Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2020 o 18:35, nero2082 napisał:

ja go muszę wstawić jakoś w 4-3-3(4) więc jeden winger musi być z Bundes i musi być konkretny, może Sane by się nadawał. a inna opcja to hybryda z jakąś ikoną na CAM która daje chemię dla kart po sąsiedztwie - liczę na te Icon SBC i Icon Swapy w grudniu, że nie będą za drogie

Sane i Coman się świetnie nadają. Bellarabi też daje rade, ew. wymiennie Gnabry. 

 

Mam mały problem, w zadaniu tygodniowym mam rozegrać mecz z wyróżnioną drużyna i rozegrałem go z TOTW na poziomie zawodowiec a mimo to zadanie nie zaliczone. Fakt faktem grałem mecz już wcześniej, więc to może dlatego? Jakieś pomysły? 

 

Juz nie mówię o tym, że mam EA Play (obecnie przeniesione na Game Passa Ultimate na XO) i nie dostałem bonusowych punktów do postępów sezonu, a kumpel na. PS4 np. otrzymał 3500 - wtf się pytam ładnie? 

Odnośnik do komentarza

Sklad za 100K czy 1M, nie ma znaczenia, caly czas to samo.

 

mojego napastnika wystarczy dotknac zeby stracil pilke + obowiazkowo odrobina zataczania sie, zeby przypadkiem nie sprobowal odzyskac pilki. w druga strone byle kto leci z obroncami na plecach i nic sobie z tego nie robi.

 

kazda sesja z ta gra to tylko i wylacznie frustracja. podania niecelne, pilka sie ledwo turla, kazdy pilkarz rywala responsywny do bolu, ja sie ledwo mine z pilka to zawracam po dwoch metrach i nawet nie ma co gonic.

 

mozliwe, ze po prostu wszyscy sie nauczyli grac w obronie oprocz mnie. ehh przed paczem druga dywizja, na dwa zwyciestwa jedna porazka. po paczu dywizja 4, frustracja, opoznienie i naprawde nie wiem co robie zle. ku,rwa!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę z tym odbiorem piłki to jeszcze większa bolączka niż w F20, przy której nadal pozostałem i nie zamierzam kupować nowych części dopóki nie wprowadzą prawdziwej rewolucji zamiast zmian nazwisk w składach i zmienianiu cyferki w logo sprzedając starą grę jako nową. Pamiętam że na reakcję moich piłkarzy po odbiorze piłki zwracałem uwagę w każdej piłce kopanej w jaką grałem.

Nawet w Goal3 po potraktowaniu łokciem czy z kopa grajek odyskiwał szybko responsywność. ISS2 na psx doprowadzał mnie do szału pod tym względem, jakiekolwiek szturchnięcie piłkarza sprawiało że stawał jak słup i był nieruchomy przez kilka sekund. Po jednym z ragequitów roztrzaskałem płytę z grą o ścianę.

ISS ProEvo1 na psx było w tym aspekcie dużo lepsze a w dwójce zyebali tą mechanikę. Co do Fifek to 98ka była okej pod tym względem. Później grałem już tylko w F14 i F16 i tam mechanika reakcji po odbiorze była bez zarzutu. Ale to co czytam i widzę w komentarzach o F21 to smutne że EA zamiast poprawić to jeszcze pogarsza ten ważny element rozgrywki.

Odnośnik do komentarza


Mocno z dupy ten trailer. Dalej nie wiadomo jak gierka się prezentuje...

Electronic Arts zapowiada także zupełnie nową oprawę – „next-genowa grafika” zaprezentuje nam zupełnie odświeżonych piłkarzy i poprawione stadiony. Twórcy zadbali o system oświetlenie LiveLight Rendering, który tworzy „ultra-realistyczne środowisko piłkarskie”. W grze została wykorzystana także technologia zginania mięśni i włosków na bazie pasm – wszystko ma wyglądać znacznie lepiej.

W FIFA 21 na już aktualnej generacji otrzymamy także nową kamerę – GameCam została „zainspirowana wyglądem i wrażeniami z transmisji meczów piłki nożnej na najwyższym poziomie i ma duże znaczenie dla gry”. EA obiecuje także znacznie lepszą atmosferę, dzięki której wszyscy mają poczuć boiskowe emocje.

Zmienia się także sama rozgrywka – W FIFA 21 na PS5 i XSX|S otrzymamy dopracowane animacje, które nie były możliwe do przygotowania na starszych konsolach.

„Responsive Multi-Touch Animations przenosi ruch piłkarza na kolejny poziom realizmu, poprawiając jakość wizualną i reakcję połączonych ze sobą animacji na piłce, dając Ci większą zwinność i kontrolę nad piłką niż kiedykolwiek wcześniej dzięki ponad 700 nowym kombinacjom animacji.”

Piłka w FIFA 21 na PS5 i XSX|S ma również zachowywać się „jeszcze bardziej realistycznie niż w jakimkolwiek poprzednim tytule EA Sports FIFA” – w tym wypadku wykorzystano system Off-Ball Humanization.



Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Matriks_1111 napisał:

Zastanawiam się tylko nad jednym - czy przesiadka na wersję na XSX przeniesie mi FUT z XOX? Bo jeżeli nie, to zaczynanie teraz od zera jest lekko mówiąc słabe :yao:

 

Przeniesie. Ma być wspólny rynek dla Series X i One. Niestety cross play nie będzie między starą i nową generacją.

Podobno znowu ma być patch, oby nie wywrócił rozgrywki do góry nogami, bo ostatnia zmiana moim zdaniem była w dobrym kierunku, mogliby nawet jeszcze bardziej znerfić te pressingi, żeby SI nie napierdalała za graczy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KOŁD napisał:

To chyba od 19 ten pressing jest non stop i żaden z tych 30 patchy nic nie zmienił :lol:

 

Ta, to samo w serii NHL. Ale po ostatnim patchu gra mi się lepiej, bo było czasem tak że miałem problem z wyjściem z połowy, owszem jestem przeciętnym graczem, ale nie powinno być tak że SI odwala za kogoś robotę. Ok jak jesteś dobry to założysz press, ale jak nie to wiadomo, gra nie powinna aż tak pomagać. Zresztą nie wiem po co piszę o tym, przecież to gra od ea, hajs musi się zgadzać.

Odnośnik do komentarza

Jak kupiłem kiedyś po premierze grę z paczkami to dostawałem przez kilka tygodni paczki, fifa points dostawałem jeśli było w opisie w sklepie, nigdy nie słyszałem noc o żadnych ekwiwalentach czy o jakiś zaległych paczkach. Dostajesz jak kupisz przez kilka tygodni.

 

Poza tym moim zdaniem nie warto więcej płacić za paczki, z nich nic nie leci, albo bardzo rzadko. To są paczki za 12,5k.

Odnośnik do komentarza

Wypełniasz ławkę 65-66 zawodnikami + Figo i Mbappe i jakies tam Meta jeszcze, potem składasz drużynę Meta z dość niskim ratingiem (n.p, pod BPL taki Adama Traore to 79 a 96 pace)

i wkładasz tez 3 słabych na start (z tej ligii to potrzebujesz) mecz się zaczyna to wymieniasz ich na loany

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2020 o 11:36, PiPoLiNiO napisał:

Nie no, ja wiem o co chodzi. Ale szkoda mi na to czasu po prostu. Zaraz Insignie dostanie kolejną kartę drużyny tygodnia i będzie i tak lepszy od tej karty na którą trzeba by poświęcić co najmniej 4 godziny na samo granie.

Już bez narzekania w temacie towarzyskich. Wygranie meczy to nieraz 1,5h bo ludzie wychodzą z meczu po tym jak dostaną 1-2 bramki. Ja piszę często do ludzi, że oddam im mecz ale potrzebuje zrobić asysty/główki etc i działa elegancko. 

Odnośnik do komentarza

ja sobie robię tego RB Rodrygo, na szczęście nie ma aż tylu tryhardów i słabe składy wystawiają, ja sobie złożyłem jakiś szrot La Liga typu Vinicius-Teixeira-Rodrygo ale na obronę dałem lepsze meta karty tzn Militao i Diego Carlosa i jakoś poszło 

 

następne to robię już na ustawki albo wcale bo szkoda prądu na tę grę w stanie obecnym :p 

 

oby ta nextgenowa wersja coś odmieniła, może się odlaguje jak będzie pula graczy PS5 only? liczę na to

 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie gram i gram, i mam wrażenie, że każdy mecz to marnowanie życia, a spuszczanie się nad nowymi kartami to element choroby psychicznej. Każde fut champions to seria 7 wygranych z rzędu za potem 10 srogich wpier doli. Ogólnie bardziej się już boję składów w okolicy 82 niż 86-87,bo zwykle te napakowane to jakieś bogate bambiki.

I te wszystkie składy na jedno kopyto z Cristiano Ronaldo, Mbape, Neymar i Sane, oraz tą samą obroną wszędzie. Nie wiem, ludzie są aż tak niedo(pipi)ani mózgowo, że układają sobie składy według tego co mówią youtuberowe głowy? Ja np. mam zasadę, że nie gram zawodnikami których nie lubię w rzeczywistości. Dlatego takiego Cristiano nigdy nie miałem i nigdy nie będę miał. Tak samo od kiedy gram fut, nigdy nie mam składu innego niż serie a, chociaż to gówniana liga w FIFA pod fut.

W ogóle to pierwsza edycja, gdzie nie wydałem nawet złotóweczki na points. A zwykle 200-400 szło c9cc3616e75753669920cd980d6b5834.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...