna, do której przysiadłem naprawdę mocno i chyba odkryłem tą grę na nowo. Fakt faktem głównie cisnę SB i przeplatam to Rivals i meczami towarzyskimi ale potrafię czerpać fun z tej gry nawet jak przegrywam. Oczywiście są mecze, które wzmagają we mnie potrzebę rzucenia padem w TV ale tego się chyba nie da z tej gry wyeliminować i wygrane mecze przegrane w końcówce będą jej towarzyszyć na zawsze. 

Niestety zestaw dobrych grajków to podstawa, ale jak się trochę przy tym pogrzebie i przyzwyczai do zespołu, popracuje nad kontrolą zawodników to da się mimo wszystko kręcić dobre wyniki. 

Nie mówię, że jestem asem ale momentami czuję, że potrafię zniszczyć swoich przeciwników i wygrać nawet kilka meczy z rzędu w Rivals, a dla mnie już to jest sukcesem :P

Pewnie skończy się jak zawsze, że w pewnym momencie mi się znudzi, a powrót po nawet kilku tygodniach będzie z kategorii niemożliwych, ludzie dostaną boosta do składów i nie będzie dało się z nimi grać, ale jak na razie nie ma dramatu ;)

 

Podrzucam przy okazji swój skład, którym powiem szczerze gra się dobrze, chociaż brakuje kogoś lepszego za Haalanda i lewa obrona w Bundeslidze niestety jak na razie nie daje wielkiego wyboru. 

Screenshot_20201113_024059.jpg

Odnośnik do komentarza

Davies to kozak jakich malo a dostal jeszcze karte ucl live wiec jak masz siano to jest to przepotezna lewa obrona jak na realia calego futa a nie tylko bundes. A co do napadu to fakt, ja przez to drewno jakie jest obecnie wycofalem sie z bundes na dobre, moze jakis lewandowski w wersji potm wleci i zmieni oblicze tej ligi :D

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj na wku.rwie wymienilem sklad. probowalem grac 4-1-2-1-2, ale nie moge sie przyzwyczaic, wiec wychodzac z zalozenia, ze 'lepsze jest wrogiem dobrego' wrocilem do ustawienia ktore dalo mi najlepsze wyniki.

 

postawilem na sklad wokol dwoch niewymiennych ktorych mam czyli czerwony llorente (patrzac na statsty wydaje sie byc idealnym cdmem) + griezmann.

 

zobaczymy jak to wyjdzie. ale sklad dupa, jesli wciaz goscie beda we mnie wchodzili jak w maslo. wczoraj gralem z typem, ktory haalandem po prostu wbiegal srodkiem i ladowal bramki. 5 strzalow na bramke, 5 goli haalanda. mecz sie skonczyl 5:4 mimo mojej przewagi.

 

uczylem sie trików z jutuba. kazdy z nich w miare latwy do zrobienia, musze po prostu zaczac je stosowac bo w meczu kompletnie o tym zapominam. a jak mi sie zdarzy to widze, ze to calkowicie zmienia obraz gry, nawet zwykly fakeshot w pelnym biegu.

125309482_3233119116815415_8444322054212107563_n.jpg

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, nero2082 said:

trójka obrońców w tej grze to samobójstwo, ewentualnie zaproszenie do wp.ierdolu, ludzie grają teraz głównie 4-2-4 więc czysto matematycznie zawsze mają przewagę liczebną, o kontrze nie wspominając

Moze tak, ale probowalem roznych ustawien i wiecznie ten sam problem. Przytlaczajacy pressing rywala przez 90 minut - widze goscia, podaje ale zanim pilka dotrze to obronca go kladzie i przejmuje pilke. W druga strone typ wymienia podania a ja latam za nim jak glupi, ma mnostwo czasu na rozegranie, wbiega w pole karne nic sobie nie robi z obroncow - rashfordem wiezie sissoko na plecach i gol. ja nie jestem w stanie byc przy pilce DOSLOWNIE wiecej niz pol sekundy.

 

ku.rwa jeszcze dobry tydzien temu w zadna fife nie gralo mi sie przyjemniej i w zadna nie gralem lepiej. ciach z dnia na dzien nic - dzisiaj 5 spotkan, dwa remisy i trzy wpier,dole. kazdy mecz wymeczony i pelen bluzgow.

 

po paczu nie wiem czemu cos sie z pingami zmienilo - bylo miedzy 15 a 19 a teraz zawsze powyzej 30.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.