Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie to jest moj najwiekszy problem, dzisiaj 7 meczow 5 porazek i poza jedna wszystkie grube.

 

w obronie moja gra wyglada tak


w druga strone, 90% moich podan jest przecinanych, zakladam, ze po prostu gram czytelnie i co bardziej kumaci mnie po prostu czytaja na luzie. no i ok. bardziej mnie zastanawia jakim cudem ja dobilem ponad 1800 ratingu i od tamtego czasu nonstop przegrywam :P

 

to czego najbardziej chcialbym sie nauczyc to taka bliska gra obronca bez L2 bo to na mnie dziala najlepiej. ci obroncy sa jakby przyjklejeni do mnie i wystarczy tapnac kwadrat. ja sie nie potrafie zblizyc do napastnika.

 

Odnośnik do komentarza

Nie atakuj jak on się bawi w skille, poczekaj przed i tylko wystawiasz nogę jak kończy skilla bo wtedy jest moment na odebrania piłki

 

także używaj drugiego pomocnika on będzie robił lekki pressing na typa z piłką, a ty będziesz ustawiał obrońcę tam gdzie inni otwierają się żeby przeciąć podanie albo od razu zabierać piłkę 

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Ölschmitz said:

ja dzisiaj dwa zwyciestwa - awans do 3

potem dwie porazki - spadek do 4

znow dwa zwyciestwa - awans do 3

 

i wylaczylem. czyli po prostu jestem za dobry na 4 i za slaby na 3. wiec pewnie bede sie tak bujal :D

 

jak chcesz to dodawaj i możemy se pograć friendlies i poćwiczyć obronę

Odnośnik do komentarza

W kur we je bana patusiarska gra. Brakowała mi 1 wygrana do Gold 2 i zostały 2 mecze. Więc co robi ea? W pierwszym meczu ustawia nam niemal identyczne stroje Oczywiście nie szło grać i porażka. No to w drugim ustawiam stroje manualnie, czarne dla przeciwnika. Co robi ea? Ma to w (pipi)e i ustawia czerwone... Gdzie moje są biało czerwone, jakimś cudem udało się wygrać. Ale to są jakieś jaja...

W ogóle gra tu ktoś na poziomie elity 1 albo 2?

Odnośnik do komentarza

Cisza tutaj wiec daje team update

 

QBT4ktX.png

 

Wypadł Allan i wszedł Marquinhos i upgrade do juz meta Diego Carlos-a, Rivals/WL wogule mi nie podchodzi, bo ile można grac przeciwko Neymar/Mbappe/Ronaldo albo Werner/Martial wiec ostatnio robię tylko Battle Squads na World Class/Legendary

 

Dzisiaj dali wszystkim Beckham-a 86 ale karta z Real Madrid wiec mi w ogóle nie pasuje, będzie na ławce i może wejdzie pod koniec meczu jak będzie jakiś rzut wolny

 

w paczkach z Division Rivals/Squad Battles albo pre-order-a....pusto jak nic

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Matriks_1111 said:

Próbuję zrobić wyzwanie tygodniowe w którym jest napisane żebym zdobył 3 bramki w meczach towarzyskich. Próbowałem z CPU, próbowałem na FUT Live i mimo wbicie setki bramek nadal nie zmienia mi postępu. Coś się zglitchowalo czy o co może chodzić? 

 

Zagraj z kumplem z listy przyjaciół 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Moja bezuzyteczna juz ekipa po sprzedaniu XOX, i tak mialbym duzo grzebania z wyborem zawodnikow ligi Hiszpanskiej po przejsciu z Angielskiej :lapka: Dwoch zawodnikow jest niewymiennych, widac ktorych

 

EDIT: Bezuzyteczna, moze komus sie przyda na XO to moge wystawic na sprzedaz :corvo: Nie oczekuje nic w zamian ale w F22 przyda mi sie elitarny Casemiro :kaz:

 

 

384F2E08-E028-4E8D-82AC-5987BAA73E80.jpeg

4F58C90E-66BE-444B-939D-F85F002173DE.jpeg

8A1672F5-322A-4DF0-B8DB-178D77CAA5E7.jpeg

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...