Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odnoszę dziwne wrażenie, że skalowanie przeciwników w Rivals jest lekko dziwne. Powiedzmy, że grasz w 6 czy 5 lidze i jest lajtowo, czasem trafi się trudniejszy mecz, ale nie ma dużych różnic po czym lądujesz w 4 i masz wrażenie, że to zupełnie inna gra i nic nie da się zrobić na boisku żeby dwa mecze później rozjechac przeciwnika 5:0.

Odnośnik do komentarza

Dywizje, Dywizjami, nie zawsze się gra z ludźmi z tej samej, widziałem to na same oczy jak próbowałem kiedyś z Origin passa FIFA na PC, grałem w 4 dywizji wtedy wbijając się na górę i w sezony online nagle gram z ziomkiem co ma strasznie znajomy nick, patrzę na listę przyjaciół i tam go mam na dzień dobry się pytam w której lidze jest....a on odpowiada w 7 :reggie:

 

wiec pewnie jest ustawione ze jak w regionie nie znajdzie nikogo co jest w tej samej lidze to bierze następnego 

Odnośnik do komentarza

Już nie mówiąc o sytuacjach, w których ludzie celowo spadają w dół o dwie lub trzy dywizje. Łatwiej wtedy wbić golda I lub II jak się ma niższą ligę. Ostatnio trafiłem na typa z poziomem niby 800 a w składzie Ronaldo, Messi i inni. Nie wierzę, że gość po prostu jest dobry w handlu, bo robił mnie przy tym jak dziecko :yao:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, qvstra napisał:

Zagralem kilka meczy w triala i chumjnia, ze w sezonach od razu losuje mi graczami z niebieskimi kartami itp. i wyniki koncza 10:0, bo moje asy nie potrafia skladnie biegac xd istnieje sposob na mniej bolesne wejscie w futa, niz kupienie coinsow/paczek?

Polecam robić SBC, wychodząc od podstaw, przetopić kilka składów brązowych i srebrnych grajków. Pograć w Squad Battles i otworzyć nagrody naliczone na koniec tygodnia. Do tego zadania w sezonach które również dają wzmocnia w postaci kasy i paczek. Kilka takich zagrań i powinieneś mieć w krótkim czasie fajnych grajków w zespole i coinsy na dalszy rozwój. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

omijaj online dopóki nie będziesz swobodnie wygrywał z CPU na chociaż world class, mimo że poziom online się waha to niższa dywizja w Rivals nie oznacza samych słabiaków - ludzie umyślnie spadają do najniższych dywizji żeby mieć łatwiej..

 

także na razie Squad Battles (odbiór nagród co tydzień niedziela 1 w nocy) i zbieraj z nich nagrody, dodatkowe zadania z objectives, Rivals i Weekend League zostaw na później

Odnośnik do komentarza

ja sie troszke odbilem od dna, wprawdzie spadlem do 3 dywizji i raczej powrot do 2 mi nie grozi to jakos troche lepiej sie gra.

 

przede wszystkim lepiej ogarniam obrone, chociaz wciaz rywale latwo tworza sobie okazje.

 

ale wciaz pressing jest dla mnie nie do ogarniecia, nawet jak odbiore pilke to nie ma co zrobic bo jest 5 rywali.

 

plus wyprzedzanie moich pilkarzy obroncami, podaje, ale zanim pilka dojdzie to typ wychodzi i przejmuje.
 

skladzik taki tera, mertens w 60 meczach ma ponad 80 goli, dybala jak narazie 10/10.

 

carrasco i carvajal bardziej do zgrania niz z wyboru.

A056CE1A-C9CA-48F3-94A6-CBAA499F6A15.jpeg

Odnośnik do komentarza

Carrasco akurat na pięknego speeda więc, fajnie powinien się podłączać do akcji ofensywnych ;) Ale Carvajal jest IMO nijaki. Sam mam, ale trzymam go tylko pod SBC bo szału u mnie nie robi jak na razie. 

7 godzin temu, qvstra napisał:

Zacheciles mnie, fifa kupiona i zabieram sie za ukladanie skladow.

Cieszę się, że mogłem pomóc ;) Co złego to nie ja, pamiętaj :P

Odnośnik do komentarza

nagrody za range 1 w div 2, neymar byl w paczce 12 zlotych rzadkich kart (nie pilkarzy)

 

potem dwie mega paczki i rzadka mega paczka, ale tam był szrot plus jakis inform za dyszkę.

 

siedze wlasnie na futbinie i mam dwa scenariusze

 

mega obrona (gomez, varane, kante) + dobra reszta (werner i auba na ataku)

tansza reszta (obrona bayernu + niewymienny llorente na cdm) + w ataku np. shevchenko i owen

 

Odnośnik do komentarza

no niestety, ja nie umiem dryblowac wiec gram po prostu na through balle. skrzydlowych wymienilem na demblele i lucasa, na ataku sheva i lineker, nadziei wielkich nie mam, ale zobaczymy.

 

ikony to chyba w ogole sa oszukane bo gosc ostatnio mial vieriego, wartego chyba z 250K a nie dosc, ze nim uciekal to na 3 strzaly strzelil 3 brameczki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.