Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

takie cos. nic w paczkach nie bylo, wiec mozolnie ciulam coinsy.

 

ale strasznie mi idzie w ta fife. jak wygrywam to 5:1 bo trafiam na jakis cieniasow. ale jak przegrywam to potrafie na luzaku tracic po 4, 5 bramek.

 

w obronie mam problem, ze niby wiem, ze trzeba robic jockey, przecinac podania itd. ale co z tego jak moi obroncy zawsze sa metr za rywalem. gosc wymienia pilki a ja latam jak pies za nim. podaje do napastnikow, przyjmuje, obraca sie, moj obronca dopiero do niego leci i zanim mam szanse odebrac pilke to gosc juz ja oddaje.

 

w druga strone z kolei jego obroncy mam wrazenie siedza na moich napastnikach caly czas. leci pilka do lukaku i albo jego obronca mnie wyprzeda i przejmuje, albo lukaku ma pilke przez pol sekundy bo typ od razu mu ja zabiera.

 

zaden ze mnie wymiatacz, ale ta jedna rzecz, ta jakas dysproporcja sprawia, ze wychodze z siebie i wczoraj rozje.balem pada :P nie wiem czy inni gracze cos innego wciskaja, nie wiem trzymaja "x" moze, albo z predkoscia swiatla przelaczaja sie na obronce i od razu cisna czy co. moze taktyka? tak czy siak w wiekszosci spotkan na styku wyglada to tak, ze ja spocony, skupiony staram sie jakos strzelic bramke (w srodku pola mecz jest rowny), w koncu cos wciskam. potem w druga strone gosc robi dwa trzy podania, jest w polu karnym, obroncy stoja metr od niego i dopiero sie zbieraja - gol. jezu nawet jak o tym pisze to sie wkur.wiam ;/

 

ustawienie eksperymentalne, mialem slabych bocznych obroncow ktorzy i tak srednio sobie radzili ze skrzydlowymi z pejsem 95. zobaczymy jak to sie sprawdzi, w 20tsce calkiem spoko sie tak gralo.

121620237_279903006399779_2953209928577530499_n.jpg

Odnośnik do komentarza

najgorsze jest to, ze ja kojarze te sposoby. tak jak mowie, robie wszystko o czym mowia jutuberzy - nie wyciagam na sile srodkowych obroncow, latam z L2, zmieniam prawa galka pilkarzy itd. problem o ktorym mowie polega na tym, ze jak ja probuje stworzyc akcje to mam wrazenie, ze rywale doslownie siedza na mnie, kazdy napastnik ma na sobie obronce i to nie jest sterowanie rywala - widze kiedy np. lata i dobrze blokuje podania, to mnie nie irytuje. bardziej chodzi o to, ze lukaku dostaje pilke, ale obronca go trzyma jeszcze zanim jej dotknie - przyjmuje i od razu jest tackle i traci pilke. nie ma mowy o zaslanianiu jej, przyjeciu na bok czy nawet klepce.

 

w druga strone, leci pilka do jego napastnika i moj obronca / CDM jest od razu kawalek dalej i musze go gonic i kombinowac. mam wrazenie, ze ja potrzebuje w ch... effortu zeby odebrac pilke a u goscia na pol automatycznie to sie dzieje.

 

moze po prostu w takiej 5 dywizji wszyscy graja z pressingiem wlaczonym caly mecz czy cos - nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Co jest ku** z tą grą. Bez kitu. 3 dywizja, najwyższe nagrody czyli 2 mega paczki rzadkich + jeszcze jedna z samymi rzadkimi zawodnikami, a mi wypada totalny szrot. Bez kitu. Po co to w ogóle grać i srać się o lepsze paczki. W tym tygodniu z nagród i sbc otworzyłem paczki za 600 tys coins i miałem z tego... NIC KUR***.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Division Rivals nic prawie nie grałem, kilka meczy, Rank III wiec 2 paczki wzialem co mozna sprzedac, wpadl Zaha, Hummels i Allan wiec jakieś 70k zrobione

 

robicie tygodniowe zadania? mnie już rok temu trochę znudziły wiec nie wiem czy dobije do Lacazette

Odnośnik do komentarza

Ja sobie gram bundes i raczej celuje w sabitzera zamiast lacazette który może się okazać spoko pomocnikiem (jak nie w wyjściowym, to zawsze z ławki może wnieść świeżość). Co do ilości punktów to tak do 20 poziomu leciało szybciej i teraz jak wszystko poczyszczone to jakby zwolnił exp, ale zostało spoko czasu, pewnie jakieś halloweenowe eventy wyskoczą i będzie można trochę pogonić expa.

Odnośnik do komentarza

Bump pytanie do specow, bo klocilem sie juz o to dwa razy z bratem a nie moge znalezc jednoznacznego potwierdzenia zaprzeczenia tego w necie:

 

Czy jesli w czwartek zaczynam division rivals w 4tej dywizji i przez tydzien wbije rank1 i jeszcze dodatkowo awansuje powiedzmy do 2giej dywizji, to czy w kolejny czwartek otrzymam nagrody za rank1 w div4 (w ktorej startowalem) czy tej do ktorej doszedlem (tudziez spadlem) przez caly tydzien DR? Na moja logike, powinno sie dostawac nagrody za to w jakiej dywizji sie konczy, bo to by troche krzywdzilo i nie nagradzalo gracza za sukces ale brat twierdzi inaczej :D

 

A co do skladow i karcioszek jest leak ze jutro eventowy Lewy wychodzi i pewnie dostanie w koncu jakies grywalne pace. Mokry sen bo by legancko pasowal do mojego bundes teamu ale nie spodziewam sie ceny mniejszej niz banke wiec aktualnie poza moim zasiegiem :(

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rillas napisał:

Bump pytanie do specow, bo klocilem sie juz o to dwa razy z bratem a nie moge znalezc jednoznacznego potwierdzenia zaprzeczenia tego w necie:

 

Czy jesli w czwartek zaczynam division rivals w 4tej dywizji i przez tydzien wbije rank1 i jeszcze dodatkowo awansuje powiedzmy do 2giej dywizji, to czy w kolejny czwartek otrzymam nagrody za rank1 w div4 (w ktorej startowalem) czy tej do ktorej doszedlem (tudziez spadlem) przez caly tydzien DR? Na moja logike, powinno sie dostawac nagrody za to w jakiej dywizji sie konczy, bo to by troche krzywdzilo i nie nagradzalo gracza za sukces ale brat twierdzi inaczej :D

 

A co do skladow i karcioszek jest leak ze jutro eventowy Lewy wychodzi i pewnie dostanie w koncu jakies grywalne pace. Mokry sen bo by legancko pasowal do mojego bundes teamu ale nie spodziewam sie ceny mniejszej niz banke wiec aktualnie poza moim zasiegiem :(

 

Nagrody z tej, w której startowałeś. Zawsze tak było.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rillas napisał:

Na moja logike, powinno sie dostawac nagrody za to w jakiej dywizji sie konczy, bo to by troche krzywdzilo i nie nagradzalo gracza za sukces ale brat twierdzi inaczej :D

 

Nie jest to krzywdzące, bo startujesz o nagrody z danej dywizji, w której jesteś i w niej startujesz. Wyobraź sobie odwrotną historię. Startujesz walkę o nagrody w nowym sezonie będąc w Div 1, ale w jego trakcie spadasz do Div 3 i wtedy czułbyś się skrzywdzony, że dostałeś nagrody z Div 3, a nie z Div 1 ;)

 

 

@adasiulko kończ te wakacje od NHL'a :) Zostaw tę pożal się Boże symulacje piłki nożnej i szuraj do nas do klubu. Szczepan, Hoke i inni czekają.

 

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu zagrałem chyba tylko 3 mecze w Division Rivals, wiec mialem do wyboru 1 paczke albo 6500cr, wiec wziąłem paczkę, a tu niebieski Rashford za 280k

 

wiec, wychodzi na to ze im mniej gram tym lepiej :lol:

 

Rashford wpakowany do zespołu, Rodrigo na razie na ławkę poszedł

 

X7KMleD.png

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem dość słabym graczem, polecieć jakieś upgrejdy? Obrona chodzi dość sprawnie ale w ataku to w ogóle mi tu nie idzie.

 

Budżet mam taki, że mógłbym pomyśleć o eventowym coście albo bellarabi. Liczę też że lewy dostanie drugiego IFA z jakimś lepszym pace. 

 

A może pojsc w jakiegoś mixa albo wywalić te szroty w diabli? 

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...